ترفندهایی برای از بین بردن لکه های عرق از هر چیزی

اگر قبل از اینکه دست شخص دیگری را تکان دهید ، باید با احتیاط دست خود را خشک کنید ، از ترس از نمایش لکه گزینی آشکار و یا خرید لباس هایی که مستعد ابتلا به عرق کردن است ، دست خود را پایین نگه دارید ، پس شما ، دوست من یک ژاکت هستید. بسیاری از ما در آنجا هستیم و همه ما یک مشکل لباسشویی خانگی مشابه داریم – از بین بردن لکه های عرق از لباس هایمان. برای جلوگیری از آسیب بیشتر و شواهدی مبنی بر تعریق عرق پیراهن ، بلوز یا رنگ سفید ، این سه نکته احمقانه و کمتر شناخته شده در مورد چگونگی خارج کردن لکه های عرق از هر چیزی را دنبال کنید.

با این 17 نکته و ترفند دردسرهای انجام لباسشویی را آسان کنید.

چگونه لکه های عرق را از هر چیزی خارج کنیم: خمیر لکه *

اولین قدم برای از بین بردن لکه های لباس (پیراهن لباس یا تی شرت ، رنگ های تیره یا روشن) خیساندن لباس در قسمت های یکسان آب سرد و سرکه سفید مقطر است. اگر لکه ای دارید ، پس دیگر مراحل لازم نخواهد بود – فقط طبق معمول بشویید!

اگر با این حال ، رنگهای سفید شما هنوز هم مقداری لکه عرق کنند ، زمان آن است که مقداری خمیر لکه را مخلوط کنید: 1 قاشق غذاخوری پراکسید هیدروژن ، 1 قاشق غذاخوری نمک و 1/2 فنجان جوش شیرین. خمیر را مستقیماً با مسواک روی لکه عرق بمالید ، بگذارید حداقل و ساعت بماند و بعد طبق معمول بشویید.

* این خمیر فقط باید در لباس سفید استفاده شود. برای تمام رنگ های خود ، پراکسید هیدروژن را با آب سرد جایگزین کرده و مراحل مشابه را دنبال کنید.

اتاق رختشویی کوچک؟ با استفاده از این هک ها از بهترین فضای ممکن استفاده کنید.

چگونه لکه های عرق را از هر چیزی خارج کنیم: محلول صابون

همه ما می دانیم که صابون ظرف Dawn دارای ابرقدرتهای جادویی است ، بنابراین جای تعجب ندارد که این یک ماده اصلی در یک راه حل بسیار موثر برای رفع عرق باشد. اگر شما نیاز به از بین بردن لکه های عرق ، به ویژه آنهایی که زرد رنگ (که فقط می دانید ، ناشی از عرق شما نیست بلکه واکنش آن با آلومینیوم موجود در دئودورانت شماست) ، پس این امتحان کنید: 1 قسمت صابون سحر را با هم مخلوط کنید. با 2 قسمت پراکسید هیدروژن ، منطقه آغشته شده را خیس کنید و محلول را به خوبی در لکه پاک کنید. بگذارید حدود یک ساعت در آن بنشیند و سپس طبق معمول بشویید. اگر لکه از بین برود به خصوص دشوار است ، مقداری جوش شیرین را به این مخلوط اضافه کنید یا مقداری صابون ظرف را به خمیر لکه بالا اضافه کنید. مواد شوینده خانگی خود را که در واقع کار می کند ، درست کنید.

چگونه لکه های عرق را از هرچیزی بدست آوریم: آخرین استراحتگاه

ما دو روش از بین بردن لکه مورد علاقه خود را به شما ارائه دادیم ، اما در صورت عدم استفاده از آنها نیز می توانید این گزینه ها را امتحان کنید.

  1. آب لیمو را روی لکه مالیده و سپس بگذارید چند ساعت در آفتاب بنشیند.
  2. مقداری تندرنس گوشت بدون جوش را روی لکه ای با آب مرطوب کنید و سپس طبق معمول بشویید. اما حقیقت این است … بعضی اوقات ممکن است شما به محصول موجود در بازار نیاز داشته باشید.
  3. به گفته بازرسان آزمایش شده توسط کاربر مانند Brett at the Art of Manliness ، OxiClean چگونه “شش سال از لکه های گود زرد را از بین برد.” OxiClean را هم اکنون در آمازون بخرید.

یک انسان عرق بودن چاله هایی است که امیدوارم بتوانید بهترین راه حل را برای خود پیدا کنید. همانطور که تصمیم خود را برای از بین بردن لکه دار می کنید ، این نکات مهم دیگر را فراموش نکنید:

  • از هیچگونه داروی خانگی بر روی لباس های ابریشمی و تمیز و خشک استفاده نکنید.
  • از سفید شدن خودداری کنید! بیشتر از خیر صدمه می زند
  • سعی کنید لکه را قبل از خشک شدن بگیرید و با اجرای آن در زیر آب سرد قرار دهید.

در مرحله بعد ، یاد بگیرید که چگونه لکه های دئودورانت را از پیراهن بیرون بیاورید.

با خشک کردن لباس به یکی از این روش های خشک کن ، هزینه های انرژی خود را کاهش دهید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *