تغییر عمده ایکه در سال 2020 آغاز خواهد شد

بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا از نظر ضایعات و استفاده از پلاستیک اخیراً تغییراتی ایجاد کنند. ممنوعیت پلاستیک در شهرهایی مانند نیویورک و لس آنجلس تعیین شده است کیف و بسیاری از شهرها ممنوعیت سایر موارد یکبار مصرف مانند نی های پلاستیکی ، ظروف استروفیوم و فنجان های یکبار مصرف قهوه را تعیین کرده اند. 

نکته طرفدار:آیا هنوز شهر شما آنها را ممنوع نکرده است؟ در اینجا چگونه می توانیدکیسه های پلاستیکی را به درستی بازیافت کنید. 

در حالی که پلاستیک مسئله اصلی در محل های دفن زباله شهری است (و الف)تکه زباله دو برابر تگزاس است پلاستیک تنها نوع زباله برای نگرانی نیست. در حقیقت ، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) گزارش داده است که در سال 2009 ، مبلمان مبلغ 9/8 میلیون تن زباله در محل دفن زباله به حساب می آورد. Ikea از این تعداد عظیم آگاه است ، با توجه به اینکه این فروشگاه محبوب مبلمان از یک درصد خیره کننده جهان استفاده می کند. 

در تلاش برای در تعداد زیادی از مبلمان که در محل های دفن زباله ریخته می شوند ، تفاوت ایجاد می کند ، به علاوه مقدار الوار در آن استفاده می شود ، ایکه اعلام کرد برخی از مدل های تجاری خود را تغییر داده است. با شروع از سال 2020 ، Ikea خدمات اجاره مبلمان را برای مشتریان ارائه می دهد و اقتصاد دایره ای (به طور مداوم استفاده از موارد) را در مقابل اقتصاد خطی که این شرکت در حال حاضر بر روی آن انجام می دهد ، ترغیب می کند (خرید مبلمان ، چاک آن ، خرید مبلمان بیشتر). 

خدمات اجاره مانند هر سرویس اشتراک دیگری که این روزها در دسترس است کار می کند. مشتریان می توانند یک مورد را برای اجاره انتخاب کنند – میز ، میز ، صندلی ، آنچه در اختیار شماست- و تا پایان دوره فعلی از آن استفاده کنند و در آنجا جای دیگری را جایگزین آن کنند. Ikea پس از بازگشت ، مبلمان خود را تعمیر می کند تا اطمینان حاصل شود که می تواند مجدداً مورد استفاده مجدد قرار گیرد یا به مشتری آینده فروخته شود. این سیستم با برنامه بازپرداخت فعلی ایکه ، جایی که فروشگاه فروش مبلمان مورد استفاده در ایالات متحده را ترسیم می کند ، هماهنگ است. 

درحال حاضر، این سرویس اجاره توسط صاحبان مشاغل در سوئیس آزمایش می شود.رویترز همچنین گزارش شده است که در هلند ، دانشجویان می توانند یک اتاق کامل مبلمان را فقط 30 یورو اجاره دهند ، که کمی بیش از 33 دلار در ماه است. این لیست شامل یک تختخواب ، میز ، میز و صندلی است. 

شرکت ایکه قرار است تا سال 2020 این برنامه را در 30 بازار برتر خود راه اندازی کند. آنها یکی از بسیاری از شرکتها هستند که سعی در ایجاد توده زباله در حال رشد در محل های دفن زباله و اقیانوس های ما در سراسر جهان دارند. اگر می خواهید از نظر مدیریت پسماند خود در خانه نیز تغییری ایجاد کنید ، در اینجا آمده است10 محصول که به شما کمک می کنند بدون زباله بیشتر زندگی کنید. 

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *