5 راه برتر که صاحبان خانه اول می توانند ارزش خانه خود را افزایش دهند

خانه

صاحبان خانه های جدید ، به ویژه تایمرهای اول ، هیجان زده ، عصبی و پر از ایده هایی در مورد چگونگی ساخت خانه جدید خود به خانه هستند. یک چیزی که آنها احتمالاً به آن فکر نمی کنند (مگر اینکه آنها قصد دارند خانه را بچرخند) این است که چگونه می توانند ارزش فروش مجدد را افزایش دهند. اما ، حتی اگر این ممکن است مورد توجه آنها نباشد ، خوب است که صاحبان خانه های جدید برای اولین بار بدانند که پیشرفت های منزل بهترین شانس افزایش ارزش خانه آنها را دارد. در اینجا پنج مورد برتر ذکر شده است:

1. آشپزخانه یا حمام را به روز کنید

یک آشپزخانه یا حمام قدیمی ، به روز و قدیمی ، برخی از خریداران خانه را خاموش می کند. بنابراین ، صاحبان خانه های جدید که مایل به ارتقاء مورد نیاز در آشپزخانه یا حمام هستند ، می بینند که این پروژه ها منجر به افزایش ارزش خانه خواهد شد.

طبق مطالعات انجام شده توسط Realtor.com ، فولاد ضد زنگ و گرانیت در هنگام خرید ویژگی هایی که صاحبان خانه به دنبال آن هستند ، فروشندگان بالایی هستند. در حقیقت ، آنها می گویند خانه هایی با وسایل جدیدتر از جنس استنلس استیل 15 درصد سریعتر از خانه های بدون فروش می روند. شما فقط در آشپزخانه اصلی دهه 1970 از فولاد ضد زنگ و گرانیت پیدا نمی کنید.

اما به گفته جیمی دالمن ، مدیر شركت Dollman Construction ، Inc در Roanoke ، ویرجینیا ، “پیامدهای ساختاری مربوط به نصب گرانیت یا سایر مواد كنترل ، به ویژه در جزیره یا شبه جزیره وجود دارد.” او می گوید كه بیشتر خانه های قدیمی نیاز به تقویت ساختاری دارند وزن ماده سنگین کنترلی سنگین تر است. وی توصیه می کند قبل از نصب کانترهای جدید گرانیتی با یک معمار یا مهندس مشورت کنید.

اگر بودجه امکان بازسازی کامل آشپزخانه یا حمام را فراهم نمی کند ، این پروژه هایی است که Dollman توصیه می کند:

  • کابینت ها را مجدداً اصلاح کنید
  • کاشی پشت بغل
  • روشنایی را به روز کنید
  • سخت افزار را تغییر دهید
  • وسایل لوله کشی جدید را نصب کنید
  • یک میله آینه و حوله را در حمام تعویض کنید

2. افزایش جذابیت Curb

اگر تاکنون کتابی را با جلد آن داوری کرده اید ، می فهمید که تجدید نظر در مورد محدودیت بخش مهمی از ارزش خانه شما است. یکی از مهمترین عناصر درب گاراژ است. طبق یک مطالعه سال 2018 انجام شده توسط بازسازی مجله ، درب گاراژ جدید 98.3٪ سرمایه گذاری را باز می گرداند. آیا نمی توانید یک درب گاراژ جدید را تحمل کنید؟ روشهای زیادی برای ارتقاء موردی که قبلاً دارید وجود دارد.

علاوه بر این ، دلارمن توصیه می کند کرکره ها را اضافه کنید. وی می گوید: “کرکره ها راهی عالی برای تغییر یا تجدید بخش جلوی خانه هستند.” وی همچنین پیشنهاد می کند نقاشی یا تعویض درب جلو ، محوطه سازی و اضافه کردن نور لهجه.

3. به روز رسانی روشنایی در سراسر خانه

به گفته دالمن ، “لوازم لامپ قدیمی و منسوخ شده در لیست کوتاه مواردی هستند که خانه شما را خراب می کند.” او می گوید یک صاحب خانه جدید می تواند لامپ های لامپ داخلی و لامپ های داخلی را با کیت های مقاومتی LED جدید جایگزین کند. او همچنین پیشنهاد می کند رنگ روشن را در هر اتاق ثابت نگه دارید.

اگر نجات معماری چیز شما باشد ، اما او می گوید به دنبال برچسب های UL باشید. اگر چیزی را که دوست دارید در آن فروشگاه دست دوم پیدا کنید اما دارای برچسب UL نباشد ، یک تولید مثل خریداری کنید یا وسایل را مجدداً بپیچانید.

4- از رنگهای مناسب استفاده کنید

هر کجا نقاشی کنید ، انتخاب رنگ های مناسب مهم است. در واقع ، رنگ های خاصی از رنگ ، که از لحاظ استراتژیک قرار دارند ، می توانند ارزش خانه شما را بالا ببرند. به عنوان مثال ، یک مطالعه Zillow نشان داد که خانه هایی که درهای رنگی از زغال چوب ، دودی ، یا جت سیاه رنگ دارند می توانند بیش از 6000 دلار بیشتر از حد انتظار بفروشند!

علاوه بر انتخاب رنگ های مناسب ، حتماً وقت لازم را برای آماده سازی صحیح سطوح خود اختصاص دهید.

5- پاکت حرارتی را بهبود بخشید

به گفته دالمن ، اگرچه فریبنده ترین پیشرفت های خانه نیست ، هر کاری که صاحبخانه جدید برای بهبود پاکت حرارتی انجام دهد ، “از دارایی آنها محافظت می کند و باعث کاهش مصرف انرژی می شود.” ) ، با افزودن عایق به فضای اتاق زیر شیروانی و به درستی تهویه اتاق زیر شیروانی. صاحبان خانه های جدید می خواهند بدانند که آیا مشوق های مالیاتی وجود دارد ، و با شرکت انرژی خود مشورت کنید تا تخفیف هایی را ارائه دهند ، که برای پروژه های بهسازی صرفه جویی در مصرف انرژی در دسترس هستند.

در اینجا نحوه نصب ویندوزهای جایگزین وینیل خود آورده شده است.

در اینجا نحوه عایق کاری اتاق زیر شیروانی خود را با عایق سلولز دمیده مشاهده می کنید.

این به روز رسانی های خانگی هدر دادن پول است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *