این هک شگفت آور خودرو باعث می شود وسیله نقلیه شما در شکل عالی حفظ شود

براق کردن

آیا برای جزئیات بیشتر در مورد فضای داخلی خودروی خود برای خنثی کردن نمای بیرونی آن ، آیا یک مورد کوچک و ارزان خانگی وجود دارد که بتوانید از آن استفاده کنید؟ کاملا! DIY علاقه مند به این خواهد بود که چیزی به سادگی مسواک (بله ، مسواک!) قدرت تمیز کردن ماشین شما را دارد. از ابزارهای فانتزی و کیت های قلم مو پرش کنید ، مسواک بزنید و تمیز کردن را شروع کنید!

به علاوه ، این موارد منحصر به فرد را برای مسواک و نخ های اطراف منزل خود بررسی کنید.

مسواک برای جزئیات

برس مسواک فوق العاده است برای ریختن در نواحی قابل دسترسی در اتومبیل شما تا بتوانید جسمی که ساخته شده است را بدست آورید. درست مثل مسواک شما وسایلتان را شل می کند ، همین کار را برای ماشین شما انجام می دهد. پس از شست و شوی پا و پا به سطح آن ، خلاء آن یا پاک کردن آن آسان است.

در اینجا 10 نکته و ترفند تمیز کردن برای دوباره درخشش داخلی خودرو آورده شده است.

مسواک و خمیردندان چراغهای جلو

با رانندگی در شب با چراغهای مهتابی تردید دارید؟ قبل از اینکه به فروشگاه بدن سازی بروید و ثروت خود را در چراغهای جلو صرف کنید ، مقداری لوازم خانگی را بگیرید و این هک ماشین DIY را امتحان کنید:

  • چراغهای جلو را با آب تمیز کننده شیشه یا آب صابون تمیز کنید.
  • با یک حوله جاذب خشک کنید.
  • از نوار نقاش برای خاموش کردن چراغهای جلو خود استفاده کنید (برای محافظت از رنگ اتومبیل در قسمت بالا ، پایین و طرف هر دو چراغ).
  • مقدار خمیردندان به اندازه ریمل را به هر چراغ بمالید.
  • چراغهای جلو را با استفاده از یک مسواک نرم صاف کنید. شستشو ، آبکشی ، خشک کنید. با استفاده از این هک خودرو ، چراغهای روشن تر برای رانندگی ایمن تر باقی خواهید ماند.

همچنین ، حتماً این اسرار تمیز کردن را که فقط جزئیات خودروها می شناسند ، بررسی کنید.

مسواک برای رینگ

بعد از اینکه نواحی داخل اتومبیل خود را تمیز کرده و چراغهای جلو را جلا داده اید ، می توانید این هک اتومبیل را به سمت جنوب به رینگ ببرید. گرد و غبار ترمز را که در چرخ ها انباشته شده است به این روش حذف کنید:

  • یک دستگاه تمیزکننده گرد و غبار ترمز را بر اساس اینكه رینگ های شما از جنس استیل ، آلیاژ باشد یا آنهایی كه دارای یك كت روشن هستند خریداری كنید.
  • چرخ ها را با آب بشویید تا زباله ها از بین بروند.
  • یک چرخ را با پاک کننده گرد و غبار ترمز اسپری کنید ، بگذارید مدت زمان توصیه شده در آن بنشیند.
  • برای پاک کردن گرد و غبار ترمز از مسواک استفاده کنید تا سطح چرخ ، از جمله بین پره و اطراف ساقه شیر تایر ، به آرامی پاک شود.
  • چرخ ها را با آب بشویید و با دستمال تمیز یا پارچه ای از میکرو فیبر بشویید.

به همین دلیل پارچه های تمیز کردن میکروفیبر به خوبی کار می کنند.

چه در جاده ای و چه در وسایل نقلیه جاده ای به دور شهر می روید ، 15 موردی که باید در طول سال اتومبیل خود داشته باشید ارائه شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *