این چنین است که اغلب شما باید واقعاً جاروبرقی کنید

جاروبرقی

بدون شک در مورد آن ، برخی افراد عاشق خلاء هستند و برخی دیگر اینگونه نیستند. اگر تعجب می کنید که عدم عشق به جاروبرقی شما به کفپوش شما آسیب می رساند یا سلامتی شما را به خطر می اندازد ، در اینجا چند نکته برای کمک به شما برای تصمیم گیری دقیقا در مورد زمان ، چگونگی و چند بار جاروبرقی وجود دارد.

فرش وکیوم غالبا

به چه معنی است؟ این واقعا به نوع فرش و میزان ترافیک آن بستگی دارد. طبق گفته شاو کف ، تولید کننده کفپوش فرش ، وینیل ، چوب و لمینت ، شما باید روزانه دو بار خطوط ترافیکی را در مناطق پر ترافیک و کل منطقه خالی کنید. برای اتاقهایی که دارای گردش کم نور هستند ، خطوط ترافیک را دو بار در هفته و کل منطقه یک بار خالی کنید. برای اتاق هایی که کاربرد کمتری دارند ، باید یک جلسه جاروبرقی دو هفته ای کفایت کند. فقط به آن سریع لیس ندهید و آنرا انجام دهید. اجرای چندین پاس در جهت های مختلف بر روی یک منطقه باعث می شود خاک از پایین به پایین بیفتد ، شمع را بلند کرده و از مات شدن جلوگیری کنید.

اگر بیشتر افراد را دوست دارید ، خانه شما انواع کفپوش های مختلفی در آن دارد. با استفاده از این نکات همه آنها را به راحتی تمیز کنید.

هفتگی کف سخت وکیوم

مگر اینکه خاک و ماسه زیادی وارد کنید ، در یک منطقه گرد و غبار زندگی کنید و یا حیوانات خانگی نداشته باشید ، فقط باید یک بار در هفته کفهای سخت خود را خالی کنید. با این حال ، گرد و غبار ، شوره ها و سایر مواد حساسیت زا می توانند راه خود را در شکاف بین تخته کف قرار دهند ، بنابراین شما نمی خواهید اجازه دهید این کار طولانی تر شود مگر اینکه اتاقی باشد که بندرت از آن استفاده می کنید.

نیازی به مواد شیمیایی سخت نیست. کفهای سخت خود را به طور طبیعی با محصولاتی که قبلاً در اطراف خانه دارید تمیز کنید.

خلاء روزانه اگر حیوانات خانگی دارید

اگر عاشق حیوانات خانگی خود هستید ، باید به جاروبرقی نیز عاشق شوید. حیوانات اهلی کک و گندمها را ریخته و رها می کنند که می تواند باعث تشدید یا ایجاد آلرژی و بیماری شود. نه اینکه به آنچه در پنجه هایشان وارد می شود اشاره نکند! مهم نیست که چه طبقه ای داشته باشید ، اگر هر روز سگ ، گربه و یا سایر دوستان خزنده داری در خانه خود سست می کنید ، هر روز خلاء خود را از بین ببرید. اگر هر روز فرصت خلاء ندارید ، روی اتاق ها و مبلمان focus جایی که حیوانات خانگی خود بیشترین وقت را می گذرانند ، تمرکز کنید. یا در نظر بگیرید که در جاروبرقی رباتیک سرمایه گذاری کنید.

اگر حیوان خانگی شما در حادثه روی زمین است ، منتظر نمانید تا آن را تمیز کند. تمیز کردن سریع احتمال بوی ماندن را کاهش می دهد. در اینجا چند مورد دیگر در اینجا نکات دیگری درباره تمیز کردن فرش برای صاحبان حیوانات خانگی آورده شده است.

از یک ماشین با کیفیت استفاده کنید

برای طولانی کردن عمر کفپوش خود ، در بهترین خلاء مورد نیاز خود سرمایه گذاری کنید. یک ماشین ارزان قیمت فقط سطح خاک را از بین می برد. برای فرش ، شما می خواهید که آن خاک را از زیر الیاف پایین بیاورد. طبق راهنمای خریدار خلاء Mohawk Carpet ، ارتفاع قابل تنظیم مهمترین ویژگی مورد نظر هنگام خرید یک دستگاه جدید است زیرا این امکان را به شما می دهد تا از خلاء در انواع کفپوش استفاده کنید.

اگر انتخاب خلاء ها در حال چرخش سر شما است ، راهنمای خرید Family Handyman را بررسی کنید: بهترین جاروبرقی برای خرید کدام است؟

اکنون خلاء ربات را در آمازون بخرید.

در مرحله بعدی ، بدانید که برای تمیز کردن نیمکت جیر چه مراحل ویژه ای لازم است.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *