سورتمه سورتمه ای سه پنی

یک اره میز مجهز به سورتمه بین برش دقیق تر است و به شما امکان می دهد بسته به اندازه میز اره خود مواد را از عرض 2 فوت بکشید. این طرح سورتمه ای آسان ترین و سریعترین ساخت جهان است. با ضایعاتی ساخته شده است که احتمالاً در اطراف مغازه و سه سکه شما را در زیر بالش های مبل خود پیدا خواهید کرد.

به فوت 2 2 2 فوت نیاز خواهید داشت. ضایعات 3/4-در. تخته سه لا؛ هر نوع ، تا زمانی که صاف باشد. یک تکه چوب 2 طبقه بلند از چوب سخت چوبی فوق العاده 1 × 3 حفر کنید. این برای چوب است ، اما به نوار دو طرفه و 3/4-این نیاز خواهید داشت. شماره 8 پیچ های تخت نیز. بهتر است دو لبه کارخانه مجاور را روی تخته سه لایه قرار دهید تا بدانید که با یک گوشه مربع کار می کنید (نگهبان را جدا کنید و اره را جدا کنید تا سورتمه را جدا کنید. نحوه ساخت یک میز اره دو تان بزرگتر را پیدا کنید.

نکته: برای یافتن لکه های گسترده در دونده ، قسمت های شکاف را با یک مداد مالش دهید. چند سورتمه را بکشید و گرافیت به شما نشان می دهد که در چه مواردی بایگانی یا ماسه بیشتری قرار بگیرید.

ابتدا دونده را برش دهید

اکثر شیارهای سنج در اره های تمام اندازه 3/4 اینچ عرض و 3/8 اینچ عمق دارند. یک نوار به ضخامت 5/16 در 24 ضخامت 24 off از 1 × 3 بکشید و تناسب را در شکاف تست کنید. نوار باید با بازی بسیار کمی صاف کند و کمی زیر سطح میز اره باشد. اگر نوار بسیار گسترده است ، باید لبه را کمی با آن ماسه بزنید تا زمانی که آن را صاف کنید. اگر یک برنامه ریز سطح دارید ، از آن استفاده کنید تا ابعاد کاملی کسب کنید. ارزش گذراندن زمان برای نوار را دارد زیرا این مهم است که برش های صاف و دقیق را با سورتمه حمل کنید. برخی از اره ها دارای ابعاد مختلفی هستند و باید یک دونده را متناسب با آن بسازید.

قطعات را مونتاژ کنید

خانواده دستی
نوار دو طرفه را به دونده بچسبانید. سه سکه در شکاف ، دونده را کمی بالاتر از جدول اره نگه می دارد ، بنابراین به زیر زمین سورتمه سوار می شود.

نوار دو طرفه را روی دونده بمالید

نگه داشتن یک انتهای دونده حتی با لبه میز اره ، حصار را روی 23 قرار دهید و تخته سه لا را روی دونده بکشید. تخته سه لا را در برابر نرده محکم و حتی با لبه میز نگه دارید تا آن را در جای خود پایین بیاورید.

خانواده دستی
تخته سه لا را روی دونده پایین بیاورید. حتماً تخته سه لا را حتی با لبه میز اره نگه دارید و در حین پایین آمدن آن در مقابل حصار محکم کنید. اگر شکافی در حصار وجود داشته باشد ، سورتمه جدید شما برش های مربعی به شما نمی دهد.

تخته سه لا را بر روی آن بچسبانید و سپس چهار فاصله مساوی 1/8-داخل را حفاری کنید. خلبانان خلبان پیچ ها را اضافه کنید اما آنها را از بین نبرید.

خانواده دستی
دونده را روی قسمت زیر بچسبانید. پیچ ها را محکم نکنید – این می تواند باعث شود که دونده در شکاف پیچیده و به آن وصل شود.

این باعث می شود که دونده در پیچ ها پیچیده شود و باعث اتصال شود. کنار حصار حرکت کرده و سورتمه آزمایش را به سورتمه حمل کنید. اگر عمل کمی سفت و چسبناک است ، لبه های دونده را تا زمانی که عمل صاف باشد ، ماسه بزنید.

خانواده دستی
نرده را به لبه تخته سه لا چسب بزنید و میخ بزنید. لبه راست را حتی با تخته سه لا نگه دارید و نگران طرف چپ نباشید.

چوب حصیر باقیمانده را به 2 عدد وارد کنید. حصار را با تخته سه لا با 1-1 / 4-در چسب بزنید و میخ بزنید. عروس اگر میز اره شما دارای گوشه ای تیز در لبه کف است ، قبل از چسبان ، حصارها را با سکه ها ببندید تا در حین کار با سورتمه جلب نشود. سورتمه را از طریق تیغه اجرا کنید تا لبه بیرونی صاف شود و حصار اضافی را قطع کنید. اکنون آماده ساختن کلیدهای میانبر کامل هستید. اما هرگز در حین استفاده از سورتمه از نرده استفاده نکنید. این خطرناک است زیرا حتی با یک سورتمه حمل می توانید یک قطعه کار بین تیغ ​​و حصار بکشید و به سمت عقب برگردید.

خانواده دستی
سورتمه را از طریق اره فشار دهید تا همه چیز به شکل مربع و واقعی بریده شود. شما برای تجارت آماده هستید!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *