Extreme Measure Home Depot که کارمندان با پیش زمینه نارنجی فعال می گیرند

پیشبند: حسن نیت ارائه دهنده خانه انبار

همانطور که هر خریدار معمولی در Home Depot می داند ، تمایز مشتری از کارمندان هرگز مسئله ای نیست. پیش بند نارنجی نمادین که توسط همه همکاران پوشیده شده است (با چند مورد استثناء) از دست دادن آن سخت تر نبود. و در واقع ، پیش بند به قدری به بخشی از فرهنگ و هویت شرکت تبدیل شده است که Home Depot برنامه منابع کارمندان خود را “MyApron” نامگذاری کرده است. وب سایت شرکت آنها شامل مجموعه ای از پروفایل های کارمندان با عنوان “پشت پیشبند” ، و همکاران تشویق می شوند که پیش بندهای نارنجی خود را با نام های دستمال ، نشان ها ، دکمه ها و سایر پرده ها و حتی کارهای هنری دقیق بصورت شخصی به نمایش بگذارند. و آنها انجام می دهند. اما قوانین نیز وجود دارد.

این 14 مورد را که کارمندان Home Depot به شما نمی گویند بررسی کنید.

پیش بندهای نارنجی توسط The Home Depot صادر می شود ، اما توسط مدیران فروشگاه به دقت کنترل می شود. همکاران به طور کلی مجاز نیستند که پیش بندها را بعد از جابجایی خود به خانه برسانند ، حتی برای شستن. آنها ممکن است تنها در صورت استفاده از همکار در ساعت و خارج از محل ، در خارج از مرکز پوشیده شوند. هنگامی که پیش بندها آلوده و فرسوده می شوند ، برای تمیز کردن یا دفع آنها به دست مدیران می رسد. هدف این است که جلوگیری از قرار دادن پیش بند در دست غیر کارمندانی که ممکن است از آنها به عنوان ماسکراد استفاده کنند تا به موجودی فروشگاه دسترسی پیدا کنند.

در اینجا 13 مورد دیوانه کننده ترین چیزهایی که کارمندان The Home Depot دیده اند ، آورده شده است.

Home Depot نخستین خزانه دار و رئیس دارایی خود ، Ron Brill ، و بنیان گذار ، Bernie Marcus را با آغاز سنت پیشگویی روشن-نارنجی اعتبار می دهد. نسخه های اول شامل اسامی ساده و سفید ، دوخته شده کارمندان بود ، اما این شرکت به زودی از این درخواست خلاص شد تا از همکاران بخواهد تا نام خود را روی پیش بند بنویسند و آنها را به خلاقیت ترغیب کرد. امروز ، شما می توانید با قدم زدن در فروشگاهی که در نزدیکی شماست ، شواهدی از این بخشنامه بیابید. پیش بندهای تزئین شده با تصاویر بازی دستی ، همانند شخصیت های کارتونی محبوب و تزئینات شبیه به نقاشی های دیواری ، معمول هستند. “شراره” می تواند شامل نشان های شرکت و پین ها ، عکس های خانوادگی و چند مورد محدود دیگر باشد. پیش بندهای بسیار تزئینی مانند عکس موجود در عکس زیر برای رویدادهای خاص و نه پوشیدن روزمره در نظر گرفته شده است ، اما در وب سایت های معروف مانند Pinterest صدها پیش بند نارنجی تغییر یافته خلاقانه مشاهده می کنید که حتی برای فروش نیز مشاهده می کنید.

شما باور نمی کنید این 14 مورد مسخره که مردم به خانه دپو بازگشتند.

میزان تلاش یک همکار برای سفارشی کردن پیش بند خود اغلب به بخش کاری که در آن کار می شود بستگی دارد. اگر برای گشت زنی در پارکینگ و یا در اختیار داشتن موجودی در بخش مهد کودک / باغ به شما اختصاص داده شده است ، به احتمال زیاد باید هر چند روز یکبار در پیشگاه خود تجارت کنید. صرف دو ساعت کار با سفارشی کردن ، بازده چندانی نخواهد داشت. با این حال ، پیش بندهای داخلی می توانند چندین ماه بمانند ، بنابراین مشتریان احتمالاً نمونه هایی از خلاقیت بیش از حد را در بخش لوله کشی یا رنگ آمیزی مشاهده می کنند. یا ، شاید حتی بر روی یک سیاستمدار! Home Depot به باراک اوباما و جورج دبلیو بوش پیش بندهای نارنجی سفارشی خود را ارائه داد.

این 14 استفاده بی نظیر را برای موارد رایگان از Home Depot از دست ندهید.

شما نمی خواهید این 20 چیز عجیب و غریب را که می توانید در هوم هوم خریداری کنید ، باور کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *