نمایش بهبود خانه که همه ما از دست رفته در حال بازگشت است

hgtvII.studio/Shutterstock

دوستداران نمایش نمایش بهسازی در خانه ممکن است عبارت “حرکت آن اتوبوس را بخاطر بسپارند!” بخاطر داشته باشند Extreme Home Makeover: نسخه خانگی قبل از بزرگنمایی این نمایش به مدت شش سال خاموش بوده است ، اما HGTV می گوید این سریال محبوب را در سال 2020 باز می گرداند!

21 واقعیت جالب در مورد افراد مشهور HGTV مورد علاقه خود را بیاموزید.

این نمایشگاه بهسازی خانه ها بر روی نوسازی خانه برای خانواده هایی که به اجتماعات خود باز می گردند تمرکز دارد. این نوسازی شامل فضای داخلی ، بیرونی و محوطه سازی است که همه در طی هفت روز به اتمام می رسد در حالی که خانواده به مدت یک هفته در تعطیلات خانوادگی اعزام می شوند.

HGTV می گوید قصد دارد 10 قسمت جدید تولید کند. تولید در حال حاضر در دست اجرا است و نامهای بزرگی را برای کمک به اجرای تحولات زندگی در خانواده ها به همراه خواهد آورد.

بن و ارین ناپیر HGTV در مورد 9 اشتباه نوسازی که هرگز مرتکب آن نمی شوند.

بازیگر مدرن خانواده جسی تایلر فرگوسن میزبان راه اندازی مجدد سریال خواهد بود ، در حالی که ستاره های مهمان ویژه Tarek El Moussa (تلنگر یا فلاپ) ، Tamra Day (مزایای معامله) و Jasmine Roth (پتانسیل پنهان) همه در قسمت ها نمایش داده می شوند. علاوه بر این ، HGTV می گوید Ty Pennington ، ستاره سریال اصلی ، دوباره به بازار دست خواهد یافت. همه در کنار داوطلبان و سایر متخصصان برای شخصی سازی خانه کار می کنند که نیازهای هر خانواده برجسته را برآورده می کند.

“بخشی از آرایش افراطی خانواده قبلاً یکی از عمیق ترین تجربه های زندگی من بوده است. ” این کار بیش از یک کار عالی است. این یادآوری است که در این دنیا چیزهای زیادی وجود دارد و وقتی که با هم جمع می شویم ، قدرت سخاوت و دلسوزی غیرقابل توقف است. “

پنینگتون می افزاید: “من مفتخر هستم كه آستینهایم را آستین بزنم و جادوی مثبت ترین نمایش زندگی را تغییر دهم كه تا به حال جزئی از آنها بوده ام.” “من از طراحی و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی مردم پرشورم. Extreme Makeover: نسخه خانگی به شما نشان می دهد چه چیزهای شگفت انگیزی می تواند اتفاق بیفتد که افراد با هم کار کنند. بگذارید این کار را انجام دهیم! “

در اینجا 10 مورد از مسخره ترین چیزهایی که در برنامه های تلویزیونی برای بازسازی خانه مشاهده می شود ، آورده شده است.

نمی توانید منتظر قسمت های جدید باشید؟ نگران نباشید — HGTV می گوید این حق را برای اجرای 100 قسمت از سریال اصلی که از سال 2003 تا 2012 در ABC اجرا شد و منجر به پخش مجدد راه اندازی شده است ، تضمین کرده است. راه اندازی مجدد HGTV در همه سیستم عامل ها و HGTV GO به صورت تقاضا در دسترس خواهد بود.

با استفاده از این برنامه های بهبود خانه ، آماده شوید تا Netflix را با هم چرت بزنید.

بله ، چیپ و جوونا گینز به زودی از تلویزیون برمی گردند!

چگونه می دانید چه وقت نوسازی است؟

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *