جوانب مثبت و منفی کابل های تعیین کننده سقف

سدهای یخی زمستان

سدهای یخی هنگام ذوب برف روی بام ایجاد نمی شوند و به طور کامل درون رودخانه ها جاری نمی شوند. با کاهش دما ، انسداد یخ حاصل از سد ایجاد می کند که باعث کندتر شدن ذوب بیشتر می شود و به آن اجازه می دهد زیر زونا سقف قرار بگیرد و به لایه محافظ بالای منزل شما نفوذ کند. روش مدرسه قدیمی برای مقابله با سدهای یخی با بیل و کار بسیار خطرناکی بود. خوشبختانه ، جوانب مثبت و DIYers روش های مقابله با سد های یخ را با خیال راحت تر ابداع کرده اند ، از جمله یکی از محبوب ترین این گزینه ها: کابل های سقفی سقف. در اینجا چند نکته مثبت و منفی برای کمک به شما در تصمیم گیری مناسب بودن این راه حل وجود دارد.

در اینجا 12 مورد وجود دارد که بسیاری از صاحبان خانه هر زمستان از آن غفلت می کنند.

عملکرد

طرفدار: هنگامی که به درستی نصب شوند ، کابل های تنظیم سقف بسیار خوب کار می کنند ، اگرچه اغلب باعث ایجاد تغییر چشمگیر در اکثر افراد نمی شوند. کابل ها تکه های برفی کاملاً پاک نیستند ، بلکه یخ ها را فوراً در اطراف آنها ذوب می کنند ، فضای کافی برای آب را می دهند تا در رودخانه شما جاری شود. این یک نکته مهم است: سدهای یخی ممکن است هنوز شکل بگیرند ، اما جریان ذوب برف اضافی را مسدود نمی کنند ، و این چه چیزی از سقف شما محافظت می کند

Con: آنها روی کل سقف تأثیر نمی گذارند. بسته به مشخصات سقف شما ، شما ممکن است سدهای یخی در مکانی غیر از مورچه ها داشته باشید. در این صورت ، باید کابل های تکمیلی را اجرا کنید یا راهی برای رسیدگی به آن مناطق مشکل در منبع پیدا کنید.

این توصیه تخصصی را در مورد نحوه جلوگیری از سدهای یخی بررسی کنید.

هزینه

کابل: کابل های دیواری بام با برق کار می کنند ، که یک روش گران قیمت برای تولید گرما است. برخی از سیستم های کابل کشی خود تنظیم هستند ، به این معنی که با کاهش دما ، گرمای بیشتری تولید می کنند و در صورت نیاز چرخه را روشن و خاموش می کنند تا به حداقل برسد به بودجه شما. با این حال ، این سیستم ها برای خرید و نصب گران تر هستند.

طرفدار: هنگامی که سقف شما توسط یک سد یخ نتواند نفوذ کند ، میزان صرفه جویی در قبض برق بالاتر است. اگر با یک وضعیت سد یخ دست و پنجه نرم می کنید ، سرمایه گذاری در کابل های گرمایش صحیح نصب شده این امکان را دارد که با محافظت از پشت بام خود سود سهام عظیمی پرداخت کنید … و خانه زیر آن!

این 10 نکته در مورد صرفه جویی در مصرف برق و پایین آوردن قبض برق را از دست ندهید.

نصب و راه اندازی

Pro: کابل های دیواری بام به اشکال مختلفی از جمله نسخه مخصوص کاربر پسند که معمولاً نوار یخی نامیده می شوند ، شکل می گیرند. این سیم پیچ چسبنده نصب آن را بسیار آسان می کند ، مخصوصاً برای یک DIYer که راحتی کمی در نردبان دارد.

Con: مانند بسیاری از محصولات ، کابل های deising تنها در صورت نصب صحیح موثر هستند. اگر در مورد توانایی خود در تنظیم درست کابل ها شک دارید ، باید به دنبال پیدا کردن پیمانکار باشید. البته ، به همان اندازه صادق است که خود پیمانکار باید صلاحیت داشته باشند. همیشه بخواهید از منابع بخواهید و فرض نکنید که آنها می توانند آنرا “تشخیص دهند”. در آخر ، در نظر بگیرید که کابل های تعیین کننده باید قبل از بارش برف نصب شوند ، بنابراین می خواهید قبل از روشن شدن هوا ، زمستان های خود را آماده کنید.

در اینجا نگاهی عمیق در مورد چگونگی جلوگیری از سدهای یخ با کابل های در حال تعویض وجود دارد

طریقه استفاده

ما با یک نکته سریع جایزه می گیریم: یکی از ویژگی های کابل های سقفی که بعضی اوقات انتقاداتی را به دنبال دارد این است که آنها فقط در هوای سرد “نسبتاً گرم” معمولاً در حدود -9 عملکرد دارند.او F. اما وقتی شما به فکر کردن در مورد آن متوقف می شوید ، این در واقع حس زیادی ایجاد می کند. سدهای یخی در اثر ذوب برف ایجاد می شوند ، این بدان معناست که آنها فقط یک بار دما درست در علامت انجماد تشکیل می شوند. به عبارت دیگر ، وقتی هوا به خصوص سرد است ، مشکلی ندارند ، بنابراین دیگر نیازی به کابل ها برای کار در دمای شدید ندارید.

این 12 هک مورد علاقه ما برای از بین بردن یخ است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *