این بهترین راه برای زمستانی سازی ویندوز است

چگونه زمستان ها را بچرخانیمخانواده دستی

با پلمپ کردن پنجره های پیش نمایش خود ، آن بادهای زمستانی را حفظ کنید.

بهترین راه برای زمستان سازی ویندوز شما اضافه کردن یک لایه پلاستیکی یا شیشه ای بسته در بالای پنجره است. و ارزانترین ، ساده ترین راه برای انجام این کار با نصب کیت عایق بندی پنجره داخلی است. کیت عایق بندی پنجره فیلم Shrink Film و کیت عایق بندی پنجره ای 3M با نام تجاری اردک دو گزینه به راحتی در دسترس هستند. پنجره های زمستانی همیشه باید با تعمیرات داخلی و بیرونی و تعمیرات weatherstrip شروع شود.

اضافه کردن فوم اسپری در اطراف ویندوز یکی دیگر از نکات عالی زمستان سازی پنجره است.

اما این مراحل همیشه نشت همه را متوقف نمی کند. پوشاندن کل پنجره با یک لایه از پلاستیک کوچک شده گرما از یکی از این کیت ها دو مزیت دارد. ابتدا ، پنجره را به طور کامل آب بندی می کند و هرگونه نفوذ هوا را از بین می برد. و دوم ، اضافه کردن یک لایه پلاستیکی یک لایه عایق هوا ایجاد می کند که باعث افزایش ارزش ویندوز R می شود.

کیت ها شامل نوار دو طرفه ای هستند که شما معمولاً در قسمت پنجره خود به محیط پیرامون خود اعمال می کنید. سپس شما یک قطعه کمی بزرگ از فیلم پلاستیکی را برش داده و آن را با دقت به نوار چسب می زنید. پروژه را با استفاده از گرما از سشوار تکمیل کنید تا فیلم پلاستیکی برای نصب بدون چروک کوچک شود. با پیرایش پلاستیک اضافی برای زیبایی ظاهری ، این کار را تمام کنید.

و اگر مینی پرده دارید که می خواهید در حالی که فیلم در حال کار است ، عملیاتی کنید ، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

هزینه پوشاندن یک پنجره متوسط ​​5 فوت x 3 فوت ، بسته به اینکه کدام کیت را انتخاب کنید ، بین 1.50 دلار و 3.00 دلار است. در حالی که صرفه جویی در مصرف انرژی بسته به میزان نشتی ویندوزهای قدیمی شما و هزینه انرژی شما بسیار متفاوت است ، مطمئناً با زمستانه کردن ویندوزهای خود با پلاستیک کوچک شده برای بازپرداخت هزینه ، به اندازه کافی صرفه جویی می کنید و در بیشتر موارد حتی بیشتر نیز پس انداز خواهید کرد. اما منافع واقعی ممکن است در راحتی بیشتر این روش زمستانی سازی با از بین بردن پیش نویس های سرد باشد.

با این وجود چند نکته جانبی در این روش زمستانی سازی وجود دارد. ابتدا از بین بردن نوار چسبنده در پایان فصل می تواند باعث صدمه به رنگ یا لاک الکل بر روی تر و تمیز شما شود. همچنین این واقعیت که این یک راه حل یکبار مصرف است ، باعث می شود نسبت به رفع دائمی بیشتر ، سازگار با محیط زیست نباشد.

برای یک راه حل ماندگارتر ، ویندوز طوفان داخلی جایگزین مناسبی برای پلاستیک کوچک شده گرما است. از آنجا که آنها تمام قسمت پنجره را از قسمت داخلی می پوشانند ، همان مزایای پلاستیک کوچک شده گرما را دارند ، اما چندین دهه طول خواهد کشید. پنجره های داخلی به گونه ای ساخته شده اند که متناسب با دهانه های پنجره شما باشد. بعضی از آنها در مسیرهای متناسب قرار دارند ، در حالی که برخی دیگر دارای حاشیه های تراکم قابل تراکم هستند که اجازه می دهد تا نصب را فشار دهید.

این پنج کالایی است که هنگام زمستانی کردن خانه باید در دست داشته باشید.

کیت عایق فیلم Duck Shrink را هم اکنون در آمازون خریداری کنید.

کیت عایق بندی پنجره ای 3M را هم اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *