نکاتی درباره یک ماسترو مبلمان

آخرین جستجوی ما برای نکات از نجاران حرفه ای ، ما را به سمت فروشگاه Dave Munkittrick در ویسکانسین سوق داد. دیو گفت: “سالها پیش ما شهر بزرگ را ترک کردیم و این مزرعه قدیمی را خریداری کردیم.” وی ادامه داد: “با کمی بازسازی ، انبار گراز به مغازه چوب من تبدیل شد و 20 سال گذشته مکانی عالی برای ساخت ، تعمیر و به پایان رساندن مبلمان بوده است.” شکوفایی ترجمه: بگذارید دیو به شما کمک کند تا کار را به خوبی انجام دهید — و ارزان!

خانواده دستی

برس Spendy – یک سرمایه گذاری عالی

دیو به ما نشان داد كه چگونه می توان از یك قلم مو ارزان قیمت استفاده كرد – خوب است بدانید وقتی در فروشگاه سخت افزار هستید. اول ، او یک قلم موی پلاستیکی ارزان قیمت را در برابر لبه میز قرار داد. موها از هم جدا شدند هنگامی که او یک قلم مو گران قیمت گوزن را بر روی لبه نوازش کرد ، موهای آن پیچیده و گوشه ای را پوشانده است.

توصیه دیو: “اگر در مورد اتمام جدی هستید ، در برس های با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید. اگر آنها را به خوبی تمیز کنید ، آنها یک عمر دوام خواهند آورد ، علائم برس را به حداقل برسانید و پایان بیشتری حفظ کنید ، بنابراین نیازی نیست که بارها و بارها قلم مو را بارگیری کنید. من برای یک برس خوب 50 دلار هزینه خواهم کرد. “

خانواده دستی

مینی بازار برای نقاط تنگ

بازار فروش دیو برای بهره برداری از قطعات مبلمان در کنار هم و بسیار ساده است. وی گفت: “گود لاستیکی من برای ورود به فضاهای کوچک خیلی بزرگ بود ، به همین دلیل 1 اینچ را کم کردم. پای لاستیکی از فروشگاه سخت افزار روی چکش لایه برداری توپ. در نقاط تنگ قرار می گیرد و ضربات چکش را با دقت بیشتری در حین جداسازی و چسب تمرکز می کند. “

پای لاستیکی ارزان قیمت است (3 دلار برای یک بسته چهار تایی) و در قطرهای مختلف (3/4 اینچ به 1-1 / 2 اینچ) می رسد. چکش خود را به فروشگاه ببرید تا مطمئن شوید که متناسب با آن را پیدا کرده اید.

خانواده دستی

تمیز می تواند رینگ ها را حفظ کند

اگر هنگام بسته شدن لبه ، درب قوطی های خود را بسته نگه دارید ، قوطی بسته نمی شود و محتویات خشک می شوند.

“فقط چند ثانیه طول می کشد تا لبه قوطی را با پارچه نخی بپوشانید ، که یک مهر و موم تمیز و محکم را تضمین می کند ، و دفعه بعدی باز کردن قوطی را آسانتر می کند.”

خانواده دستی

دستکش پلاستیکی جعبه بزرگ

دیو در حالی که روی یک جفت دستکش پلاستیکی می خورد ، گفت: “این ممکن است یک ایده آشکار به نظر برسد.” اما اگر دستهای برهنه را بمالید و دستان خود را با حلال ها تمیز کنید ، از بین پوست شما و سیستم شما عبور می کنند. بنابراین من یک جعبه جامبو از دستکش را مفید نگه می دارم و همیشه هنگام اتمام مبلمان ، تمیز کردن برس یا کار با هر نوع چسب ، جفت جدید را می کشم. “

یک جعبه 100 دستکش وینیل در مراکز خانگی حدود 14 دلار قیمت دارد.

خانواده دستی

همیشه موهای سست را بررسی کنید

دیو گفت: “موهای شل که از برس خارج می شوند و بر روی پروژه شما خشک می شوند ، سردردی هستند که می توانید از آن جلوگیری کنید.” کافی است چندین بار یک برس تمیز و خشک را در مقابل کف دست خود بشویید. موهای گشاد از انتهای برس خارج می شوند و قبل از اینکه قلم مو را در قوطی فرو کنید ، به راحتی گل می خورید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *