لیست نهایی سطل برای عاشقان Hummingbird

فیدر حلقه حلقه حلقهاز طریق amazon.com

چند سال پیش ، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که سفری را به جنوب شرقی آریزونا بردم ، جایی که هر مقصد ، پیاده روی و تور با تمرکز بر روی مرغ های زرق و برق دار. من و همسفرانم هنگام تماشای شاخه های درخت و فیدرها ، دور دوربین های چشمی و چسبنده و یادداشت های مزرعه ای می گشتیم. و ما ناامید نشدیم. همهمه ها در همه جا بودند. همه گفتم ، من 13 گونه مختلف را در آن سفر مشاهده کردم ، از جمله چندین نادر.

تجربه ای که با من به وجود آورد و باعث شد من این نکته را درک کنم که اگرچه تماشای زوزه خوار در فیدرهای حیاط خلوت در حیاط خلوت بسیار شگفت انگیز است ، اما روش های زیادی برای جلب علاقه وجود دارد این لیست از 10 فعالیت Hummingbird مکان خوبی برای شروع است. منتظر چی هستی؟

یک تعطیلات چمن زنی بگیرید.

ایالت های جنوب غربی مانند آریزونا ، کالیفرنیا ، نیومکزیکو و تگزاس بیشترین غلظت گیاه زرشک و طیف متنوعی از گونه های زرشک را ارائه می دهند. مقصدی مانند Ramsey Canyon Preserve در آریزونا یا پارک ایالتی دیویس Mountains در تگزاس به ویژه به دلیل دیدنی های فراوان و نادر از موی کوهی شناخته شده است. اما اگر چنین مقصد برای شما خیلی دور است ، یک روز سفر به یک باغ گیاه شناسی داشته باشید که دارای غذاهای زیادی برای آب قند است. شما به ویژه در هنگام مهاجرت پاییز ، زرشک ها را در ده ها نفر مشاهده خواهید کرد.

13 واقعیت افتادگی فک در مورد حیوان خانگی را در اینجا بیاموزید.

در یک جشنواره زرشک شرکت کنید.

افراد مومیایی آدمهای خوبی هستند ، و هیچ جایی بهتر از این که در یک جشنواره زوزه خیز وجود داشته باشد ، برای دیدار با آن ارواح مهربان نیست. می توانید این رویدادها را در سرتاسر کشور پیدا کنید. این جشنواره ها معمولاً در ماه ژوئیه تا سپتامبر برگزار می شود و در مناطقی متمرکز است که فعالیت مهاجرتی فراوانی را تجربه می کنند. جشن Rockport-Fulton HummerBird در تگزاس و جشنواره Sedona Hummingbird در آریزونا دو بهترین هستند.

یک ژورنال زرشک شروع کنید.

اینجا فعالیتی است که می توانید بدون ترک خانه انجام دهید. یک ژورنال از فعالیت لرزه زن در حیاط خود نگهداری کنید. توجه داشته باشید چه موقع ورود اولین بار در بهار و چه زمانی آخرین نفر در پاییز از آنجا خارج می شود. چند نفر از فیدرهای شما بازدید می کنند؟ فعالیت آنها در طول روز چگونه تغییر می کند؟ به عواملی مانند تغییر وضعیت آب و هوا یا قرار دادن فیدر توجه کنید و آن داستان های خنده دار صداش را هم بنویسید!

اینگونه است که می توان زیستگاه نهایی مرغ کوهنوردی را در حیاط خلوت خود ایجاد کرد.

یک خال کوبی از زیر و بغل بگیرید.

یک خال کوبی واقعی یا موقت ، یک شیوه غریبانه یا واقعاً فداکارانه برای شناخت عشق شما به زرشک است. آن تکه کاغذ مرطوب شده را به پوست خود بمالید (یا به یک هنرمند معتبر خال کوبی مراجعه کنید) و لبخند بزنید.

یک دستمال گردنی را تغذیه کنید.

تصور کنید که هیجان خود را از کوچک و باریک ، که به طور معمول وزن آن از 0.1 تا 0.2 اونس (کمتر از یک مارمالو) باشد ، در کف خود روشن کنید. در فصل لانه سازی یا قبل از مهاجرت ، هنگامی که پرندگان در حال صرف انرژی زیادی هستند و غذای زیادی می خورند ، گردباد را به دست آورید. وقت خود را در نزدیکی فیدرهای خود بگذرانید تا پرندگان به حضور شما عادت کنند. سپس ، تمام فیدرها را به جز یکی بپوشانید و آن فیدر باقی مانده را در دامان خود نگه دارید. هر تلاش موفقیت آمیز نخواهد بود ، اما صبور باشید و تلاش کنید.

محققان از سال 1920 به عنوان بخشی از برنامه پرندگانی پرندگان آمریکای شمالی ، پرندگان را به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد مهاجرت ، طول عمر و جمعیت جمع می کنند. باندینگ Hummingbird یک فعالیت فوق العاده تخصصی است و коли های زردچوبه کمتر از 1 درصد از پرندگان را تشکیل می دهند. خود باند ها یک گروه نخبه هستند و مجوزهای ویژه ای را در اختیار دارند. با شرکت در برنامه های داوطلبانه در رویدادهای باندینگ ، که در جشنواره های گردنبند یا در دوره های مهاجرت در امتداد مسیرهای کلیدی شرکت می کنند ، در این روند شرکت کنید.

تماسهای زنگوله را تشخیص دهید.

پرندگان باتجربه برای شناسایی پرندگان نیازی به دوربین شکاری ندارند. آنها به جای آن از گوش خود استفاده می کنند ، و معمولاً می دانند که پرنده خاصی قبل از آنکه آن را پیدا کند ، در نزدیکی است. Hummerbirds ، اگرچه برای آهنگ های خود شناخته شده نیست ، اما هنوز هم یک سری از تماس های مجزا را انجام می دهند. با پیدا کردن ضبط ها در وب سایت هایی مانند ، با این صداها متناسب شوید allaboutbirds.org برای آموختن تماس های زالو و گربه های مختلف و معنی آنها.

اشتیاق زوزه خو خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

با اندیشیدن به آن سفر کوهنوردی آریزونا ، یکی از لذت بخش ترین جنبه های آن تجربه مشترک بود. این اشتراک گذاری می تواند در یک سفر ، در یک جشنواره ، در ایوان جلوی شما یا در مکان هایی مانند مدارس محلی و مراکز ارشد اتفاق بیفتد. به دنبال فرصت های تدریس یا داوطلبانه در اجتماع خود باشید تا آنچه را که در مورد زرشک ها دوست دارید ، پشت سر بگذارید. این یک تجربه است که مطمئنا زندگی شما را غنی تر می کند.

یک کوهنورد لانه دار پیدا کنید.

مرغداران معمولاً لانه های پیچیده و مهندسی شده خود را روی شاخه های درخت می سازند ، اما گاهی اوقات پرندگان لکه های قابل مشاهده و غیرمستقیم تر مانند قلاب های گیاهی ، وسایل سبک لوستر یا سیم های برقی را انتخاب می کنند. هر سطح افقی در زیر یک سقف محافظ معمولاً انجام می شود ، اگرچه پیدا کردن لانه ها واقعاً سخت است. دوستان دوست داشتنی خود را جمع کنید و جستجو را انجام دهید.

یک فیدر DIY hummingbird درست کنید.

ایجاد یک فیدر آب شکر خود بسیار باورنکردنی است ، و اگر حیله گر باشید ، احتمالاً قبلاً یک یا شاید یک دوجین ساخته اید! برای بقیه ما ، سایتهایی مانند Pinterest (یا سلام ، Birdsandblooms.com) را برای ایده های بی شماری بررسی کنید. فیدرهای مورد علاقه من در آب DIY مواردی هستند که از یک بطری شیشه ای زیبا ، یک درپوش و یک لوله ساخته شده اند. شما می توانید اتصالات لوله استر و فیدر را بصورت آنلاین خریداری کنید؛ برای شروع فقط “لوله فیدر زرشک” را جستجو کنید.

به علاوه: آیا باید تابستان فیدر خود را کم کنید؟

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *