این هک غافلگیرکننده باعث می شود موش ها به خوبی از بین بروند

A. Pomidorov / Shutterstock

کاملاً واضح است که داشتن موش در خانه شما نیست یک تجربه لذت بخش حتی اگر آنها بی گناه به نظر برسند ، داشتن موش می تواند برای خانه شما بسیار خطرناک باشد. با این حال ، خلاص شدن از شر موش ها فقط به کشته شدن ماست و پنیر نیاز ندارند. با افزودن عطر نعناع در گوشه و کنار آنها می توان از موش ها به راحتی در اطراف خانه خود اجتناب کرد. بله درست است، نعناع تند.

نعناع مخصوص موش ها؟

اگرچه داروهای طبیعی همیشه در هنگام رهایی از آفات جواب نمی دهند (مانند استفاده از خیار برای رهایی از سوسک ها ، به همراه بسیاری روش های دیگر که سوسک ها را نمی کشند) ، نعناع یک راه حل طبیعی طبیعی است که در هنگام دفع موش ها موثر است. . این مربوط به ماهیت موش ها است که بیشتر به جای بینایی آنها به حس بویایی وابسته هستند. موش ها بینایی فوق العاده ضعیف دارند اما بوی قوی و قوی دارند. دلیل این امر این است که چرا موش ها معمولاً به دنبال یک تکه بزرگ پنیر بد بو هستند ، درست است؟

بدیهی است که نعناع رایحه ای قوی دارد ، موش هایی که خیلی دوستشان ندارند. طبق گفته ویکتور پست ، نعناع مربعی است که بسیار قدرتمند است و می تواند حفره های بینی آنها را تحریک کند. قطعاً نعناع نعناع باعث دور شدن آنها خواهد شد.

اکنون دو راه وجود دارد که بوی نعناع را در خانه خود بگنجانید. اولین گیاه در حال رشد گیاهان نعناع و ترک آنها در اطراف خانه است. در مرحله اول بو آنها را از ورود یا پرسه زدن در اطراف باز می دارد.

روغن نعناع برای دفع موش ها

اگر خیلی علاقه ای به پرورش گیاه نعناع ندارید ، بنابراین می توانید به جای آن از روغن نعناع استفاده کنید. شما می توانید روغن اصلی را در مناطق مختلف خانه خود که به طور معمول در دسترس موش ها هستند ، اسپری کنید. اگر می خواهید موش ها را بگیرید ، می توانید در مکان هایی که روغن نعناع را به صورت استراتژیک اسپری کنید نکن یک موس موس داشته باشید. از نظر تئوری ، این باید آنها را به هر کجا که قرار داده اید سوق دهد.

هنگامی که از نعناع استفاده کرده اید تا موش ها را از بین ببرید ، در اینجا نحوه رها کردن موش ها و خانه ای بدون موش وجود دارد.

برای یادگیری روشهای هوشمندانه تر برای خلاص شدن از شر موش ها در خانه خود ، این فیلم را تماشا کنید:

و این همان چیزی است که وقتی شما مشکلات آفت را نادیده بگیرید ، اتفاق می افتد
1 / 15

موش

خانه با 3000 موش

آیا آماده هستید که پوست شما از بدن خود خراشیده شود؟ نابودگر جان كین در سال 2009 شاهد یك آلودگی شدید ماوس در خانه ای در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا بود. وی گفت كه این متهمان سوراخ هایی را در دیوارها خسته كرده اند ، سیم ها را در سقف فرسوده كرده و آنقدر مدفوع ماوس را پشت سر گذاشته اند ، كف سفید به نظر سیاه رسیده است. Realtor.com قبل از نابودی ، صاحبان هر شب با موش هایی در رختخواب خود رفتار می کردند!
می خواهید مسیر DIY را امتحان کنید؟ در اینجا 11 راه برای مبارزه با آفات خانگی آورده شده است.حشرهدمیتری_دانیلوف / شفتسترک

باران باران است

این کار به یک خدمه کنترل آفات در سوییرویل ، تنسی حدود شش ساعت طول کشید تا بتواند با یک آلودگی سوسری آلمانی که بسیار شدید بود ، مقابله کند و به وزارت بهداشت نیز فراخوانده شود.
ری جونسون ، مأمور نابودی به لیست آنژی گزارش داد: “سوسک از سقف باران می بارید.”
هنگامی که درمان سنتی و ترک خوردگی کافی نبود ، متخصصان برای از بین بردن این موجودات دلچسب به ماشین های مه شکن متوسل می شوند.
با این 11 گیاه آفات را از باغ خود دور نگه دارید.مورچه

زنده بخور

به گزارش Realtor.com ، یک زن نابینای گلفپورت ، فلوریدا ، از دکتر با شکایت از بثور در بدنش دیدن کرد. اما این مورد ساده ای از اگزما نبود. حتی اشکالات رختخواب هم نبود. جف مک کیزنی ، اخراج کننده خبر وقایع واقعاً برای این پیرمرد مظنون را شکست: او هر شب توسط مستعمره مورچه های آتش که لانه ای در بستر خود ساخته بود ، گاز گرفته می شد! مکشنی گفت ، او آن را حس نکرده است ، زیرا قبلاً داروی درد را برای بیماری دیگری تجویز کرده بود.
در اینجا نحوه خلاص شدن از شر مورچه ها به شرح زیر است.خفاش ها

در بت پوپ دفن شده است

شخص باید سیگنال خفاش را از آنجا ارسال کند ، زیرا این خانواده در انتاریو ، کانادا وقتی که اتاق زیر شیروانی آنها به یک مستعمره تمام وقت برای مستعمره خفاش ها تبدیل شد ، که در بعضی از مناطق تا 2 فوت عمق داشتند ، به کمک مسکونی نیاز داشتند. متخصص استفان بوچر. به نقل از CTV News ، یکی از مالکان خانه یک خفاش را آنقدر بزرگ مشاهده کرده بود ، وی از آن به عنوان “مینی pterodactyl” یاد می کرد. اما همه چیز خوب است که به پایان می رسد: شرکت بیمه خانواده سرانجام موافقت کرد که برای خراب کردن خانه و بازسازی آن بپردازد.
اینها دیوانه ترین داستان های کنترل آفات هستند که تاکنون از آنها شنیده ایم!بستر

اشکالات تختخواب در حال صعود به دیوار

بیل سوان نابود کننده فکر کرد که وقتی وی برای انجام یک درمان معمول در خانه یک مشتری جدید فراخوانده شده بود ، این دیوار را به یک الگوی نقطه پولکا پوشانده است ، شاید تصویر زمینه. وقتی نزدیکتر شد ، فهمید که این نقاط در واقع اشکالات تختخواب هستند که تقریباً تمام سطح دیوار را پوشانده اند – به گفته گواتمیست ، حتی چهره صاحب خانه نیز توسط نیش پوشیده شده است. هنگام هشدار از آلودگی ، صاحب خانه ابتدا از معالجه خودداری کرد ، زیرا کشتن اشکالات خلاف دین او بود.
برای دور نگه داشتن اشکالات تختخواب ، این مراحل را دنبال کنید.زنبور عسل

اگر این تریلر را در حال تکان دادن ببینید … احتمالاً یک لانه ی Wasps است!

یک کاربر Reddit گزارش می دهد که پس از پیدا کردن زنبورهایی که در حال عبور از دریچه های تریلر هستند ، از یک اخراج کننده تماس می گیرد ، اما هنگامی که طرفدار آفات کنترل یک آشیانه را به لانه غول پیکر که در پشت سایدینگ زندگی می کرد ، دور شد. بنابراین صاحبان تصمیم گرفتند تا امور را به دست خودشان بگیرند ، سه قوطی اسپری اشکال را درون لانه خالی کرده و دوباره آن را آب بندی کنند. کاربر گفت: “تمام تریلر در حال تکان دادن بود و می لرزید – مثل این بود که در داخل یک فیلم ترسناک قرار بگیرید.” اگرچه توصیه نمی شود ، به نظر می رسد این ترفند کار کرده است. “خیلی خوب بود که با زنبورهای روی بالش بیدار نشوید.”
10 خطرناک ترین اشکالی که شما باید از آنها دوری کنید این موجودات گروتسک هستند.روچ

When It Roaches Vs. تختخواب ، هیچ کس برنده نیست

این زنجیره غذایی از جهنم در یکی از مراکز ارشد زندگی در سن دیگو بود که نابودگر خورخه ساندولا یک آلوده به هر دو نوع تختخواب را کشف کرد. و سوسک های آلمانی. وی گفت ، در حالی که اشکالات تختخواب روی ساکنان در حال مهلک زدن بود ، ریزه ها روی تختخواب های کوچک خوابیده بودند. به گفته Realtor.com ، دو هفته از درمان ها طول کشید تا خانه کاملاً عاری از آفات شود.
چه چیزی سوسک ها را می کشد – و چه نمی کند؟آفت

خاموشی خروس

تصور کنید که به طور ناگهانی تاریک می بینید و یک الگوی سقف شفاف را مشاهده می کنید – هنوز خورشید می درخشد. CityLab می گوید ، این اتفاقی است که برای یک ساکن نیویورک افتاد وقتی که یک متخصص کنترل آفات در حال بازدید از همسایه طبقه بالا بود. معلوم می شود که تاریکی خروج گسترده ای از خروش ها بود که از ناحیه بیرون می گریختند. خیلی ترسید!
به همین دلیل است که شما هرگز نباید یک محور خانه را بکشید.عنکبوت شیار / Reddit

کابوس Meter Reader

آنرا آراکنوفوبیا یا استروئیدها یا بهتر بگوییم ، با کنترل حیوانات تماس بگیرید. یک کاربر Reddit در استرالیا از داستان ترسناک یک عنکبوت غول پیکر مانند تارنتولا خبر داد که تصمیم گرفت درست در جلوی یک متر برقی لانه کند. آنچه به نظر می رسید یک دکوراسیون دقیق هالووین بود در واقع جانور هشت پا و تمام نوزادان او که در نور روز ساکن دستگاه بودند.
و به همین دلیل است که شما هرگز نباید عنکبوت را بکشید … واقعاً!لانه

نگهبانان زنبور عسل

اگر زنبور عسل هستید وقتی زنبور عسل در اطراف پتو پیک نیک شما وزوز می کند ، داستان یک خانه دکاتور ، جورجیا را ببینید که 120،000 زنبور عسل را در خانه های زنبور عسل درون سقف اتاق نشیمن زندگی می کند. صاحبان خانه در سعادت نادان زندگی می کردند ، زیرا آنها علاوه بر چند زنبور عسل را که در بیرون می وزید و به نظر نمی رسد که ترک کنند چیزی نشنیده و ندیده بودند. CBS News می گوید ، یک طرفدار حذف زنبور عسل در نهایت یک لانه زنبوری 6 پا را از سقف بیرون کشید.
آیا این 10 مورد دیوانه درباره زنبورها را می دانستید؟مار

خوابیدن در گودال مار

اگرچه ظاهراً افراد زیادی می دانستند ، هیچ کس به یک زوج باردار در رکسبورگ ، آیداهو گفت که خانه جدید و پنج خوابه آنها با برخی از هم اتاقی های بسیار لاغر همراه است: صدها مار گارتر که از دیوارها بالا می روند ، در زیر نمای خانه خزیده می شوند ، و حتی در داخل خانه خانه ، با توجه به CBS اخبار. در حقیقت ، آنها حتی قبل از به دست آوردن حرفه ای ها ، 42 روز در یک روز کشته بودند. آنها سرانجام ورشکستگی کردند ، در خانه سلب مالکیت شدند و دختر تازه متولد شده خود را به یک محل سکونت بدون خزندگان منتقل کردند.
این 5 راه ترسناک است که مارها می توانند وارد خانه شما شوند!

موش صحرایی در راهرو پنج!

شما ممکن است مایل به خرید هفتگی خود در سوپر مارکت Poundland انگلستان نباشید ، جایی که یک موش مرده با بقیه بقال فروشی ها به معرض نمایش گذاشته شد و مواردی که با ادرار موش خیس شده بود پیدا شد. البته ، موشها به خودشان نیز کمک کرده بودند که مقدار زیادی از مواد خوراکی فروشگاه را نیز تهیه کنند. طبق گفته The Richest ، شرکت مادر فروشگاه بالاخره بیش از 500000 دلار جریمه شد ، اما هیچ سخنی درمورد اینکه آیا وزارت بهداشت آنرا تعطیل کرده است ، جریمه نشده است.
از اعتقاد این 12 افسانه موش صحرایی دست بردارید!

>سنجاب

یک هجوم سنجاب 37 ساله

سنجاب ها همه به جز پرداخت اجاره بها در خانه ای بودند كه بیل ارل نابودكننده از آن بازدید كرد. وی دریافت که این خانه محیط مناسبی برای هجوم سنجاب بوده است: بنا به گفته مدیریت آفات حرفه ای ، زیر یک درخت بلوط در منطقه ای که جمعیت آن ها به اندازه سنجاب ها بسیار زیاد است ساخته شده است و کاشی های آن مایل به زرد ، ماده ای آسان برای پاره شدن جوندگان است. . و آنها این کار را انجام دادند – در دیواره ها ، از طریق سیم و جویدن خانه در اتاق زیر شیروانی. موجودات پرخاشگرانه تقریباً چهار دهه از ترک آن امتناع ورزند ، تا اینكه سرانجام ارل آنها را با تابش نور غول پیكر به نام Squirrel Evictor بیرون زد.
این 15 تلاش دیوانه وار را برای جلوگیری از رسیدن سنجابها به غذاهای پرنده بررسی کنید!حشره

اوه ، چه وب درهم تنیده ای آنها را می پوشند

اندکی پس از آنکه یک خانواده به خانه جدیدشان در سنت لوئیس نقل مکان کردند ، به خانه وحشت تبدیل شد. هر کجا که چرخیدند ، عنکبوت هایی وجود داشتند – در پرده ها ، پشت کاغذ دیواری ، در دستگاه های ثبت هوایی ، در شومینه … و حتی در حمام. آنها می آمدند تا دریابند خانه آنها توسط 4500 تا 6000 عنکبوت قهوه ای نفوذ کرده است ، که زهر آنها ممکن است کشنده باشد. عنکبوتها به قدری در مقابل درمان ضد آفت مقاوم بودند که در نهایت خانواده ادعای بیمه و دادخواست علیه مالکان قبلی کردند.
این کاری است که شما باید برای خلاص شدن از عنکبوت ها انجام دهید.موش

موش صحرایی در حال اجرا وحشی بودند

لوید گارتن نابودگر یک اتاق کامپوننت لانگ آیلند ، نیویورک را با آن مقایسه کرد جغرافیای ملی پس از کشف صدها موش در حال زباله زنی بر روی زباله ها. وی گفت: “ما بعد از كشته شدن حدود 200 نفر ، شمارش را متوقف كردیم.”
این راز یک خانه بدون موش است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *