این ترفند آسان باعث می شود ثانیه از پنجره ماشین شما یخ زده شود

دستکش ها برف را روی پنجره ماشین پاک می کنند

هیچ چیز ناامید کننده تر از وارد شدن به اتومبیل خود هنگام دیر کردن نیست ، و دیدن یک شیشه جلو اتومبیل پوشیده از یخ زدگی و یخ است. این چند سال طول می کشد تا مطمئن شوید که پنجره اتومبیل کاملاً یخ زده و شفاف باشد قبل از بیرون آمدن – که این روزی نیست که شما بخواهید ساعت زنگ دار شما را خراب کند. آیا راهی بهتر (و سریعتر) برای پاک کردن یک پنجره اتومبیل وجود دارد؟

چرا ، بله ، در واقع وجود دارد. یک ترفند بسیار آسان برای چگونگی یخ زدایی از پنجره اتومبیل شما فقط در چند ثانیه وجود دارد ، زمان انتظار شما را کاهش می دهد و شانس خود را برای رسیدن به مکانی که باید در مدت زمان معقول بروید افزایش می دهد.

این هک زمستانی که در حال تغییر بازی است را در عمل مشاهده کنید:

نحوه یخ زدایی سریع از ویندوز خودرو: یک بطری اسپری خالی پیدا کنید که می توانید با استفاده از این محلول پر کنید (عالی برای نگه داشتن در اتومبیل در هنگام نیاز). یک سوم بطری را با آب پر کنید و دو سوم دیگر را با مالیدن الکل پر کنید. این درست است – فقط آب و مالیدن الکل. و مانند جادوی مطلق عمل می کند.

چرا اینقدر کار می کند؟ از آنجا که مالیدن الکل در واقع دارای نقطه انجماد 128 درجه زیر انجماد است و کار بسیار خوبی برای ذوب شدن سریع یخ ها انجام می دهد.

اکنون دیگران راه حلهای هوشمندانه ای پیدا کرده اند که می دانند چگونه یخ زدایی از ویندوز یا جلوگیری از یخ زدن پنجره اتومبیل را به طور کلی انجام دهید. 10Tv.com در واقع پیشنهاد می کند از زباله های زن سبک و جلف در داشبورد خود استفاده کنید. کارشناسان پیشنهاد می کنند اگر جوراب را با بستن بچه گربه پر کنید و آن را در ماشین خود رها کنید ، هرگونه رطوبت را می خورد و از جمع شدن یخ زدگی روی شیشه جلو اتومبیل خودداری می کند. آنها همچنین پیشنهاد می کنند از ضدعفونی کننده دست برای ضد یخ کردن قفل های خود استفاده کنید و از اسپری پخت و پز برای روغن کاری در درهای اطراف خود استفاده کنید. شما حتی می توانید برف پاک کن شیشه جلو خود را با جوراب در طول بارش برف بپوشانید تا از شکل گیری یخ جلوگیری کند.

بدیهی است که فراست تنها مشکل در هنگام نگه داشتن پنجره های اتومبیل در حالت مناسب برای درایو شما نیست. ما چند نکته برای کمک به شما در مورد رفع سایر پنجره‌های ساده خودرو ، مانند نحوه تعمیر دیافراگم پنجره پشتی و تعمیر واشر شیشه جلو داریم.

در مرحله بعد ، هک های اتومبیل باورنکردنی تر را بررسی کنید که رانندگی را بسیار بهتر می کند:
1 / 20

برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل با windexخانواده دستی

بیرون از شیشه جلو خود را بهتر ببینید

وی گفت: “هنگامی که پشت فرمان هستید ، هیچ چیز مهمتر از دید خوب نیست. اما مانند سایر رانندگان ، من معمولاً تمیز کردن برف پاک کن شیشه جلو خود را به تعویق می اندازم یا حتی در صورت لزوم آنها را تعویض می کنم. برای کمک به طولانی تر شدن زندگی و تمیز کردن آنها ، یک دستمال تمیز و سفید را با تمیز کننده شیشه مورد علاقه خود خیس کنید .تار پارچه را از بالا و پایین طول تیغه های برف پاک کن پاک کنید. نتایج را روی پارچه مشاهده خواهید کرد و خواهید دید شیشه جلو اتومبیل شما در باران بسیار بهتر است. ” – جیم نوبیلیون
همه ما تیغه های برف پاک کن شیشه شیشه ای را تجربه کرده ایم ، بنابراین بیاموزید که چگونه این مسئله پر سروصدا را از بین ببرید.سطل زباله ماشین HH غلاتخانواده دستی

اتومبیل خود را تمیز نگه دارید ، خوب!

تمیز کردن ماشین شما می تواند دشوار باشد. جاده های خاکی ، درختان کثیف ، موی حیوان خانگی ، خرده مواد غذایی و بسته بندی وجود دارد. و احتمالاً سطل زباله در کف خودرو ، زیر صندلی ها و ترک های صندلی وجود دارد. هر نوع بسته بندی ، بطری و اشیاء دیگر را در سطل زباله محکم ماشین پرتاب کنید! یک ظرف غلات پلاستیکی را با یک کیسه مواد غذایی ردیف کنید و از آن به عنوان یک سطل زباله درون اتومبیل استفاده کنید. برای نگه داشتن ظرف به صورت قائم ، نوار قلاب و حلقه چسباننده خود را در قسمت انتهای ظرف بمالید ، بنابراین به فرش اتومبیل شما می چسبد.
با این 36 خودرو ساده و جالب در مورد بیرونی خودرو که می توانید خودتان انجام دهید ، وسایل نقلیه خود را به ظاهر جدید بدست آورید.راندنگارمین

فناوری جالب: Garmin Dash Cam 55

دوربین بادامک یک سرمایه گذاری عالی است که می توانید یک فیلم ضبط شده از خراب ، ضربه و سرقت یا سرقت را برای شما فراهم کنید. Garmin Dash Cam 55 از طراحی کاملی برخوردار است و با احتیاط روی شیشه جلوی داخلی قرار می گیرد و فیلم با کیفیت بالایی را تهیه می کند. حتی به شما امکان می دهد فیلم ها را با تلفن خود همگام کنید! در اینجا 10 کار وجود دارد که شما هرگز نباید با اتومبیل خود انجام دهید.
همین حالا این دوربین کامپکت را در آمازون دریافت کنید.فرش کن اتومبیل شخصی خود را بسازید

فرش کن اتومبیل شخصی خود را بسازید

اتومبیل خود را با موم شمع معطر خوشبو کنید. سوراخ کردن درب درب شیشه سنگ تراشی با استفاده از چکش و میخ بزرگ برای خوشبو کننده هوا DIY ماشین. موم را به شیشه اضافه کرده و درب آن را تعویض کنید. هنگامی که درجه حرارت در اتومبیل شما بالا می رود ، موم ذوب می شود و ماشین شما را با رایحه ای دوست داشتنی پر می کند. آیا می دانید که می توانید بسته یخی خود را نیز تهیه کنید؟پارکینگاندازه گیری محدود

فناوری جالب: پارکینگ Zone PZ-1600 دقیق پارکینگ

اگر دائماً از ماشین خود بیرون می آیید تا متوجه شوید که کار پارکینگ خود را ندیده اید ، این پارکینگ را در نظر بگیرید. این مخصوصاً برای پارک کردن در گاراژهای کوچک مفید است زیرا کمک می کند تا بدون ضربه زدن به سپر جلوی خود ، به اندازه کافی جلو بروید. نمایشگر سیگنال راهنمایی و رانندگی در این اسبابک ، وقتی به اندازه کافی جلو می روید ، به شما هشدار می دهد. این را بررسی کنید: پنج اتومبیل در یک گاراژ سه اتومبیل. شما باید آن را ببینید!
این کمک پارکینگ را در آمازون بخرید.کیسه های نمکی HH در صندوق عقب اتومبیلخانواده دستی

نکته مفید برای رانندگی در زمستان

هنگامی که در جاده ها برف و یخ وجود دارد و می بینید که به اندازه کافی صعود به تپه ها را ندارید یا به دور منحنی می روید ، این نشانه این است که می توانید از وزن بیشتری استفاده کنید.
اضافه کردن کیسه های نمک نرم کننده آب در صندوق عقب وسیله نقلیه چرخ عقب شما باعث افزایش وزن در قسمت عقب خودرو شما می شود. این به کشش در یخ و برف در فصل رانندگی کابوس در زمستان کمک می کند.
با این حال ، توجه داشته باشید که این نکته در مورد وسایل نقلیه محرک جلو صحیح نیست ، اگرچه داشتن مقداری نمک اضطراری در پشت خودرو شما به شرایط فوری یخی کمک می کند.صندلیکینگلتینگ

گرمتر صندلی پلاگین بخرید

فقط به این دلیل که ماشین شما به اندازه کافی فاقد بخاری داخلی است (به همراه نداشتن گرما!) به این معنی نیست که نمی توانید صندلی گرم داشته باشید. یک کاور صندلی بعد از بازار خریداری کنید تا در حین رانندگی به شما و اتومبیل خود کمک کند. اگر صندلی های اتومبیل شما ظاهراً به نظر می رسند و به کابینت های صندلی تعویض نیاز دارید ، در اینجا نحوه نصب آنها آورده شده است.
اکنون آن را در آمازون بخرید.حصیر اتومبیل HH DIY از قراضه فرشخانواده دستی

تشک اتومبیل DIY

یک راه ساده برای تمیز نگه داشتن ماشین شما ، برش تکه های فرش قدیمی است تا روی زمین به صورت تشک قرار گیرد. ما قراضه های فرش ما را با قیمت کمتر از 2 دلار در Home Depot پیدا کردیم. و هنگامی که قراضه فرش های DIY به ناچار همه برف های زمستانی ماسه ای یا ماسه های تابستانی را کثیف می کند ، می توانید به آنها شستشو دهید یا آنها را بیرون بریزید و از آن استفاده کنید.
یک کلمه احتیاط ، این تشک های اتومبیل DIY را در سمت راننده اتومبیل قرار ندهید ، مگر اینکه در قسمت پایینی کف گیر بچسبد تا اطمینان حاصل شود که حصیر در هنگام رانندگی به جلو نمی رود.تلفنادم خائن

فناوری جالب: Viper SmartStart

SmartStart وایپر در ابتدای راه اندازی خودروهای از راه دور صدرنشین است. هنگام قدم زدن به سمت آن ، از تلفن هوشمند خود برای کنترل اتومبیل خود در هنگام رستوران ، خانه ، فروشگاه یا در مسیر خود استفاده کنید. می توانید ماشین خود را از راه دور از طریق برنامه شروع کنید ، مکانی را که ماشین شما قرار دارد ، تعیین کنید که بگویید ماشین هنگام رانندگی شخص دیگر چقدر سریع حرکت می کند ، اگر هدیه بدون اطلاع شما وسیله نقلیه منتقل شده است ، هشدار دریافت کنید ، قفل درها و موارد دیگر را باز کنید. قیمت ها متفاوت است و برنامه های خدمات در هر سال 69.99 دلار شروع می شوند. با صرف 10 دقیقه برای روغن کاری آن ، از شر آن فشارهای مزاحم در اتومبیل خلاص شوید. این نکات ساده در مورد کارکردن بدون سرنشین باعث می شود که خودروی سواری آرام به ماشین جدید برگردد.
این را در آمازون بخرید.عایق لوله بین صندلی ماشین و کنسول

عایق کاری لوله برای جلوگیری از از بین رفتن چیزها

من در فاصله بین صندلی راننده و کنسول موجود در ماشینم ، چیزهایی مانند کلیدها یا تلفن همراه خود را رها کردم. بازیابی موارد حذف شده در آن فضا دشوار است زیرا فاصله بسیار اندک است و دست من مناسب نمی باشد. من معمولاً به این نتیجه رسیدم که چوب و یا سیم آویز را برای بیرون کشیدن وسایل بدست آورم ، که خیلی راحت نیست.
اخیراً این راه حل را پیدا کردم: من قطعاتی از عایق لوله فوم را به طول شکاف ها برش دادم و سپس آنها را در شکاف های هر دو طرف کنسول گنجاندم. دیگر هیچ چیز در شکاف ها نمی افتد! – جیمز گلدشتاینرفع آن سانروف سفت و سختخانواده دستی

رفع آن سانروف سفت و سخت

اگر قطرات باران روی سر شما بیفتد ، احتمالاً به این دلیل است که زهکش های آفتابگیر شما بسته شده است. این چیزی است که می توانید خود را تنها در چند دقیقه برطرف کنید. روکش آفتاب را باز کنید و به دنبال سوراخ های تخلیه در گوشه های جلو و عقب آفتاب خود باشید.بلوتوثموپو

فناوری پیشرفته: گیرنده بلوتوث Mpow

آداپتور بلوتوث AUX Mpow یک انتخاب برتر برای پخش موسیقی با وضوح بلوری از دستگاه شما است. همچنین دارای یک میکروفن داخلی برای مکالمه هندزفری است. این یک روش عالی برای بروزرسانی یک اتومبیل با مدل قدیمی است. ماشینی دارید که می خواهید بفروشید؟ در اینجا نکاتی مفید ارائه شده است.
هم اکنون این محصول را در آمازون خریداری کنید.شیشه جلوی ضد یخ با الکل

اثبات یخ شیشه جلو اتومبیل شما

امشب هشدارهای یخبندان سنگین؟ یک بطری اسپری را با سه قسمت سرکه و یک قسمت آب پر کنید. درست قبل از اینکه تاریک شود بیرون ، مخلوط را به خوبی تکان دهید و به طور مساوی آن را روی پنجره های ماشین خود اسپری کنید. اسید استیک موجود در سرکه از یخ زدگی آب روی ویندوز شما در طول شب جلوگیری می کند. – کوین سالیوان به علاوه: این کیت بقا را در تمام زمستان در ماشین خود نگه دارید.غذامارک تجاری جهانی

Cool Tech: سینی چرخان چرخ دار تجاری

غذا خوردن در اتومبیل ممکن است خطرناک ، کثیف و غم انگیز باشد ، به خصوص اگر تنها باشید. اما اگر اصرار دارید این کار را انجام دهید ، حداقل آن را تا حد امکان ایمن کنید. این سینی چرخ دار اتومبیل همچنین برای توقف های گودال و مسافران بسیار عالی است. دارای تنظیم ارتفاع می باشد و دارای سطحی بدون لغزش است. حتی به عنوان یک سینی ذخیره سازی مفید دو برابر می شود. این 15 مورد مورد نیاز خود را در طول سال اتومبیل خود بررسی کنید.
یک سینی قابل چرخش در آمازون سفارش دهید.خانواده دستی

فقط لهستانی نباشید ju جوانسازی کنید

می توانید اتومبیل خود را دوباره تمام کنید و تقریباً به درخشش کارخانه نزدیک شوید. اما بیشتر از یک کار ساده موم طول می کشد. این روند با یک شستشوی خوب و به دنبال آن ، ترمیم خراش ، پولیش و پایان دادن به موم محافظ آغاز می شود. یک حرفه ای برای این کار 200 دلار شارژ می کند. اما پس از یکبار سرمایه گذاری 200 دلار برای پولیش و تجهیزات ، شما قادر خواهید بود کل ناوگان خود را شبیه به جدیدی بسازید. اولین تلاش شما یک روز کامل طول خواهد کشید.خانواده دستی

چراغهای جلو را ابری پاک کنید

لنزهای چراغهای مه آلود یا زرد خود را در مدت زمان کمتر از 15 دلار کمتر از 45 دلار پاک کنید ، به جای هزینه 100 دلار برای جایگزینی آنها. راز تمیز کردن چراغهای جلو را در اینجا بیاموزید.تلویزیونپیل

فناوری پیشرفته: دوربین پشتیبان Pyle Car

بسیاری از اتومبیل های جدید برای محافظت از اتومبیل شما و همچنین سایر اتومبیل ها دارای دوربین و ردیاب هستند ، اما اگر ماشین شما این ویژگی را ندارد ، دوربین پشتیبان Pyle Car Backup را به سوار خود اضافه کنید. این دوربین با دوربینی است که شما در پشت اتومبیل قرار داده اید و از صفحه 7 اینچی که می توانید روی داشبورد سوار شوید ، اطمینان حاصل می کند که کاملاً وارد فضای پارکینگ خود خواهید شد. علاقه ای به خرید ماشین جدید ندارید؟ برای خرید یک مورد استفاده این نکات را بررسی کنید.
اکنون این مورد را در آمازون سفارش دهید.خانواده دستی

فشار لاستیک هر ماه را بررسی کنید

همه لاستیک هوا را از دست می دهد ، بنابراین لاستیک های خود را ماهانه بررسی کنید. همیشه از همان فشار فشار تایر استفاده کنید و اول صبح فشار هوا را چک کنید ، نه بعد از اینکه آنها را سوار کردید یا اینکه آنها در آفتاب گرم نشسته اند. به فشارهای ذکر شده در روی آن تورم کنیدنقصان خودروساز (روی درب و یا راننده راننده) ، حداکثر فشار ذکر شده در تایر نیست. فشار تایر توصیه می شود بر اساسوزناز وسیله نقلیه خاص شما است ، نه مارک تایر یا سبک آجیل.
تمام لازمه های لاستیک را بدانید ، بخصوص اینکه چند بار برای چرخاندن آنها احتیاج دارید.خانواده دستی

از یک خواننده کد استفاده کنید

تشخیص مشکلات ماشین بدون مراجعه به مکانیک با خواننده کد خودکار. نگران نباشید ، آن را به سیستم رایانه ای ماشین وصل کنید و سپس خواندن کد مشکل را تفسیر کنید. در اینجا نحوه شکستن کد خواننده کد را مشاهده کنید.برفاز طریق amazon.com

جلد برفی و یخی شیشه جلو اتومبیل Sukuos خودرو

در خلق و خوی برای مسواک زدن برف یا خراشیدن یخ از شیشه جلو اتومبیل خود نیستید؟ این پوشش از Sukuosallows شما را به راحتی می پوشانید و پوشش برف و یخ را تکان می دهید. یکی از کاربران گفت: نصب و حذف آن آسان است و کار را انجام می دهد. وی گفت: “امروز صبح پنجره پشت زیر لایه ای ضخیم از برف حتی بعد از آنکه خاموش شدم. با این حال ، من این جلد را از شیشه جلوی جلو بیرون کشیدم و نمای کاملی داشتم. ” خانه و ماشین خود را برای یخ زدن فلاش آماده کنید.
اکنون آن را در آمازون بخرید.
هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *