اینجاست که اشکالات در هر منطقه از خانه شما مخفی می شود

موریانه ها

اشکالات در اتاق زیر شیروانی

چه اشکالات در اتاق زیر شیروانی پیدا خواهید کرد؟ مگس ها ، موریانه ها ، زنبورها ، ماهی های نقره ای ، پروانه ها

اگر مگس هایی را چرخانده اید ، بیشتر از آن آزار دهنده است. در اینجا نحوه خلاص شدن از شر مگس ها و نحوه خلاص شدن از شر مگس های میوه آورده شده است. آیا تاکنون از مگس های خوشه ای شنیده اید؟ در اینجا نحوه خلاص شدن از شر مگس های خوشه ای آورده شده است.

موریانه ها به ویژه به دلیل آسیب هایی که می توانند به خانه شما وارد کنند مشکل ساز هستند. با استفاده از این 13 نکته کنترل موریانه باید از موریانه ها خلاص شوید.

آیا زنبورها در حال وزوز شدن هستند؟ در اینجا نحوه بیان تفاوت زنبورها و زنبورها به همراه نحوه خلاص شدن از شر زنبورها و زنبورها آمده است.

تا به حال تعجب نکردید ماهی ماهی نقره چیست و چرا آنها زیر سینک من هستند؟ پیدا کردن

اشکالات رختخواب

اشکالات در اتاق خواب

چه اشکالات در اتاق خواب پیدا خواهید کرد؟ تختخواب ، کک ، مورچه ، سوسک ، عنکبوت

آخرین موردی که می خواهید با آن مقابله کنید هر نوع اشکالی در اتاق خواب شما است ، چه رسد به کمربندهای سنگین. اما اگر شما باید از تختخواب خودداری کنید ، در اینجا راهنمای ما برای خلاص شدن از مشکلات ASAP است.

جوش ها معمولاً در اتاق خواب یافت می شوند ، به خصوص اگر حیوانات خانگی به همراه خود داشته باشید در اتاق خواب می خوابید. آیا کک در خانه؟ با این نکات از شر کک ها خلاص شوید.

مورچه ها یک مزاحمت عمومی هستند ، به خصوص اگر در داخل خانه آویزان باشند. در اینجا نحوه خلاص شدن از شر مورچه ها در خانه و اطراف حیاط شما آورده شده است. این 13 راه حل ساده را نیز برای از بین بردن مورچه ها امتحان کنید.

آلودگی سوسک نه تنها یک سایت منزجر کننده است ، بلکه یک نگرانی برای سلامتی است. اینها علائم ظریفی است که خانه شما به هجوم سوسک و چگونگی خلاص شدن از شر سوسک ها کمک می کند.

عنکبوت های موجود در خانه وحشت زده هستند ، به خصوص اگر آنها در همه جا از بافتن پارچه می بافند. در اینجا نحوه خلاص شدن از شر عنکبوت ها و یک هک ساده که عنکبوت ها را از خانه شما دور نگه می دارد آورده شده است.

صدقه در اشکالات خانه

اشکالات در حمام

چه اشکالات در حمام پیدا خواهید کرد؟ مورچه ها ، سوسک ها ، ماهی های نقره ای ، عنکبوت ها ، مرجانی ، مگس های تخلیه

هنگام بروز اشکالات می توانید انواع چیزهای خزنده خزنده را در حمام بیابید. اگر تا به حال مگسهای تخلیه ای در حمام داشته اید ، می دانید خلاص شدن از شر آنها چقدر سخت است. اما اینگونه می توانید از شر مگس های تخلیه خلاص شوید.

کریکت

اشکالات در زیرزمین

چه اشکالات در زیرزمین پیدا خواهید کرد؟ موریانه ها ، سوسک ها ، گوشواره ها ، سانتریفوژها ، عنکبوت ها ، جیرجیرک ها ، پیاز ، میلی متر

شاید دوست نداشته باشید در خانه اشکالات زیادی داشته باشید اما برخی از اشکالات برای اکوسیستم مفید هستند. شما ممکن است بخواهید یک فرد محور را نکشید. به همین دلیل

در اینجا آنچه شما باید در مورد جیرجیرک بدانید این است

برخی از گونه های جیرجیرک ، مانند کریکت اورشلیم ، در صورت تحریک قادر به گاز گرفتن انسان هستند. با این حال ، نادر برای نیش زدن این مخلوقات نادر است. جوزف اسپاگنا ، دکترا ، استاد زیست شناسی دانشگاه ویلیام پاترسون می گوید: “بچه های گونه کریکت که در آمریکای شمالی به سر می برند ، اساساً بی ضرر هستند.” “من کار مشترک” کریکت خانه “Acheta localus در کلاسهای رفتاری من مرتباً با دستهای برهنه ، و آنها هرگز مرا گاز نگرفته اند.

در اینجا آنچه شما باید در مورد میلیپدها بدانید است

ریچی می گوید: “این یک حشره نیست ، اما میلی بادی ، یک دوست صمیمی و دوست داشتنی از سانتی متری ، می تواند به انسان آسیب برساند ، وقتی تهدید شود.” وی گفت: “میلی پشته با رنگ خال زرد در صورت تهدید ، به توپ می پیچد و هیدروژن سیانید ، سمی قوی را بر روی کسی که آن را نگه دارد نشت می کند. این معمولاً به اندازه کافی برای کشتن انسان کافی نیست ، اما شما قطعاً باید دستان خود را کاملاً بشویید و از لمس صورت یا غذا خوردن سریع بعد از آن جلوگیری کنید!

خلاص شدن از شر مورچه هاخانواده دستی

اشکالات در اتاق نشیمن

چه اشکالات در اتاق نشیمن پیدا خواهید کرد؟ مورچه ها ، مگس ها ، تختخواب ها ، تخته سنگ ، لکه های زنبق ، stinkbugs ، سوسک

این چیزهایی است که شما باید درباره سوسکها بدانید

جیمز دانیل ریچی ، جسد شناس ، و بنیانگذار و CTO اویپوست می گوید: “سوسک های بزرگ مانند سوسک های بزرگ مضراب ، معمولاً می توانند صدمات زیادی به دهانشان وارد کنند ، معمولاً هنگام احساس تهدید یا در تلاش برای خود پایدار.” ، شرکتی که تجهیزات اتوماسیون برای پرورش حشرات را تولید می کند. “معمولاً این بسیار خفیف است ، تقریباً بیشتر از انگشتان پا یا مضراب. منطقه را اگر به هیچ وجه کبود شده است یخ بزنید و در صورت لزوم از باند استفاده کنید. “این اسرار را امتحان کنید تا از نیش های اشکال و چگونگی خلاص شدن از سوسک ها در خانه جلوگیری کنید.

در اینجا می توانید کارهایی را انجام دهید که بتوانید از شر مضراب ها خلاص شوید.

در اینجا آنچه شما باید در مورد stinkbugs بدانید است

Stinkbugs در بسیاری از مناطق رو به افزایش است و باعث صدمات جدی به میوه ها و سبزیجات می شود. آنها نیش نمی زنند و یا به ساختاری آسیب می رسانند ، اما در پاییز به دنبال پناهگاه در خانه هستند.

به گفته کارشناسان برنامه های افزودنی دانشگاه مریلند ، آب بندی خانه شما بهترین کنترل است: قلاب دوزی ، آب بندی پایه و اساس ، سلب آب و هوا ، رفت و برگشت درب و سایر اقدامات. اگر داخل شوند ، متخصصان توصیه می کنند تا آنها را خالی کنید (اگرچه خلاء شما ممکن است بعد از چند روز بد بو شود).

FH09MAR_RIDANT_03 به خاطر خلاص شدن از شر مورچه ها در آشپزخانهخانواده دستی

اشکالات در آشپزخانه

چه اشکالات در آشپزخانه پیدا خواهید کرد؟ مورچه ها ، سوسک ها ، مگس ها ، پروانه های غذایی

نحوه خلاص شدن از شر پروارهای غذایی

پروانه های وعده های غذایی ، که اغلب به عنوان پروانه های شیرین سازی شناخته می شوند ، دوست دارند وارد غذاهایی مانند آرد ، لوبیا و میوه های خشک شوند. آنها همچنین از طریق غذای حیوانات اهلی و حتی تزئینات کریسمس شما می خورند. این پروانه ها بیماری ندارند ، بنابراین می توانید بعد از انتخاب اجساد مرده ، غذا را بخورید و حداقل چهار روز غذا را یخ بزنید. یا ، فقط آن را مرتب کنید! به این صورت است که باید اشکالات را از خانه خود دور نگه دارید ، از ظروف محکم با درب های بسته استفاده کنید و این 11 راه حل بدون جیب را با بودجه امتحان کنید.

اشکالات در گاراژ

چه اشکالات در گاراژ پیدا خواهید کرد؟ ماهی های نقره ای ، جیرجیرک ها ، عنکبوت ها ، پیاز ، مگس

جیرجیرک ها شما را در شب نگه می دارند؟ در اینجا نحوه خلاص شدن از شر جیرجیرک آمده است.

راهنمای نهایی ما در مورد چگونگی خلاص شدن از اشکالات را بررسی کنید. هر یک از این 15 محصول اساسی را که برای افرادی که از اشکالات متنفر هستند تهیه کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *