سقف ناپدید می شوند؟ در اینجا نحوه پوشاندن آن آمده است!

اتاق شما می تواند یک نمای حذفی از اقیانوس اطلس داشته باشد و مبلمان طراح – اما مهم نیست که سقف شما ناپدید شود.

آرمسترانگ WoodHaven سقف به پایان رسید
بعد از
آرمسترانگ WoodHaven آسیب دید
قبل از

کاشی های رنگی ، منسوخ 2 4 4 فوت. سقف های سقفی یا سقف های “پاپ کورن” با بافت می توانند ظاهر هر اتاق را مختل کنند. به این دلیل است که سقف بزرگترین فضای بینایی در یک اتاق است. مانند یک دیوار پنجم بزرگ و خالی است که کل فضای را در بر می گیرد.

خبر خوب؟ شما می توانید به راحتی یک سقف غیر جذاب را بازخرید کنید – بدون تعمیرات کثیف و یا فرایند حذف دشوار.

در قسمت Drywall و Popcorn عبور دهید

ضربات تخته های چوبی را جایگزین سقف های آسیب دیده با ضربات شات بلند کنید. قسمت جلویی خشک شده را برش داده و سپس آن را با ورق هایی که به طور متوسط ​​50 پوند است جایگزین کنید. هر یک می تواند یک فرایند دشوار باشد.

و بعد از اینکه دیوار خشک را به اتصالات سقفی وصل کردید ، کارهای پایان را فراموش نکنید – پوشش سرهای پیچ ، ضربه زدن ، ماسه سنگ ، چیدن برگردان و نقاشی.

در مورد از بین بردن آن کلیشه گرد و غبار یک سقف پاپ کورن چیست؟ کثیف و کند است – اما می تواند توسط یک نفر انجام شود. ابتدا ، لازم است قبل از پوشاندن آن با یک لایه جدید از دیوار خشک ، تمام بافت (ضایعات دست) را از بین ببرید. یا اگر مایل به صرف هزینه برای پیمانکار هستید ، آن را استخدام کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر سقف پاپ کورن شما قبل از سال 1979 استفاده می شد ، ممکن است حاوی آزبست و سرب باشد – در صورت خنک شدن هوا ، تهدیدی جدی برای سلامتی ایجاد می کند.

آرمسترانگ WoodHaven قدیمی است
قبل از
آرمسترانگ WoodHaven جدید
بعد از

گزینه ساده تر را انتخاب کنید

تخته های سقف سبک و همه کاره WoodHaven right درست روی یک پاپ کورن یا بافت ، سقف گچ نصب می شوند ، و حتی می توانند یک سقف قطره موجود را پوشانده و آن را کاملا مخفی کنند. تخته ها برای تزیین سقف های آسیب دیده یا جلوی سقفی مناسب هستند. این تخته های فیبری با چگالی متوسط ​​، چوبی به نظر می رسد برای تعمیر بسیار آسانتر از تعمیر یا تعویض.

DIYers با استفاده از سیستم نصب Easy-Up® ، تخته های WoodHaven یک ضربه محکم سه مرحله ای برای نصب دارند. ابتدا ، آهنگ های Easy Up® را مستقیماً روی سقف ، عمود بر تیرچه های سقفی وصل کنید. دوم ، کلیپ ها را در مسیر بکشید. سوم ، زبانها و تخته های شیار را بصورت کاملا ظریف تنظیم کنید و کلیپ را به جای خود بکشید – و voila!

اگر 15/16-In موجود دارید. شبکه سقف معلق ، شما به راحتی می توانید کاشی های سقفی قدیمی را برای تخته های سقفی از جنس چوب جایگزین کنید. کافی است گیره های Easy Up® را بر روی شبکه موجود ببندید و در صورت لزوم روی تخته ها قرار دهید.

نصب آرمسترانگ WoodHaven

تحول طراحی

اگر شروع به پوشاندن سقف شما به نظر می رسد مانند یک راه حل بهداشتی ، به دنیای سقف های سطح چوب و سطح آن خوش آمدید. الگوهای چوب به دلیل داشتن بافت ، گرما و زیبایی طبیعی جذابیت بی نظیری دارند – خط WoodHaven this زیبایی این زیبایی را به تصویر می کشد.

تابلوهای آرمسترانگ ® WoodHaven in در مجموعه ای از گزینه های چاپی یا تکمیل بافت موجود است – از جمله کشور معمولی به نظر می رسد کاج روستایی یا گیلاس طبیعی است. سایر موارد دیگر شامل کلاسیک هایی مانند سفید ترد و تخته ماسه و مواردی است که نرمی از چوب فرسوده و چرمی ساحل را جذب می کنند.

بیشتر سقف ها را می توان در یک آخر هفته – با نتایج خیره کننده – تغییر شکل داد.

نتایج آرمسترانگ WoodHaven

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *