سه تعمیر خانگی ساده که صدها نفر را نجات می دهند

در یک سال گذشته ، من سه تعمیر لوازم خانگی را انجام داده ام که مطمئن هستم اگر می خواهم به عنوان تعمیرگاه بخواهم ، سه یا چهارصد دلار برای من هزینه داشته باشد. همه اینها مشکلات رایجی است که ارزان و برطرف می شوند.

واشر بارگیری در جلو به درستی تخلیه نمی شود

واشر بارگذاری جلو: از بین بردن پنل جلویی

پنل جلویی را بردارید. به دنبال پیچ هایی باشید که پانل جلویی را نگه داشته و آنها را بردارید. برای این کار احتمالاً به یک درایور هگزا احتیاج دارید. پمپ را پیدا کرده و در پشت پنل فیلتر می کنید.

واشر جلوی ما به نظر می رسید خوب کار می کند. فقط آب از روی لباس نمی چرخد. بعد از اینکه کمی با آن فریب خوردم ، متقاعد شدم که این یک مشکل اساسی مانند سوئیچ یا رله است و من فقط قرار بود سرویس تعمیر را صدا کنم.

سپس به یاد آوردم که پمپ دارای فیلتر است که من هرگز تمیز نکرده ام و نمی دانم که ارزش دیدن دارد. حدود 15 دقیقه طول کشید تا پوشش دسترسی را برداشته و از آن خارج شوید و مطمئناً فیلتر مسدود شده است. پس از تمیز کردن آن ، واشر خوب کار کرد. اصلاحات ماشین لباسشویی ساده تر مانند این را بدست آورید.

واشر بارگذاری جلو: تمیز کردن فیلتر

فیلتر را تمیز کنید. برخی از واشرهایی مانند این ، دارای یک فیلتر جداگانه هستند که می توانید آنها را پیچانده باشید. برخی دیگر فیلتری دارند که درون پمپ ساخته شده است. برای تمیز کردن این نوع باید شیلنگ را از پمپ خارج کنید.

ماشین ظرفشویی که ظرف ها را تمیز نمی کند

فیلتر گرفتگی می تواند باعث ظروف کثیف شود. برای تمیز کردن فیلتر روی ماشین ظرفشویی ، قفسه پایین را بیرون آورده و پوشش فیلتر را بردارید. اگر فیلتر قابل جدا شدن نیست ، برای تمیز کردن آن از خلاء مرطوب و خشک استفاده کنید.

تمیز کردن فیلتر ظرفشوییچند ماه پیش ، من متوجه شدم که ظروف تمیز نمی شوند. بعضی اوقات به این دلیل است که من ظرف زمان زیادی ظروف را داخل ماشین ظرفشویی می گذارم ، اما حتی بارهای کم بسته نیز کثیف می شوند. بنابراین من ساده ترین راه حل را می دانم. قفسه پایین را برداشتم. سپس بازوی اسپری را برای دستیابی به فیلتر جدا کردم و البته پر از تکه های شیشه شکسته و سایر آشغال ها بود. من آن را تمیز کردم ، همه چیز را دوباره جمع کردم و یک ظرف ظروف را شستم. عالی کار کرد! اگرچه برای من این تعمیر بود ، اما در وهله اول می توانید با تمیز کردن مرتب فیلتر از مشکل جلوگیری کنید.

خروجی مرده

بازنشانی یک GFCI رها شده

به دنبال یک GFCI رها شده باشید. اگر خروجی مرده دارید ، ابتدا جعبه مدار اصلی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این یک قطع کننده مدار نیست. همچنین ممکن است یک قطع کننده مدار GFCI را پیدا کنید که نیاز به تنظیم مجدد دارد. اگر این مشکل را حل نمی کند ، به دنبال یک خروجی GFCI رها شده در مکانی دیگر در خانه باشید.

تابستان گذشته ما آماده ساختن ریخت و پاش سالانه خود شدیم و برای اجرای اره و کمپرسور به نیرو نیاز داشتیم. مشکل این بود که پریز برق کار نمی کرد. پس از بررسی مدارهای متقابل ، فهمیدیم که پریز باید توسط GFCI در جایی دیگر از خانه محافظت شود. ما همه جا را بررسی کردیم و تازه قرار بود با یک برق تماس بگیریم. سپس صاحب خانه یک تشک را که در اتاق ابزار در حال انبار بود ، جدا کرد و یک خروجی GFCI در پشت آن پیدا کرد. باور کنید یا نه ، این یک مشکل رایج است که من مطمئن هستم که بسیاری از مالکان خانه برای حل آن از یک برقکار دعوت کرده اند. دفعه بعد که یک خروجی مرده دارید ، حتماً به دنبال یک محل خروجی GFCI در مکانی دیگر در خانه خود باشید. این یک فرصت خوب است که شما این مشکل را برطرف کنید و 100 دلار پس انداز کنید.

– جف گورتون ، سردبیر همکار

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *