جوانب مثبت و منفی دربهای چوبی جلو

در، درب

سرانجام! شما تصمیم گرفته اید که وقت آن رسیده است که درب جلوی بد بو را که هرگز دوست نداشتید با چیزی چشم نواز که جذابیت مهار خانه شما را تقویت می کند ، جایگزین کنید. و می دانید که عاشق ظاهر ، احساس و صدای چوب هستید.

تاج های درب جلو برای هر فصل

طبق یک مطالعه Consumer Reports ، درب جلو چوبی یک مدعی جامد است و آنها را با درب های فلزی و فایبرگلاس مقایسه می کند. درهای چوبی بهتر است در برابر سایش مقاوم باشند (آنها نمی توانند خراش و خش را تعمیر کنند) تا زمانی که آنها را حفظ کنید.

این راهنما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا درب جلو چوبی انتخاب مناسبی برای خانه ، سبک زندگی و بودجه شما است.

10 درب جلو مدرن که هم اکنون عاشق آنها هستیم

از چوب برای دربهای جلو استفاده می شود؟

برخی از درهای چوبی جلو دارای برچسب هستند جامد زیرا آنها کاملاً از یک گونه خاص ساخته شده اند ، مانند افرا ، بلوط ، چوب ماهون ، توسکا گره دار و غیره. بسیاری از تولید کنندگان نیز می سازند مهندسی شده درهای چوبی اینها با فشار دادن و چسباندن چندین لایه از چوب در جهات مختلف برای تشکیل ماده اصلی ساخته می شوند. روکش چوب روی سطح اعمال می شود. درهای مهندسی به طور کلی پایدارتر از یک درب چوبی جامد در نظر گرفته می شوند که می توانند در طول زمان در برابر گرما و رطوبت و پیچ و تاب واکنش نشان دهند.

دکوراسیون 15 درب جلوی ایده های شما می توانید DIY کنید

آیا درهای جلوی چوبی انرژی کارآمد هستند؟

درهای چوبی جلو به اندازه فولاد یا فایبرگلاس کارآمد نیستند. اما ، می توانید با نصب مناسب ، از جمله قلاب دوزی و شستشو ، کارایی درب جلو چوبی را بهبود بخشید. با نصب درب طوفان جذاب که سبک درب ورودی چوبی را تکمیل می کند ، ضریب بازده را حتی بیشتر کنید.

کیت های DIY نصب weatherstripping را آسان می کند.

چه تعمیر و نگهداری مورد نیاز است؟

برای محافظت از آن در برابر عناصر ، باید یک درب جلوی چوبی را بکشید ، و دوباره از آن استفاده کنید. هرچه بیشتر در معرض آفتاب یا باران قرار داشته باشد ، بیشتر نیاز به تجدید پایان خواهید داشت. اگر در آب و هوای بسیار خشک یا مرطوب زندگی می کنید ، ممکن است بخواهید در عوض یک درب استیل یا فایبرگلاس را در نظر بگیرید زیرا احتمال کمتری نسبت به آن افراط و تفریط نشان می دهند.

درب جلو خود را مانند یک حرفه ای رنگ کنید!

آیا درهای چوبی جلو ایمن هستند؟

آره. درهای چوبی جلو مانند سایر درب ها از نظر ایمنی در نظر گرفته می شوند.

راز یک درب واقعاً ایمن داشتن قفل مناسب بن بست است.

آیا درب های چوبی جلو با تمام سبک های خانه کار می کنند؟

آره. از آنجا که می توانید از میان انواع چوب هایی که می توانید رنگ آمیزی یا رنگ کنید ، انتخاب کنید و اگر دوست دارید می توانید شیشه اضافه کنید ، درهای چوبی مکمل تمام سبک های خانه ها ، از صنعتگر گرفته تا معاصر است.

دری مناسب را برای مطابقت با سبک خانه خود پیدا کنید.

درهای چوبی جلو چقدر هزینه دارند؟

درهای چوبی جلوی جامد بسته به اینکه چقدر خیال می کنید و اینکه آیا درب از قبل نصب شده است یا خیر (یا قبلاً در قاب نصب شده) می تواند از درب های چوبی مهندسی شده بطور قابل توجهی هزینه بیشتری داشته باشد. هزینه درب چوبی ساده مهندسی از حدود 200 دلار در مقابل 500 دلار شروع می شود و برای یک درب چوبی محکم هزینه می شود. وقتی شروع به اضافه کردن گزینه ها می کنید ، سریع هزینه ها افزایش می یابد.

آماده جهش هستید؟ در اینجا نحوه نصب درب جلوی چوبی از پیش نصب شده آورده شده است!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *