سبزترین راه برای خشک کردن لباس های شما

خط لباسآنا-ماری وست / شوتستروک

پرسیدن ، “سبزترین راه برای خشک کردن لباس چیست؟” ممکن است یک سوال احمقانه به نظر برسد زیرا بدیهی است که هوا خشک کردن لباس شما سبزترین روش برای خشک کردن لباس است. اما اگر کمی عمیق تر حفر شوید می توانید در مورد خشک شدن هوا و نکات لازم برای کارآمدتر شدن آن اطلاعات کسب کنید.

آیا خشک کردن هوا لباس شما بهتر است؟

ممکن است فاقد مزاحمت باشد ، اما برای افراد نامشخص کاملاً مشخص است که هوا خشک کردن لباس شما بهتر است. خشک کن به آرامی با شل کردن پارچه لباس را از بین می برد. می بینید که هر بار که دام توری را خالی می کنید خشک می شود.

بعلاوه ، با خشک کردن هوا می توانید پس انداز کنید و به محیط زیست کمک کنید. خشک کن شما به طور معمول در بین چهار دستگاه برتر که بیشترین انرژی را مصرف می کنند ، قرار دارد. طبق گفته Silicon Valley Power ، خشک کن معمولاً بین $ 0.28 – $ 44 است. بسته به اینکه چه تعداد لباس خشک می کنید ، یک بار بستگی دارد. خشک کن ها نیز به تمیز کردن منظم احتیاج دارند ، بنابراین هیچگونه پارچه ای از پارچه وجود ندارد که باعث کاهش کارایی خشک کن شود.

کارهایی را که شما هرگز نمی دانید خشک کن شما انجام دهد را بررسی کنید.

عوامل خشک کردن هوا در فضای باز

لازم است هوا را در هنگام لباس خشک کردن هوا در نظر بگیرید. مطمئناً برای جلوگیری از هرگونه باران می خواهید پیش بینی را بررسی کنید اما باید رطوبت خود را عامل کنید زیرا هرچه رطوبت آن در بیرون بیشتر باشد ، خشک کردن لباس شما کندتر خواهد بود. اگر مرطوب و سرد باشد ، لباس های شما حتی بیشتر در خارج از هوا خشک می شود بنابراین ممکن است بخواهید لباس های خشک کردن هوا را در داخل خانه در نظر بگیرید. اگر در آب و هوایی زندگی می کنید که به طور مرتب در زمستان زیر انجماد فرو می رود ، می خواهید لباس های خشک را در داخل منزل بمالید زیرا انجماد می تواند به لباس آسیب برساند.

خشک کردن هوا در خارج از منزل به نرم شدن لباس ها و مبارزه با مسئله شفافیت افراد که دوست ندارند هنگام خشک کردن لباس در داخل خانه کمک کنند ، کمک می کند.

این مواردی است که هرگز نباید در خشک کن شما تمام شود.

خشک کردن هوا بدون لباس

اگر خط لباس ندارید ، در انجمن خانه داران زندگی می کنید یا در یک آپارتمان زندگی می کنید ، هنوز هم می توانید لباس های خشک هوا را هوا کنید ، فقط باید کمی خلاق تر شوید. تعدادی گزینه قفسه خشک کن یا حتی قفسه خشک کن دیواری وجود دارد که می توانید به خانه خود اضافه کنید.

یک قفسه خشک کن لباس پیدا کنید

انواع قفسه های خشک کن در خرده فروشان وجود دارد ، مانند این قفسه لباس Walmart یا این قفسه خشک کن Target.

قفسه های خشک کن دیواری

برای صرفه جویی در فضا همیشه می توانید یک قفسه خشک کن دیواری را به اتاق لباسشویی خود اضافه کنید. آمازون دارای چندین نوع قفسه خشک کن دیواری است.

بهترین راه برای خشک کردن لباس در داخل خانه

اگر می خواهید لباس های خشک کردن هوا را در داخل شروع کنید ، باید برخی از بهترین روش ها را بدانید. شستن لباس در صبح باعث می شود تمام روز خشک شود.

حتماً لباس خود را روی قفسه خشک کن ببندید تا به یکدیگر دست نزنند. یکی از راه های تأمین این امر ، پوشیدن لباس هایی است که می توانید روی چوب لباسی قرار دهید.

قفسه خشک کن خود را در آفتابی ترین و کم آفتاب ترین مکان خانه خود قرار دهید تا سریعتر به نتیجه خشک برسید.

این 9 روش برای خشک کردن لباس ها را بدون خشک کن بررسی کنید.

بعلاوه ، درمورد محصولی که ممکن است شما را از شستشوی لباس در کل در فیلم زیر جلوگیری کند ، بیاموزید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *