این بزرگترین پشیمانی برای صاحبان خانه جوان ، برای اولین بار است

خرید خانه همیشه یکی از قسمت های اصلی “رویای آمریکایی” بوده است. می دانید نرده های سفید ، درب قرمز ، چرخ های تایر که به آن درخت در چمن جلوی آن آویزان شده اند؟ کلیشه های معمولی ادامه می یابد. اما آنچه ادامه نمی یابد و تعداد آنها به هزارمین هزار سال برای تحقق بخش عمده این “رویای” اصلی اختصاص یافته است. “طبق اعلام انجمن ملی ملکی ، پرداخت های کم به طور معمول حدود 20 درصد است و وام رهنی می گیرند. به نظر می رسد بدهی دانشجویی از نظر مالی غیرمسئول است. نیازی به گفتن نیست ، خانه ها برای هزاره ها ، که در سنین ابتدایی برای خرید اولین خانه خود هستند ، ارزان تر می شوند.

با این حال ، این هزاران سال از تلاش برای خرید خانه برای اولین بار متوقف نشده است. اگر در مورد اجاره یا خرید کنجکاو هستید ، با توجه به بازار املاک و مستغلات و اجاره ، در اینجا هر ارزان تر برای هر ایالت وجود دارد.

در حالی که برخی از هزاره ها هنوز اجاره می دهند ، یا حتی با والدین خود زندگی می کنند ، عده دیگری نیز هستند که هنوز هم تلاش می کنند تا وارد بازار مسکن شوند. اما طبق یک گزارش اخیر واقعیت خریدار خانه که توسط نرد والت انجام شده است ، لیستی از پشیمانی وجود دارد که هزاره (و دیگر صاحبان خانه های اولی) حتی پس از خرید خانه خودشان را تجربه می کنند. براساس نظرسنجی بیش از 2200 نفر ، این چیزی است که صاحبان خانه های جوان (از نسل هزاره ، از 18 تا 34 سالگی) پس از خرید اولین خانه خود پشیمان هستند.

28 درصد از صاحبان خانه های جوان آرزو می کردند که در ابتدا پول بیشتری پس انداز کنند

خرید خانه مطمئناً تلاشی ارزان نیست و صاحبان خانه جوان گرما را احساس می کنند. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، این 35 روش درخشان برای صرفه جویی در هزینه در منزل شما باید کمک کند.

19 درصد آرزو می کنند خانه بزرگتری خریداری کنند و 12 درصد هم اکنون نسبت به گذشته از امکانات / ویژگی های مختلفی برخوردار هستند

اندازه خانه و امکانات رفاهی خانه موارد بسیاری از مواردی است که هنگام خرید خانه اول شما باید مورد توجه قرار گیرد و همچنین این 9 مورد مهم دیگر که باید در نظر بگیرید.

10 درصد معتقدند که باید بیشتر منتظر ماندند

مطمئن نیستید که زمان مناسب در هنگام خرید خانه چه زمانی است؟ ممکن است مانند یک راز احساس شود ، اما این 10 مورد شکار در خانه و اشتباهات خرید خانه می تواند به روند تصمیم گیری شما کمک کند.

27 درصد نرخ وام خود را گرفتند که دیگر قادر به پرداخت آن نیستند

بیشتر کردن بودجه شما در وام مسکن یک اشتباه عادی است که صاحبان خانه برای اولین بار هنگام خرید خانه خود مرتکب می شوند. در خرید خانه حتما مراقب قیمت وام باشید و همچنین این اشتباهات رایج دیگر.

11 درصد احساس امنیت اقتصادی نمی کنند

این وام تنها چیزی نیست که از کیف پول شما پول در می آورید ، در واقع یک نوع هزینه و پرداخت دیگر نیز وجود دارد که برای داشتن یک خانه باید انجام دهید. در اینجا 13 مورد وجود دارد که انتظار دارید قبل از خرید خانه آنها را بپردازید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *