هنوز زمان رنگ آمیزی خانه شما وجود دارد ، کدام رنگ را باید انتخاب کنید؟

با توجه به نقاشی خانه خود ، موارد زیادی باید در نظر بگیرید و معمولاً اولین سؤال این است: چه رنگی را باید خانه ام را رنگ کنم؟

شما ممکن است با جستجوی رنگهای محبوب خانه یا رنگهای داخلی خانه شروع کنید. حتی ممکن است بخواهید رنگهای خانه را بدانید که باعث بهبود جذابیت محدود مانند این 15 ایده نقاشی در خانه می شود.

اما اگر آماده فروش خانه خود هستید ، می خواهید از رنگی که به ارزش 6000 دلار به ارزش خانه شما اضافه می کند ، مطلع شوید.

در حال حاضر رنگ های بیرونی خانه عالی

 • آبی-خاکستری
 • خاکستری با لهجه های فیروزه ای یا سبز گرم با کرکره های سبز سردتر
 • جفت کردن رنگ های اولیه
 • Renwick Olive (SW 2815) شروین-ویلیامز
 • سفید
 • اقیانوس آبی و سبز
 • هلو و زردآلو
 • سیاه
 • سنگ احیای استعماری شروین ویلیامز (SW 2827)
 • آبی آسمانی
 • رنگهای تک رنگ
 • غبار گرگ و میش والسپار

اگر می خواهید با رنگ بیرونی خانه خود کمی وحشی شوید ، می توانید برای الهام گرفتن از این خانه های نقاشی شده ناخوشایند بازدید کنید.

نمای بیرونی خانه نقاشیلیزا اف. یانگ / Shutterstock

تهیه نقاشی بیرونی منزل

قبل از شروع به رنگ آمیزی نمای بیرونی خانه خود ، به احتمال زیاد می خواهید تصور کنید که بعد از نقاشی چه چیزی به نظر می رسد. یک روش خوب برای انجام این کار استفاده از یک برنامه نقاشی نمای بیرونی منزل است.

برنامه های نقاشی بیرونی صفحه اصلی

برخی از برنامه های محبوب محبوب در زمینه نقاشی بیرونی منزل عبارتند از: CentraPro Painters ، که به شما امکان می دهد پس از ثبت نام ، عکسی از خانه خود بارگذاری کنید و یک طرح رنگ جدید اضافه کنید. ColorSnap شروین-ویلیامز گزینه دیگری است که به شما امکان می دهد عکسی از خانه خود بارگذاری کنید و با یک ابزار آن را رنگ آمیزی کنید. شروین-ویلیامز همچنین دارای یک تصویری رنگ است که به شما امکان می دهد پس از ثبت نام در سایت ، عکسی از خانه خود بارگذاری کنید. کمی clunky است اما گزینه دیگری است. McCormick Paints گزینه مشابهی در وب سایت خود دارد که در آن کاربر قبل از استفاده مجبور به ثبت نام است. شما همچنین باید برای استفاده از نمایه رنگ شخصی Benjamin Moore ثبت نام کنید.

یک راه سریع برای آماده سازی خانه خود برای نقاشی استفاده از واشر فشار برای تمیز کردن رنگ قدیمی و بهتر شدن رنگ نمای بیرونی منزل است. این نکات به شما اطلاع می دهد که چه چیزی باعث شستشوی خانه می شود.

در اینجا نکات بیشتری در مورد نحوه انتخاب رنگ رنگ آورده شده است.

آیا درب گاراژ شما با رنگ خانه شما مطابقت دارد

پاسخ کوتاه بله ، درب گاراژ شما باید با رنگ خانه شما مطابقت داشته باشد. اما این گزینه گزینه های زیادی را برای شما به وجود می آورد ، بنابراین اگر رنگ خانه ای کاملاً جدید را نقاشی می کنید ، رنگ درب گاراژ خود را در خاطر داشته باشید زیرا ممکن است مجبور باشید آن را نیز بکشید. با این نکات می توانید درب گاراژ خود را جایگزین یا بازسازی کنید.

چه مدت رنگ نمای خارجی دوام خواهد داشت؟

شما می توانید براساس رنگی که شما استفاده می کنید و نحوه آماده سازی نمای بیرونی منزل خود برای نقاشی ، انتظار دارید که رنگ نمای داخلی شما بین 5 تا 10 سال دوام داشته باشد. بعداً درباره آن

بهترین رنگ بیرونی و کدام رنگ بیرونی کمترین رنگ را محو می کند

رنگ بیرونی Behr Premium Plus Satin Enamel رنگ بیرونی است که در عین حال Kilz برای سایدینگ و آغازگر در صدر قرار دارد. تا آنجا که محو می شود ، رنگ های تیره تر و روشن تر سریعتر از رنگ های روشن تر محو می شوند زیرا خورشید بر روی آن می تابد. به طور کلی قرمزها ، بلوزها ، سبزیها و زردها سریعتر از تنهای زمین مانند زنبورها ، برنزه و قهوه ای محو می شوند.

زن یک کت رنگ نارنجی قرمز به خانه می افزایدخانواده دستی

چگونه یک خانه را رنگ کنیم

آماده سازی نقاشی معمولاً تفاوت زیادی در طول عمر نمای رنگ ایجاد می کند ، بنابراین پیروی از این مراحل نقاشی بیرونی برای اطمینان از ماندگاری رنگ نمای داخلی شما بسیار مهم است. آماده سازی مناسب نقاشی بیرونی به معنای شستشوی فشار در خانه ، خراش دادن گلدان های قدیمی و رنگ ، پر کردن وسایل قبل از شروع چیدن برگ ، پشته کردن ماسه سنگ ها ، و درزها و ترک ها است.

بهترین دما برای نمای بیرونی خانه

وقتی نقاشی نمای بیرونی یک خانه پیش می آید ، هوا همیشه مهم است ، بنابراین می خواهید قبل از شروع به پیش بینی توجه کنید. شما همچنین می خواهید به درجه حرارت توجه کنید. بهترین دما برای رنگ آمیزی نمای بیرونی خانه با رنگ روغنی بین 40 تا 90 درجه فارنهایت است. بهترین دما برای رنگ آمیزی نمای بیرونی خانه با رنگ مبتنی بر لاتکس بین 50 تا 85 درجه است. وقتی رطوبت بین 40 تا 70 درصد باشد می خواهید رنگ خشک شود. در مورد دمای مناسب نقاشی نمای بیرونی منزل با این راهنما بیشتر بدانید.

برای رنگ آمیزی نمای بیرونی یک خانه چقدر نیاز دارید؟

تخمین رنگ می تواند متغیر باشد اما BEHR تخمین می زند که یک گالن رنگ برای پوشش بین 250 تا 400 فوت مربع از سطح با یک کت کفایت می کند بنابراین مهم است که اندازه خانه خود را با اندازه گیری پیرامون و سپس ارتفاع از پایه تا آن محاسبه کنید. خط بام سپس محیط را با ارتفاع ضرب کنید. اگر می خواهید دقیق تر شوید می توانید فیلم مربع درها و پنجره ها را کم کنید. میانگین ویندوز 15 فوت مربع و درها به طور متوسط ​​20 فوت مربع است.

چه مدت طول می کشد تا رنگ نمای بیرونی خشک شود؟

رنگ آکریلیک لاتکس به طور معمول به دو ساعت زمان نیاز دارد تا خشک شود اما اگر بارانی به وجود بیاید ، به شش ساعت نزدیکتر می شود ، اگر قصد دارید چندین لایه را بکشید ، باید طبق آن برنامه ریزی کنید.

از کدام ابزارهای رنگی استفاده کنید

حداقل به یک واشر فشار ، ضایعات ، کاغذ ماسه ای و ماسه ای ، آغازگر ، برس برس ، قلاب ، غلطک رنگ ، سینی رنگ ، نردبان فرمت ، رنگ ، نوار نقاشی ، پارچه ، آستین غلتکی ، تثبیت کننده نردبان و بوم محافظ و یا ورق های قدیمی

لوازم نقاشی

با وسایل نقاشی چه کار کنیم؟

نحوه ذخیره و حفظ برس های رنگی

اگر انتظار یک پروژه چند روزه در زمینه نقاشی نمای بیرونی منزل را دارید ، لازم است این نکات را در مورد چگونگی نگهداری رنگ و این اسرار را برای حفظ برس و غلطک رنگ بدانید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *