این Townhouse با هک های طراحی درخشان و ارزان قیمت پر شده است

توسط الیزابت تمبر

بسیاری از مشتریان مراقب هستند بیش از حد خطرات طراحی را بپذیرند. اما یک زوج جوان بروکلین با یک نوزاد در راه می دانستند که می خواهند با طراحی خانه شهری فورت گرین شانس خود را بدست آورند. خانه باریک ، که کمتر از 12 فوت عرض دارد ، قبلاً بازسازی شده بود ، اما فاقد شخصیت بود. آنها با کمک رستم-مارک مهتا و تال شوری از معماران GRT ، اقدام به ساختن فضایی کردند که اصیل ، رنگارنگ و مانند خانه باشد. مهتا می گوید: “همه ما مشتاقانه با انتخاب ایده های پینترست طراحی نمی کردیم.”

بودجه مورد توجه عمده این پروژه بود ، بنابراین معماران روشهای هوشمندانه ای برای استفاده از مواد ارزان قیمت پیدا کردند. کاشی پنی جلوه ای جالب در دیوارهای سرویس بهداشتی استاد و بچه ایجاد می کند ، در حالی که پوشیدن wainscoting ساده تأثیر زیادی در اتاق خواب استاد می گذارد. هیچ فضایی پررنگ نبود ، از سالن ombre گرفته تا پله های ابداعی ، که از چندین نوع شیشه منشوری بافتی استفاده می کند. نتیجه نهایی کاملاً بی نظیر است و برخلاف هر چیزی که در Pinterest پیدا کردید – خوب ، تاکنون ، به این دلیل که ما در اینجا کاملاً در حال ایده گرفتن هستیم.

درب قوسی

تمام عکس های نیکول فرانزن

معماران هشتی صندوقچه را به ورودی ورودی قوسی تبدیل کرده و با استفاده از Calico Wallpaper یک دیوارپوش سفارشی ombre را ایجاد کردند. چراغ دیواری توسط بگا و قلاب های برنجی ، فضای کار را فوق العاده می کند.

اتاق نشیمن سفید

مهتا و شوری اتاق نشیمن را روشن نگه داشتند ، بنابراین فضای باریک مانند یک راهرو احساس نمی شود. آنها برای پنهان کردن رادیاتور یک گره صندلی نصب کردند و یک چراغ مجسمه سقف مجسمه ای توسط Areti برای روشن کردن مبل BDDW ، صندلی های هانس وگنرلونژ و میز Hagit Pincovici انتخاب کردند.

اتاق ناهارخوری سبز و سفید

یک لباسی با رنگ سفید اتاق احساس می کند اتاق ناهار خوری ، که نور مستقیم دریافت نمی کند ، مانند احساس غار مانند باشد. کاغذ دیواری با چاپ گیاه Mills یکی از دیوارها را پوشش می دهد و چراغ های آویز توسط Roll & Hill است.

پله های سیم پیچ

راه پله در مرکز خانه واقع شده است و تقریباً از هر اتاق قابل مشاهده است. معماران با استفاده از تراکم های مختلف شیشه های فلوت ، مجدداً آنرا طراحی کردند تا نور از آن عبور کند و حریم شخصی را فراهم کند.

راه آهن صندلی بنفش

در اتاق کارشناسی ارشد ، این تیم نصب wainscoting بلند ، نقاشی شده در Farrow & Ball خاکستری-بنفش. تختخواب DWR با لامپهای دیواری Gubi جفت شده است و یک میز جانبی پرنعمت به عنوان یک کابوس شبانه عمل می کند.

حمام کاشی دایره ای

کاشی های گرد توسط Waterworks برای ایجاد یک الگوی بازیگوش Zig-zag بازیگوش در حمام مستر استفاده شد. وسایل سیاه توسط بریزو در تضاد با پالت پاستیل است.

مهد کودک سیاه و سفید

تصویر زمینه سیاه و سفید Ferm Living سرگرم کننده را به مهد کودک می دهد. یک صندلی رحم Eero Saarinen و یک فرش پرشکوه مراکش ، ظهور رنگی به فضا می دهد.

کاشی دایره ای آبی و سفید در حمام

حمام بچه ها ترکیبی از اشکال و رنگ ها است. کاشی های پنی توسط دالتیل ، قفسه سفارشی توسط Chiaozza ، و شیر آب توسط Vola است.

مقالات بیشتری را از Hunker ببینید:

13 تخت ناز زیر 1000 دلار

چگونه می توان ورودی را ایجاد کرد وقتی خانه شما وجود ندارد

شما باور نخواهید کرد که این 12 طراحی مدرن آشپزخانه از ایکه است

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *