مسابقه نکات ذخیره سازی گاراژ Family Handyman 2018 (شماره 980)

  1. شایستگی: این مسابقه برای ساکنان قانونی ایالات متحده که در یکی از 50 ایالات متحده یا ناحیه کلمبیا ساکن هستند و در هنگام ورود 18 سال سن دارند و یا مسن تر هستند ، آزاد است. ورودی هایی که از هر حوزه قضایی دیگری سرچشمه می گیرند ، مجاز به ورود نیستند. این مسابقه توسط حمایت مالی خدمات خانگی ، شرکت (“حامی مالی”) حمایت می شود. کارمندان ، افسران و مدیران اسپانسر و شرکتهای اصلی آن ، شرکتهای وابسته ، شرکتهای تابعه ، مأمورین داوری و شرکای تبلیغی و خانوادههای فوری آنها (والدین ، ​​فرزندان ، خواهران و برادران ، همسر) یا اعضای یک خانواده (اعم از مرتبط یا غیره) چنین کارمندان / افسران / مدیران واجد شرایط ورود نیستند. در مواردی که طبق قانون ممنوع است یا به طور دیگری تنظیم شده است ، از اعتبار ساقط شود.
  1. نحوه ورود: مسابقه از ساعت 12:01 دقیقه بعد از ظهر آغاز می شود. وقت مرکزی در 9 فوریه 2018 و در 11:59 بعد از ظهر به پایان می رسد. زمان مرکزی در 31 مارس 2018 (“دوره مسابقه”). برای ورود به آدرس https://www.familyhandyman.com/contests و دستورالعمل های مربوط به ارسال نکته ذخیره سازی گاراژ خود را دنبال کنید. همه مدخل ها باید شامل نام ، آدرس ، شهر ، ایالت ، پستی ، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما باشند. ورودی های ارسال شده در مناطق جغرافیایی که در آن ورود مجاز نیست ، رد صلاحیت می شوند. اگر مدخل ها حاوی کلیه اطلاعات لازم نباشند ، شرکت کننده رد صلاحیت می شود. لطفاً همه راهنمایی ها را رعایت کنید. لطفا تمام اطلاعات درخواست شده را کاملاً پر کنید. حامی مالی رسمی نگهبان مسابقه است. در صورت ورود مسابقه از طریق یک دستگاه تلفن همراه ، هزینه پیام و داده ممکن است اعمال شود.

 

نکات نباید بیش از 250 کلمه باشد.

همه ورودی ها باید به زبان انگلیسی باشند. استفاده از فرایندها و دستگاه های خودکار برای ارسال مدخل های الکترونیکی مجاز نیست. حامی هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه تغییر و یا تأثیراتی که در نتیجه ارسال مدخلهای الکترونیکی به سیستم رایانه مشترکان وارد شود ، ندارد. این مسابقه به هیچ وجه حمایت نمی شود ، مورد تأیید یا اجرای آن توسط Milwaukee Tool می باشد.

ارسال باید کار اصلی شرکت کننده باشد و قبلاً منتشر نشده است. ارسال نامه نباید حق نسخه برداری ، علائم تجاری ، حریم خصوصی ، تبلیغات و یا سایر حقوق مالکیت معنوی هر شخص یا نهاد را نقض کند. همه ورودی ها به عنوان دارایی اسپانسر تبدیل می شوند و بازگردانده نمی شوند. هر یک از برندگان ملزم خواهد بود که کلیه حق ، عنوان و علاقه خود را در مورد ارسال شده به اسپانسر اهدا کند. ما این حق را برای ما محفوظ می داریم که از ورودی شما در کلیه رسانه های چاپی و الکترونیکی استفاده کرده و آن را برای کوتاه و وضوح ویرایش کنید.

  1. داوری: برنده مسابقه از طریق داوری کلیه موارد ارسالی براساس معیارهای زیر مشخص می شود: اصالت 50٪ ، سهولت در اجرای 25٪ و پایبندی به موضوع مسابقه 25٪. تمام ورودی ها با استفاده از معیارهای ذکر شده در بالا قضاوت می شوند. در صورت کراوات ، ورودی با بالاترین امتیاز در دسته اصالت برنده خواهد شد. تمام داوری توسط هیئت مدیره ای از ویراستاران The Family Handyman انجام می شود. تصمیم داوران نهایی و لازم الاجرا برای کلیه موارد مربوط به این مسابقه است. یک (1) برنده انتخاب می شود.

  1. جایزه: یک (1) برنده جایزه بزرگ می توانید برنده یک ایستگاه کاری موبایل 52 “ابزار میلواکی” شوید. ارزش تقریبی خرده فروشی (ARV) این جایزه 599 دلار آمریکا است. این جایزه قابل انتقال نیست و نمی تواند برای پول نقد و یا جبران شود یا توسط برنده جایگزین شود ، مگر اینکه طبق قانون ممنوع باشد. حامی این حق را دارد که جایزه‌ای مشابه با ارزش برابر یا بیشتر را جایگزین کند در صورتی که جایزه اعلام شده به هر دلیلی قابل اهدا نباشد.

در صورت وجود همه مالیات ها مسئولیت برنده است. حامی ، شرکت های وابسته و شرکت های تابعه آن ، و شرکت کننده جوایز هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت ، مسئولیت یا خسارت ناشی از استقبال یا استفاده از این برنده نخواهند داشت.

همه جوایز تضمین می شوند که با توجه به تعداد کافی از ورودی هایی که حداقل معیارهای داوری را دریافت می کنند ، اهدا می شوند.

 

  1. انتخاب برنده: برنده در تاریخ 1 آوریل 2018 یا حدوداً انتخاب می شود و طی 14 روز پس از انتخاب ، از طریق پست و یا ایمیل به طور منظم به شما اطلاع می دهد. برنده ممکن است ملزم به اجرای بیانیه واجد شرایط بودن و انتشار در مدت 14 روز از تلاش برای اعلان جایزه باشد یا برنده رد صلاحیت شود و جوایز ممکن است به یک برنده جایگزین اهدا شود. در صورت وجود هر برنده در محل زندگی خود ، كلیه اسناد و مدارك لازم باید توسط والدین یا سرپرست قانونی امضا شود. بازگشت اعلان جایزه یا جایزه به عنوان غیرقابل قبول منجر به رد صلاحیت می شود و یک برنده جایگزین انتخاب می شود. ورود و / یا پذیرش جایزه به منزله اجازه اسپانسر و آژانسهای آن (در صورت وجود) برای استفاده از نام برنده ، آدرس (شهر و ایالت) و / یا تشبیه برای تبلیغات و اهداف تجاری بدون جبران خسارت یا مجوز بیشتر ، در سراسر جهان و به طور دائمی است. در هر شکل رسانه ای ، اکنون شناخته شده و پس از آن ابداع شده است ، مگر اینکه طبق قانون ممنوع باشد.
  1. شرایط: با ورود ، شرکت کنندگان موافقت می کنند که مطابق با این قوانین کامل رسمی و خط مشی رازداری حامی ، در www.tmbi.com/privacy-policy قابل دسترسی باشند. حامی مالی مسئولیتی در قبال هرگونه نقص و خرابی در شبکه یا خطوط تلفن ، سیستم اینترنت رایانه ، سرورها یا ارائه دهندگان ، تجهیزات رایانه ای ، نرم افزاری ، خرابی هرگونه ایمیل به دلیل مشکلات فنی یا ازدحام ترافیک در اینترنت یا هر وب سایت ، یا هر ترکیبی از آن ، از جمله آسیب و یا صدمه به رایانه شرکت کننده یا هر شخص دیگری ، تلفن همراه یا هر وسیله دیگر و / یا مطالب آن مربوط به یا ناشی از مشارکت یا بارگیری / بارگذاری مطالب مربوط به این مسابقه یا سایر مشکلات فنی یا نارسایی ها یا خطاهای دیگر از هر نوع حامی مالی این حق را برای خود محفوظ می دارد که به هر دلیلی بتواند مسابقه را در هر زمان فسخ یا اصلاح کند. در چنین شرایطی ، برنده بر اساس ورودی های دریافت شده تا تاریخ خاتمه انتخاب می شود. در صورتی که دو مدخل مشابه دریافت شود ، فقط ورودی داوری می شود که به بهترین وجه معیارهای مطابق با حامی را تعیین کند ، در داوری نهایی گنجانده شود. متقاضیان موافقت می كنند كه حامی مالی ، شركتهای وابسته و فرعی آن را تأمین كنند ، و شركت كننده جوایز از همه یا همه مطالبات و بدهیهای ناشی از یا در ارتباط با این مسابقه را بپردازند. در صورت بروز هرگونه مشاجره در مورد هویت یک شرکت کننده که ثبت نام آنلاین کرده است ، دارنده حساب مجاز آدرس ایمیل مورد استفاده برای ورود در زمان ورود ، به آن متقاضی تلقی می شود. “دارنده حساب مجاز” به عنوان شخص حقیقی تعریف شده است که توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، ارائه دهنده خدمات آنلاین یا سازمان دیگری (به عنوان مثال تجارت ، مؤسسه آموزشی) که وظیفه اختصاص آدرس های ایمیل برای دامنه مرتبط با آن را به آدرس ایمیل اختصاص داده است ، تعریف شده است. آدرس ایمیل ارسالی از هر برنده بالقوه ممکن است خواسته شود که اسپانسر را اثبات کند که چنین برنده دارنده حساب مجاز آدرس ایمیل است که مربوط به ورودی برنده است. اسپانسر ، با اختیار خود ، این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر شخصی را که از عملکرد وب سایت یا فرآیند ورود به سایت دستکاری کند ، رد کند.

 

  1. عدم مراجعه به رویه های قضایی یا سایر مراحل / جدیت: در حد مجاز قانون ، حق دادخواهی ، جستجوی مجازات ارتکابی یا هرگونه مراجعه دیگر به پرونده های قضایی یا هر رویه دیگر در صورت بروز اختلافات یا مطالبات ناشی از یا در ارتباط با این مسابقه از این قاعده مستثنی است و هر شرکت کننده صریحاً از هرگونه حق این حقوق چشم پوشی می کند. در شرایطی که دادگاه صالحیت صلاحیت ، عدم پذیرش فوق الذکر را غیرقابل اجرا می داند ، متقاضیان از این طریق به صلاحیت رسیدگی و محل اقامت منحصراً در دادگاه های فدرال یا ایالتی که در ایالت داکوتا در ایالت مینه سوتا نشسته اند رضایت می دهند و موافقت می کنند که همه اختلافات ، ادعاها ، و علل عمل ناشی از یا در ارتباط با این مسابقه یا هر جایزه ای اعطا شده باید جداگانه و بدون استفاده از هر نوع عمل کلاس حل شود. ورود کنندگان موافقت می كنند كه این آیین نامه رسمی بدون رعایت اصول تعارض قانونی توسط قوانین ایالت مینه سوتا اداره می شود. درصورتیکه هرگونه مفاد (های) این آیین نامه رسمی نامعتبر یا غیرقابل اجرای باشد ، کلیه مقررات باقیمانده این قانون به طور کامل و لازم باقی می مانند.
  1. تعداد پیش بینی کنندگان: تعداد کل شرکت کنندگان پیش بینی شده 1000 نفر است.
  1. لیست برنده / اطلاعات مصرف کننده: اگر نمی خواهید نامه های پستی یا مسابقه پستی مسابقه را از طرف اسپانسر دریافت کنید ، درخواست خود را به صورت کتبی به این شرح دهید: مسابقه نکات ذخیره سازی گاراژ Family Handyman Family (# 980) لیست پستی ، صندوق پستی 3125 ، هارلان ، آیووا 51593-0191. برای دریافت لیست برندگان ، به مسابقه نکات ذخیره سازی گاراژ Family Handyman (شماره 980) لیست برندگان ، صندوق پستی 50005 ، پرسکات ، آریزونا 86301-5005 بنویسید. درخواست لیست برنده باید در طی یک سال از پایان دوره مسابقه دریافت شود.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *