این ماشین محبوب پرنعمت وانت در سال 2019 به پایان می رسد

سوسک در حال خرد شدن است. بله ، شما به درستی می خوانید. وسیله نقلیه پرنعمت ونک از فولکس واگن در ژوئیه سال 2019 تولید نسل سوم فعلی خود را به پایان خواهد رساند. به گفته فرانک ولس ، رئیس توسعه فنی فولکس واگن ، این تصمیم صرفاً نتیجه “اشکال” است که مسیر خود را طی می کند.

عشق پرنعمت؟ از این روند خانه های پرنعمت که شما را به عقب برگرداند ، بررسی کنید.

ویلش گفت: “[سوسک] با توجه به تاریخ ساخته شده است اما شما نمی توانید پنج بار آن را انجام دهید و سوسک جدید جدیدی به دست آورید.” ارسال سالانه این مدل که با مدل های ویژه Beetle Final Edition برای سال 2019 آغاز می شود ، تا چند ماه آینده ادامه خواهد داشت.

اگر متعصب خودرو هستید ، باید این 46 راهنمایی درباره جزئیات مربوط به ماشین را که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود ، بررسی کنید.

فولکس واگن توسط آدولف هیتلر مأمور شد تا حمل و نقل کم هزینه ای را برای توده ها فراهم کند و تا سال 1938 ، فردیناند پورشه ، طراح ، شکلی را ایجاد کرده بود که دهه های بعد Beetle را تعریف کند. تا دهه 1960 ، این نماد برای دوران عشق آزاد تبدیل شده بود. اگرچه شرکت خودروسازی آلمانی در سال 1979 فروش خود را در ایالات متحده متوقف کرد ، VW در سال 1997 با انتشار یک سوسک جدید ، Beetle را بازگرداند و نشان داد که واگرایی عمده در اتومبیل کلاسیک است. این پیشرانه بود و از موتور خنک کننده آب بهره می برد.

این 10 ماشین پرنعمت را بررسی کنید تا یادآوری کنید که قبلاً ماشینهای باحال بودند.

تا سال 2012 ، جدیدترین مدل Beetle به وجود آمد که استایل های Volkswagen یک خط سقف مسطح ایجاد کردند تا منعکس کننده خطوط پرنعمت Beetle اصلی باشند که توسط فردیناند پورشه در اوایل دهه 1930 طراحی شده اند. موضع گسترده سوسک 2012 VW برای خودرویی با حجم داخلی بیشتر ساخته شده است. با این حال ، جدیدترین سوسک هرگز مانند مدل اصلی خود گیر نیفتاد.

در اینجا 10 افزونه جالب برای ماشین شما آورده شده است.

پیش از جولای سال 2019 ، فولکس واگن برای تجلیل از میراث و تاریخ الگوی اصلی خود چندین رویداد برگزار خواهد کرد.

هینریش جی ووبکن ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، گروه فولکس واگن از آمریکا ، گفت: “از بین رفتن سوسک بعد از سه نسل ، نزدیک به هفت دهه ، میزبان احساسات بسیاری از طرفداران فداکار Beetle خواهد بود.” برای اینکه یک خودروساز تمام عیار و متمرکز خانواده در ایالات متحده باشیم و استراتژی برق را با پلت فرم MEB تقویت کنیم ، هیچ برنامه فوری برای جایگزینی آن وجود ندارد. “

از تختخواب این بچه های فولکس واگن ساخته شده برای دیدن اتوبوس یکپارچهسازی با سیستمعامل ، سبز فولکس واگن دیدن کنید. حتی چرخ دارد!

در حالی که مطمئناً #ByeByeBeetle گرایش دارد ، چیز جدیدی وجود دارد که می خواهیم از VW منتظر بمانید. این شرکت اولین اتومبیل برقی خود با نام I.D را منتشر خواهد کرد. هاچ بک ، در سال 2020. این یک اتومبیل شهری مقرون به صرفه و شیک خواهد بود.

ووبکن گفت: “سوسک بیش از یک ماشین است ،” این چیزی است که فولکس واگن را به بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ آمریکایی تبدیل کرده است. “

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *