دو راهنمای ضروری اره اره

بررسی اجمالی ایجاد این سیستم راهنمای اره مدور DIY

با استفاده از این دو راهنما اره ای ، می توانید از اره مدور خود استفاده کنید تا برش هایی را که از نظر یک جدول اره برقی رقم می زند برای سرعت و دقت استفاده کنید. ساختن راهنماها یک پروژه سریع و آسان است. می توانید هر دو یا سه ساعت از یک ورق MDF یا تخته سه لا را تکمیل کنید.

ما به شما نحوه ساختن راهنماها را نشان می دهیم و مطمئن می شویم که آنها قطعهای دقیقی را ایجاد می کنند می توانید تمام قطعات هر دو را از یک 4 4 8 فوت دریافت کنید. ورق 1/2-در. ام دی اف ما MDF را برای این راهنماهای لبه دار و برش انتخاب کرده ایم زیرا در اکثر مراکز منازل و تختخواب ارزان قیمت ، پایدار و به راحتی در دسترس است. قطع MDF طوفان ناخوشایند گرد و غبار ایجاد می کند ، بنابراین ، اگر می خواهید داخل آن بپیچید ، ماسک بپوشید و یک پنکه در پنجره بگذارید. از آنجا که از لبه های کارخانه به عنوان راهنما استفاده خواهید کرد ، ورق را بررسی کنید تا مطمئن شوید که لبه ها در قسمت بالا و پایین قرار ندارند. سپس در حالی که در خانه هستید به آن دقت کنید تا از آسیب رساندن به لبه ها جلوگیری کنید. اگر نمی توانید یک ورق کامل را جابجا کنید ، از آن بخواهید که ورق را به دو فوت 2 x 8 فوت برساند. قطعاتی که کار با آن راحت تر است. شما همچنین به چسب چوب ، سه عدد 8 7 7/8 در نیاز خواهید داشت. پیچ های سر گرد و یک 1/4 اینچ. واشر در اینجا نحوه ایجاد یک سیستم راهنمای اره مدور DIY ارائه شده است:

راهنمای برش مربع

راهنمای اره FH08OCT_486_56_038-ledeخانواده دستی

این لوازم جانبی اره مدور دستی را در یک ساعت بسازید و دفعه بعدی که به یک برش کاملاً مربع بر روی یک قفسه یا یک تخته بزرگ دیگر نیاز دارید ، از آن استفاده کنید.

راهنمای راهپیمایی

راهنمای اره FH08OCT_486_56_010-1200خانواده دستی

با استفاده از این راهنمای گیره ، ورق های بزرگ را به اندازه کافی برش دهید. این راهنمای اره مدور برش مناسب است. برای استفاده از این راه آهن اره مدور ، راهنما را با علائم خود تنظیم کنید ، آن را ببندید و اره خود را در امتداد آن اجرا کنید تا یک برش با کیفیت از کابینت تهیه شود.

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه

ابزار لازم برای این پروژه DIY را که قبل از شروع به کار ببندید ، داشته باشید – در وقت و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد.

 • اره گرد
 • گیره ها
 • مته بی سیم
 • مجموعه بیت مته
 • ماسک گرد و غبار
 • مربع کادر
 • عینک ایمنی
 • خط راست

مواد لازم برای این پروژه

با آماده شدن تمام مواد خود در موعد مقرر ، از سفرهای خرید آخرین لحظه خودداری کنید. در اینجا لیستی وجود دارد.

 • # 8 x 7/8-in. پیچ های سر گرد
 • 1/2-این. x 4 x 8 MDF
 • 1/4-این. واشر
 • چسب چوب

برش های مستقیم مثل یک فلش

با استفاده از این راهنمای آسان برای ساخت ، برشهای موجی را از گذشته ایجاد کنید. این راهنمای راهنما به شما اجازه می دهد تا با اره مدور خود برشهای کاملاً مستقیم تا 8 فوت را ایجاد کنید. برای پنهان کردن قفسه ها یا قطعات کابینت از یک فنجان 4 8 8 سانتی متر فوق العاده است. صفحه تخته سه لا. حتی اگر صاحب یک میز اره ای باشید ، استفاده از راهنمای اره مدور معمولاً آسانتر از آن است که یک ورق تخته سه لا را از طریق اره میز خود بچرخانید. شما راهنمای اره خود را سفارشی می کنید ، به شما این امکان را می دهید که لبه راهنما را به راحتی با علائم برش خود تنظیم کنید و آن را گیره کنید. لازم نیست اگر از خط برش معمولی استفاده می کنید ، از خط برش اندازه گیری کنید.

ساخت این راه آهن اره مدور ساده است. عکس های 1 و 2 نشان می دهد که چگونه. نکته اصلی این است که مطمئن شوید حصار کاملاً مستقیم است. با کشیدن یک خط 6 در داخل از لبه ورقه MDF شروع کنید. اره مدور خود را در امتداد خط مشاهده کنید. سپس 6 اینچ را بزنید. نوار (حصار) را بر روی MDF باقیمانده بکشید و دو لبه برش اره را تراز کنید. در حالی که خط خوبی را در امتداد لبه کارخانه می کشید ، حصار را در این حالت ببندید. شما از این خط استفاده خواهید کرد تا مطمئن شوید حصار کاملاً مستقیم چسبیده و چسبیده است.

حصار را دوباره بچرخانید ، دوباره به موقعیت اصلی خود برگردید ، و چسب چوب را روی سطح که رو به پایین قرار دارد پخش کنید. در آخر ، لبه کارخانه نرده را با خط تراز کنید. بگذارید حصار بیش از انتهای راهنما توسط 2 اینچ آویزان شود. (شکل A) مطمئن شوید که پایان کار شروع برش اره مدور است. این به شما کمک می کند تا هنگام استفاده از راهنما ، یک کار مستقیم شروع شود. نرده ها را ببندید و بگذارید 20 دقیقه چسب تنظیم شود. سپس اره مدور خود را در امتداد حصار اجرا کنید تا راهنمای گیره از بقیه ورق جدا شود (عکس 2).

عکس 1: نرده ها را چسب بزنید

راهنمای اره FH08OCT_486_56_001-1200خانواده دستی

حصار را به ورقه MDF چسباند ، لبه کارخانه را با خط مستقیم تراز کنید. در حین بستن نرده ، حتماً آن را از خط خارج نکنید.

عکس 2: راهنما را برش دهید

راهنمای اره FH08OCT_486_56_007-1200خانواده دستی

اره را در امتداد حصار اجرا کنید تا پایه از باقی مانده ورق MDF جدا شود. اکنون شما یک راهنما دارید که برش های کاملاً مستقیم تا 8 فوت را به شما می دهد.

شکل A: راهنمای راهپیمایی

راهنمای اره FH08OCT_486_56_T1R-1200خانواده دستی

نرده را به پایه چسب بزنید ، سپس اره را در برابر حصار اجرا کنید تا راهنمای آن را برش دهید. لبه کارخانه برای نرده استفاده می شود. برای استفاده از راهنما ، آن را به سادگی با قطعه ای که برش می دهید ، گیره کنید ، پایه را با خط برش تراز کنید.

زاویه های سمت راست

با استفاده از این راهنمای میانبر ، سرعت های برش زاویه ای دقیق را به سرعت انجام دهید. این راهنما به شما امکان می دهد کراس بک های کاملاً مربعی را روی تکه هایی تا عرض 18 در عرض بسازید. راهنمای راهنما ، مانند راهنمای راست ، به اره شما سفارشی می شود ، بنابراین می توانید به سادگی لبه راهنما را با علامت برش خود تنظیم کرده و آنرا گیره کنید. سپس اره خود را در امتداد حصار اجرا کنید تا برش ایجاد شود.

با بریدن 22 اینچی شروع کنید. مربع از گوشه ورقه MDF. سپس یک نوار به عرض 3 در از لبه کارخانه باقی مانده ورق برش دهید. نوار را به دو قطعه طول 22 برش بزنید. در یک 3 اینچ. x 22 اینچ قطعه ، مته 1/8-در. سوراخ در یک انتهای و یک 3/8 اینچ. سوراخ در طرف دیگر. این توقف قابل تنظیم است که شما به پایین پایه پیچ خواهید کرد. عکس 1 و 2 نحوه ساخت راهنما را نشان می دهد. با تراز کردن لبه ایستاده با لبه کارخانه پایه و اتصال آن به پیچ “چرخان” و پیچ “تنظیم” شروع کنید.شکل B) قدم مهم این است که اطمینان حاصل کنید که توقف در زاویه دقیق 90 درجه از حصار قرار دارد.

راهنما را بسازید و برش آزمایشی را انجام دهید. سپس برش را با یک مربع قاب بررسی کنید. اگر برش مربع نیست ، پیچ تنظیم را شل کنید و کمی متوقف کنید. سپس پیچ را ببندید و یک تست دیگر برش بزنید. قبل از تنظیم ، یک علامت مرجع را در کنار توقف تهیه کنید تا بتوانید فاصله را سنج کنید. این روند را تا زمانی که راهنما برشهای کاملاً مربعی ایجاد کند تکرار کنید. سپس پیچ دیگری را از طریق توقف به داخل پایه ، کنار پیچ تنظیم ، هدایت کنید تا توقف در جای خود قفل شود.

عکس 3: حصار را تراز کنید

راهنمای اره FH08OCT_486_56_022-1200خانواده دستی

حصار را به پایه پیچ کنید. مربع قاب را با لبه پایینی پایه قرار دهید و آن را گیره کنید. سپس حصار را با مربع قبل از وصل کردن با پیچ مرتب کنید.

شکل B: راهنمای تقاطع

راهنمای اره FH08OCT_486_56_T02-1200خانواده دستی

موقعیت توقف را زیر پایه تنظیم کنید تا راهنمای نرده کاملاً مطابق 90 درجه باشد. در مرحله بعد ، برخی از هک های بستن مخفی از نجاران را یاد بگیرید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *