به همین دلیل من هرگز به روند کابینت قفسه باز هرگز تسلیم نخواهم شد

وقتی صحبت از روند طراحی می شود ، همیشه دوست داشتم آخرین وسواس ها را دنبال کنم. من به طور کامل از پیمایش ساعت ها در Pinterest لذت می برم ، می آموزم در مورد اینکه چه نوع طراحی خانه ، غذاها و یا حتی موارد مد صحبت های شهر است. من فکر می کنم روند خلاق است ، و جالب است که دیدن یک شخص دیگر ایده محبوب را جلب کند. با این حال ، همچنان که من پیرتر می شوم ، متوجه شده ام که خودم مجبور نیستم روندها را دنبال کنم. این یکی از دلایلی است که من از بالای صفحه در رختخواب خود استفاده نمی کنم ، و همچنین به همین دلیل است که از استفاده از قفسه های باز در آشپزخانه ام خودداری می کنم.

اگر آشنا نیستید ، قفسه بندی باز یک طراحی جدید محبوب در بین فضای نشیمن و آشپزخانه است. به جای پنهان کردن وسایل مورد نیاز خود در پشت کابینت و زیر شلواری ، طراح می تواند وسایل آشپزخانه خود را بر روی قفسه ها قرار دهد – به این خانه خانه مدرن احساس می کند که به نظر می رسد همه این روزها می روند. می توانید لیوان ها ، ظروف ، لیوان ها ، کتابهای آشپزی و حتی وسایل آشپزی مورد علاقه خود را برای دیدن جهان قرار دهید. مطمئناً نگاه به آن زیباست ، و برخی می گویند که تهیه لوازم مورد نیاز در آنجا درست است. اما به نظر من ، این خلاف عملی است.

بگذارید زمینه ای را برای شما بیان کنم. در طول دو سال اول ازدواج من و همسرم در این استودیوی کوچک در بروکلین زندگی کردیم. ما کار فضا را انجام دادیم و برای آن دو سال ، از خانه کوچک خود کاملاً لذت بردیم. ما همچنین در آن آشپزخانه کوچک وعده های غذایی زیادی آشپزی کردیم ، که من از آن جا قدردانی می کنم که در واقع آشپزخانه دارای یک دیوار برای جدا کردن منطقه “اتاق خواب” ما بود. چرا؟ خوب ، به همان دلیلی که من از استفاده هرگز از قفسه های باز خودداری می کنم: روغن پخت و پز!

اکنون ، این آشپزخانه ریز قفسه بندی نشده بود ، اما کابینت ها قدیمی تر و به سختی بسته بودند. میراث من اکثراً ایتالیایی است ، بنابراین من تمایل به طبخ کردن با روغن زیتون زیادی دارم – مخصوصاً درست روی اجاق گاز. در طی چند ماه اول کار در این استودیو ، متوجه شدم که چگونه روغن حاصل از پخت و پز من شروع به ریختن داخل کابینت ها و همه ظروف ما کرد و یک لایه کوچک روغن روی همه وسایل من گذاشت. بین روغن پخت و پز و گرد و غبار جمع شده (دوباره ، کابینت ها تمام راه را نمی بستند) ، من مرتباً هر چند ماه کلیه ظرف هایم را پاک می کردم. کابوس بود.

خوشبختانه ما آپارتمان ها را به روز کرده ایم و به نوعی یک اتاق خواب را که به تازگی بازسازی شده است ، فرود آورده ایم. کابینت ها در واقع نزدیک هستند ، اجاق گاز دارای پشتی است و ظروف من امن و خشک است. مطمئناً آشپزخانه من با قفسه های باز کاملاً زیبا خواهد بود. اما وقتی این کار عملی شد ، من خوشحالم که دیگر تمام وسایل قفسه های من را هر چند هفته یکبار پاک نمی کنم. صادقانه بگویم ، من مشتاقانه منتظر روزی هستم که کابینت های بسته به سبک برگردند.

اگر عاشق کابینت ها مانند من باشید ، دوست دارید این 30 مورد ارزان قیمت آشپزخانه را که می توانید DIY دوست داشته باشید. آنها یک تعویض بازی کامل هستند!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *