این خانه بازسازی شده است تا دقیقاً مانند خانه بردی بچ

برادی

50 سال است که از نمایش تلویزیونی نمادین می گذرد دسته بردی صفحه نمایش های تلویزیونی ما را با ترانه تم جذاب و درام خانوادگی اش در معرض دید خود قرار داده است ، اما هنوز هم می توانیم راه هایی برای جشن گرفتن این نمایش پیدا کنیم. فقط یک سال پیش ، HGTV هنگامی که خانه ای را که فقط از سال 1969 تا 1974 صرفاً برای عکس های بیرونی خانه فانتزی منزل ساخته شده بود خریداری کرد ، طرفداران این نمایشگاه را هیجان زده کرد. این مجموعه تلویزیونی محدود ، به نام نوسازی بسیار برادی، پخش شده در تاریخ 9 سپتامبر 2019. چهار قسمت شما را به عنوان خط حافظه پایین می آورد تیاو بردی بچ بچه ها به تبدیل خانه به مجموعه ای که در Paramount Studios رشد کرده بودند کمک کردند.

به هر حال ، این 10 ایده دکوراسیون منزل را که باید از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود سرقت کنید ، بررسی کنید.

این سریال که در خیابان 11222 دیلینگ در استودیو سیتی ، کالیفرنیا واقع شده است ، هر هفته از فضای متفاوتی در داخل خانه پرده برمی دارد که ستاره های بازیگران و HGTV برای تغییر شکل ظاهری دقیقاً مانند روز گذشته رونمایی می کردند. هنگامی که قسمت آخر پخش می شود ، طرفداران می توانند ببینند که چگونه کل خانه به دهه 70 دهه گذشته به خانه رنگارنگ ، شیک و باریک تبدیل شده است.

از بدترین خانه های تلویزیون به دنبال باشید.

خانه تک خانوادگی 2،477 متر مربع ، که در ابتدا در سال 1959 ساخته شده است ، دارای کلیه ویبره های یکپارچهسازی با سیستمعامل شما می توانید درخواست کنید. در هر قسمت از نوسازی بسیار برادی، می بینید که چقدر توجه به جزئیات صرف شده است تا از همه چیز ، از قسمت بیرونی خانه گرفته تا ورودی بزرگ دکوراسیون یکپارچهسازی با سیستمعامل ، به زیبایی نگاه کنید دقیقا همانطور که در این سریال انجام داد.

بچه های بردی حتی برای کمک به منبع شناسایی اقلام خانه از طریق یک ویدیوی تبلیغاتی ، همه تماس را ارسال کردند. کریستوفر نایت (پیتر) قبل از پرسیدن: “به ما کمک کنیم خانه” بردی بچ “را به پایان برسانیم ، قبل از پرسیدن:” آیا این موارد را در خانه خود دارید؟ “

همچنین ممکن است شما علاقه مند به این 10 ماشین فراموش شده تلویزیون باشید.

پیش نمایش 90 دقیقه‌ای ، دگرگونی نمای بیرونی معروف و همچنین قلب خانه را آشکار کرد: اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری و پله نمادین. پله شناور ماکت شما را دو چندان می کند ، در حالی که ورود مجسمه اسب روی استوانه دلتنگی را به شما می دهد.

به علاوه ، همین حالا به محبوب ترین سبک های خانه در آمریکا نگاهی بیندازید.

فاش شده یک تجربه عاطفی را برای بازیگران اثبات کرده و آنها را به زمان فیلمبرداری این نمایش با همه چیزهایی که کمک کرده اند تبدیل به همان شکل مجموعه اصلی شوند ، بازگشت. مورن مک کورمیک ادامه داد: “من احساس می کنم در مرحله 5 در پارامونت حضور دارم.”

حمام به اصطلاح جک و جیل از دسته بردی باز می گرداند ، و می توان به راحتی درک کرد که چرا صاحبان خانه بر روی باند پریدند.

در حالی که HGTV.com عکسهای اختصاصی از تحول را منتشر کرده است ، باید هر دوشنبه را در ساعت 9 | 8c تنظیم کنید تا فاش کامل را ببینید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *