ابزار نوسان ساز Dremel Multi-Max: حذف سریع گروت و موارد دیگر

Dremel Multi-Max

در اینجا خانواده دستی، تنها ابزاری که از آن استفاده می کنم یک کامپیوتر مک است. واقعی ویراستاران ابزارهای خود را شلیک می کنند ، پروژه ها را می سازند ، گرد و غبار ایجاد می کنند و داستان های خود را می نویسند. به عنوان ویرایشگر نسخه ، من مک خود را آتش می گیرم و در یک روز خوب موفق می شوم که مقالات آنها را از Constructionese به چیزی شبیه به انگلیسی واقعی ترجمه کنم.

اعتراف می کنم که من نیز “ابزار ترسناک” هستم ، متقاعد شدم که اگر من واقعاً یک اره مدور را بردارم ، به محض اینکه ماشه را فشار می دهم ، من یک چیز گران قیمت را خراب می کنم (“با عرض پوزش در مورد کابینت های گیلاس ، عزیزم. ! “) یا خودم یا هر کس که در نزدیکی است را صدا کند. “شما چشم خود را بیرون می زنید” به دور مغز من مثل پین بال دزد می چرخد.

اما اگر گاهی به وبلاگ می روم ، مجبور هستم رپرتوار ابزار خود را فراتر از مک من گسترش دهم. به اطراف خانه نگاه کردم و ابزار نوسان کننده Dremel Multi-Max را دیدم که سال گذشته شوهرم را برای تولدش خریداری کردم. من جاسوسی خراب 16 فوت کردم. خط رنده در امتداد پشت پیشخوان های آشپزخانه ما. گوشه داخلی را پوشش می دهد که در آن قسمت های گرانیتی با کاشی پشت کاشی قرار می گیرند – مفصل که در معرض حرکت است و به جای آن باید پر از انعطاف پذیر باشد.

در فروشگاه سخت افزار ، یک اره مرتب برای 5 دلار ، عینک ایمنی و بزدلی که هستم برداشت کردم ، مقداری قورباغه 1-7 / 8 در عرض. برای محافظت از کاشی دیواری و گرانیت. در خانه برگشتم ، منطقه را ضبط کردم و برای اولین بار امتحان کردم. خراش دادن ریزه با دست خسته کننده و کند بود. به Multi-Max تغییر دادم و در حال چرخش ، سوئیچ را پیچیدم و تیغه را به خط grout لمس كردم. در سرعت توصیه شده متوسط ​​و زیاد کمی بلند بود ، اما نگه داشتن و کنترل آن بسیار آسان بود. استفاده از ابزار در یک حرکت عقب و جلو یک شیار را در داخل ریزه می پوشاند و ساخت چندین پاس در یک منطقه ، همه آن را تمیز می کند.

Multi-Max باعث شد کار پیش برود خیلی سریعتر (رضایت بخش نه کاملاً فوری ، بلکه خیلی نزدیک تر!). من توانستم 8 فوت را بردارم. حدود یک ساعت خط گروت را شامل می شد ، اما این شامل خراش دادن چغندر پشت شیر ​​آب و سایر مواد توزیع کننده با دست بود زیرا فضای کمی برای Multi-Max کمی تنگ بود. من به عنوان تازه کار ، هیچ پرونده ای برای سرعت تنظیم نکردم ، به خصوص که سعی می کردم از طرف دیگر ، یک عکس وبلاگ را با آیفون خود شلیک کنم. پیش بینی من: شما می تواند خیلی سریع grout را حذف کند!

Multi-Max همچنین برای برش ، خراش دادن ، ماسه سنگ و سنگ زنی طراحی شده است. من نمی توانم بخاطر توانایی های سنگ زنی و سنگ زنی آن ، تضمین کنم ، اما گری ونتز ، یکی از ویرایشگرهای واقعی در اینجا ، می گوید که در ساختن ابزارهای دیگر برتری ندارد. او از آن برای بریدن شکاف در تیرچه کف که در آن اره معکوس او بین لوله های مسی قرار نمی گیرد استفاده کرد. شوهر DIYer من به خاطر اتمام قطعهای پنجره در سایدینگ خانه نمایشگاهی که تابستان گذشته ساخته بود ، ضروری است.

اولین پروژه DIY من با ابزار قدرت: کار انجام شده ، کاشی گران قیمت و ابروهای دست نخورده. یک روز خوب. و دفعه بعد که بیرون از ناحیه راحتی من نوک انگشت می زنم ، اولین مهره گلدان من را روی همان مفصل قرار می دهم. من می خواهم از یکی از ابزارهای مورد علاقه کم فناوری مورد علاقه من – انگشت خود استفاده کنم.

می توانید ابزار نوسانی Dremel Multi-Max (120 دلار) و Frog Tape (11 دلار) را در مراکز خانگی و از طریق وابستگی ما با Amazon.com خریداری کنید (به لینک های زیر مراجعه کنید).

بسیاری از شرکت های دیگر – Ridgid ، Bosch ، Craftsman ، Fein و موارد دیگر – در بسیاری از سطوح قیمت نیز ابزار نوسان کننده را ارائه می دهند. آنها را بررسی کنید.

کیت نوسان کننده چند در Max Dremel

نوار نقاب کاری Frog Tape Pro Painter

دونا Bierbach ، سردبیر ارشد کپی

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *