این پاک کننده DIY تمام اهداف مانند جادو کار می کند

تمیز کننده همه منظوره

من با انواع مختلفی از مواد تمیز کننده که همیشه هدف آنها را انجام می داد ، تمیز می کردم: خانه را تمیز کنید. ما برای تمیز کردن پنجره ها ، تمیز کننده های چوبی برای سطوح چوبی و حتی اسپری های مخصوص حمام ها داشتیم. وقتی زندگی خودم را شروع کردم ، به استفاده از این محصولات ادامه دادم زیرا این چیزی بود که همیشه از نظر نظافت می دانستم. اما وقتی فهمیدم این محصولات برای ریه های شما چقدر مضر هستند ، مجبور شدم دوباره ارزیابی کنم. 

در یک مطالعه فشرده منتشر شده توسطبررسی سلامت تنفسی جامعه اروپا اظهار داشت که مواد شیمیایی مضر که به طور معمول در محصولات تمیز کننده یافت می شونددر واقع ایجاد کنید مشکلات عملکرد ریه. برای کسی که مبتلا به آسم است ، شنیدن این دقیقاً مورد علاقه من نبود. من تصمیم گرفتم وقت آن رسیده که گزینه های طبیعی برای تمیز کردن اطراف خانه خود را پیدا کنم که چنین نقشی جدی در سلامت ریه من نداشته باشد. من به یکDIY خاص دستور العمل تمیز کردن همه منظوره که به همان اندازه که شک داشتم ، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم.

من می دانستم که این اسپری نه تنها کار می کند بلکه حتی بهتر از سایر محصولات تمیز کننده ای که تاکنون استفاده کرده ام عمل می کند. 

چگونه آن را درست می کنید؟

ایناسپری مخصوص با سه ماده ساده تهیه می شود: 1 فنجان آب ، 1/2 فنجان سرکه سفید مقطر و 20-30 قطره روغنهای اساسی.

در ابتدا ، به نظر نمی رسید که سرکه به اندازه کافی یک پاک کننده برای من باشد. با این حال ، همانطور که تحقیقاتم را انجام دادم ، خیلی زود فهمیدم که سرکه به خوبی به عنوان یک پاک کننده خانگی کار می کند. محققان ثابت کرده اند که سرکه خطرناکترین عوامل بیماری زا را از بین می برد ، و آن را به یکی از قدرتمندترین مواد پاک کننده طبیعی موجود در شیروانی شما تبدیل می کند. آب به سادگی مقدار سرکه مورد استفاده در یک اسپری را رقیق می کند ، و روغنهای اساسی برای رفع بوی سرکه به شما کمک می کنند.

چه چیزی تمیز می کند؟

در حالی که برخی وجود داردچیزهایی که نباید با سرکه تمیز کنید، آن را به خوبی در بسیاری از سطوح دیگر کار می کند. وان و توالت؟ بررسی! پیشخوان و سینک؟ بررسی! میز ، صندلی و قفسه؟ بررسی کنید ، بررسی کنید ، بررسی کنید! یک پارچه میکرو فیبر بگیرید و سخت ترین ظروف را در هر کجا که باشید پاک کنید و جای خود را حتی نسبت به محصولات جدید تمیز تر کنید. حتی می تواندآن ابزارهای زنگ زده را بدرخشیدسرکه می تواند آشغال را بیرون بیاورد از هر چیزی.

بنابراین اگر به دنبال پاک کننده طبیعی هستید تا هنگام استفاده از آن استفاده کنیدبهار تمیز کردن خانه خود در این فصل ، این دستور العمل ساده DIY باید این ترفند را انجام دهد! به سادگی یکی از بطری های اسپری قدیمی خود را پر کنید ، یا یک بطری قابل استفاده مجدد از شیشه را بگیرید. 

صحبت از تمیز کردن ، اینها100 هک تمیز کردن اساسیخانه شما را در هیچ زمان تمیز نخواهد کرد! 

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *