یکی از ویژگی های قدیمی خانه ای که می خواهم برگردم

یکی از ویژگی های قدیمی خانه ای که می خواهم برگردم-shutterstock_717389212

اگرچه این فناوری برای بهتر ساختن منازل خود صاحبان خانه را به ارمغان آورده است (مانند این 50 محصول برتر صفحه اصلی فناوری) ، من فکر می کنم در برخی از ویژگی های خانه قدیمی که به مرور زمان از بین رفته اند ، خرد زیادی ندارد. برخی از این اختراعات باعث استفاده بسیار جذاب و کمی جذابیت به خانه شده اند – از جمله گنگ ها ، قالب های آویزان از تصویر و سایر ویژگی های خانه قدیمی. اما خصوصاً یک ویژگی وجود دارد که من فکر نمی کنم که به خانه ها برگردم ، زیرا این امر باعث می شود بسیاری از افراد از پله ها و پله ها در پله ها نجات پیدا کنند: لباس های شسته شده!

در حال حاضر من صاحب خانه نیستم ، اما به عنوان کسی که آرزو می کند یک روز باشد ، دوست دارم به ویژگی هایی فکر کنم که دوست دارم یا دوست ندارم در خانه رویای آینده ام. کلاه های لباسشویی دقیقاً ویژگی خاصی نیست که این روزها در خانه ها پیدا می کنید ، اما این یکی از مواردی است که به ذهنم خطور می کند که در آپارتمان فعلی من زندگی کنید.

من در یک ساختمان بسیار بزرگ زندگی می کنم که مستاجران زیادی را در خود جای داده است و این یعنی جمع آوری زباله های زیادی. ساختمان ما به طرز خارق العاده ای دارای یک زباله زباله است که به کل ساختمان اجازه می دهد سطل زباله را برای جمع آوری در یک نقطه قرار دهد. از آنجا که ورودی خلوت در هر طبقه وجود دارد ، راحت است که زباله ها را در مقایسه با بیرون رفتن به سمت محوطه بیرون بیاندازیم (که همان کاری است که قبلاً انجام دادیم).

استفاده از این دود زباله باعث می شود تا فکر کنم چقدر راحت است که از پله ها سنگین نباشید ، این چیزی است که هر وقت مجبور شدم لباس های خود را به لباس های شسته شده برسانم بسیار ناخوشایند است. آیا آسان نیست که بخواهید یک چمدان لباسشویی داشته باشید که مستقیم به ماشین من برود؟

خوب ، خوب ، این دقیقاً در شهر معنی ندارد ، اما مطمئناً در خانه کودکی من خیلی خوب بود. یادم می آید هر هفته دو پرواز از پله ها برای مادرم چمدان های سنگین لباسشویی را بالا و پایین می کردم. مطمئناً شما باید آن را ادامه دهید ، اما خوب نیست نیمی از سفرهای سنگین را با یک لباس شسته شده نجات دهید؟ بعلاوه ، با دسترسی آسان به اتاق شستشو ، دیگر نیازی به جمع آوری لباس در اطراف هر اتاق یا مانع های مختلف قبل از انجام لباس های شسته شده نیست. همه افراد در خانه می توانند لباسهای کثیف خود را به پایین پرتاب کنند.

من مطمئن هستم که هنوز هم خانه های لباسشویی در خانه وجود دارد ، منظور من این است که ما حتی یک آموزش شستشوی خشکشویی نیز انجام می دهیم که بسیار آسان است. اما با تمام صداقت ، این چیزی نیست که دیگر زیاد ببینید. بنابراین من خواهان بازگشت این روند و پایان دادن به این روند کابینت باز ، که احساس می کنم بسیار است

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *