نکاتی در مورد آماده کردن کوره در زمستان

حمایت مالی توسط Sears Home Services

تعمیر و نگهداری کوره

هنگامی که به اندازه کافی سرد است که کوره را آتش بزنید ، زمان بدی برای تحقق کار کردن نیست. قبل از رسیدن اولین روز سرد ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

جان فررو ، مدیر خدمات HVAC و تعمیر خدمات خانگی Sears ، می گوید: “این مخصوصاً برای سیستم قدیمی بسیار مهم است.” استرس فصل زمانی است که می بینید تجهیزات قدیمی تر خرابی می کنند. بیشتر مردم فقط نمی خواهند در چنین شرایطی باشند. “

این شش نکته را دنبال کنید تا مطمئن شوید کوره شما برای زمستان آماده است.

1. قبل از روشن کردن تنظیم کنید.

“” شما باید هر سال قبل از روشن كردن سیستم برای فصل گرما ، یك بررسی انجام دهید. Sears یک بازرسی 12 نقطه ای را برای اطمینان از عملکرد سیستم HVAC شما با مشخصات تولید کننده انجام می دهد. وی گفت: “ما اطمینان می دهیم که سیم کشی برق خوب است ، یا اگر این سیستم گاز است ، شیرهای نشتی را بررسی خواهیم کرد و مشعل خلبان را تنظیم و تمیز می کنیم. ما موتور دمنده را بررسی می کنیم که روغن هوای گرم را به خانه شما می اندازد ، آن را خالی می کنیم و آزمایش می کنیم که کوره در راندمان عملیاتی اوج است. ” همچنین می توانید سالانه چک به طور منظم سالانه را از طریق Sears تنظیم کنید.

2. فیلترهای هوا را تغییر دهید.

صاحبان خانه باید بسته به وضعیت آنها هر 30 روز یا یکبار یکبار انجام دهند. فررو می گوید: “اگر در خانه آلرژی زا یا موی حیوان خانگی دارید و می توانید از آن سیراب شوید ، باید فیلتر خود را بیشتر اوقات جایگزین کنید. یک فیلتر کثیف می تواند به اجزای کوره آسیب برساند و جریان هوا را محدود کند. فرروا می گوید: “و این زمانی است که می توانید با سیستم خود مشکل داشته باشید.” Sears تغییر فیلتر را از طریق برنامه اشتراک PartsDirect خود آسان می کند ، که به طور مرتب فیلترها را به خانه شما ارسال می کند.

3. ترموستات خود را بررسی کنید.

آن را روشن کنید تا آن را امتحان کنید. شانس “اگر در طول دوره AC شما کار کرده باشد ، می تواند به راحتی گرما را تغییر دهد.” اگر گرما درگیر نشود ، لازم است خود ترموستات را جایگزین کنید.

اگر این کار فریب را انجام ندهد ، می تواند یک مسئله قدرت باشد. وی افزود: “و اگر این سوئیچ شکن یا مشکل فیوز نیست – ممکن است شما بتوانید خود را برطرف کنید – وقت آن است که با یک حرفه ای تماس بگیرید تا سیستم را بررسی کند.”

4- مجاری هوای خود را تمیز کنید.

اگر فیلترهای هوا به سرعت کثیف می شوند ، اگر شخصی در خانه شما دارای سیستم ایمنی بدن به خطر بیفتد یا اخیراً یک پروژه بزرگ بازسازی را به پایان رسانده اید ، ممکن است بخواهید مجاری خود را تمیز کنید. در غیر این صورت ، هنگامی که سیستم گرمایش را روشن می کنید ، گرد و غبار یا بقایای مجاری در اطراف منفجر خواهد شد.

فرروا می گوید: “همه در یک پایان متفاوت از طیف سلامتی قرار دارند.” هر چند وقت یکبار مجاری خود را تمیز می کنید به صاحب خانه بستگی دارد و این کاری نیست که شما اغلب باید انجام دهید.

5- اگر کوره بیش از 20 سال عمر داشته باشد ، ممکن است زمان خرید اجناس جدید باشد.

فرروا می گوید ، سن تنها یکی از عوامل در بسیاری از موارد است که تصمیم به خرید یک کوره جدید می گیرد ، از جمله چند تعمیر در حال حاضر و هزینه آنها ، چقدر تعمیرات آینده ممکن است هزینه داشته باشد و مدت زمانی که قصد دارید در خانه خود بمانید .

6. به اضافه کردن یک برنامه ضمانت یا نگهداری اضافی برای واحد خود نگاه کنید.

اگر کوره شما در سن بالا می رود ، داشتن یک ضمانت نامه اضافی گزینه خوبی است. وی می گوید: “طبق توافق نامه حفاظت از سیرز ، شما برای هرگونه تعمیرات آینده تحت پوشش قرار خواهید گرفت.” “و اگر از توافق نامه تعمیر و نگهداری خود رعایت کنید و کوره شما قابل تعمیر نباشد ، سیر آن را برای شما جایگزین می کند.” Sears گزینه های گارانتی دیگری نیز دارد که به بهترین وجه متناسب با نیازها و شرایط شما است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *