مکانهای مخفی غیرمنتظره برای هدایای تعطیل

شما اتاق زیر شیروانی ، کمد در اتاق خواب خود و حتی گوشه ای خزنده از زیرزمین را امتحان کرده اید ، اما بچه های شما هنوز نباید در این مورد تردید کنند که کجا می توانند هدایای تعطیلات پنهان خود را پیدا کنند. اما نه امسال — شگفتی هایی خواهید داشت ، آن را لرزان کنید! به جای آن نقاط کلاسیک ، این مکانهای مخفی غیرمنتظره برای هدایای تعطیلات را امتحان کنید:

داخل چمدان ها

مخفی کردن هدایا در یک چمدان

یک چمدان بلااستفاده یک مکان مخفی عالی برای هدیه های تعطیلات ایجاد می کند زیرا به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن بسته های بزرگ و کوچک است. حتماً آن را در محل نگهداری طبیعی خود نگه دارید ، بنابراین به نظر نمی رسد ماهی باشد. این فقط کار می کند ، برای کسانی که در طول تعطیلات سفر نمی کنند.

زیر یک کیسه زباله

مخفی کردن یک هدیه در داخل سطل زباله

ما فقط در صورت تمیز نگه داشتن سطل زباله خود به عنوان سوت ، توصیه می کنیم. اما این برای بچه ها خیلی دوست ندارد که دوست دارند در کار با بیرون بردن زباله کمک کنند. آنها مطمئناً پیدا نمی کنند که هدایا بین سطل و کیف بسته شده است.

جعبه با برچسب دکوی

پنهان کردن موجود در جعبه با برچسب طعمه

جعبه های برچسب زده شده برای مخفی کردن هدایا عالی هستند. تا زمانی که برچسب نگوید “هدایا” است ، شما از نظر شکل خوبی هستید! درعوض ، جعبه را با یک عبارت یا عبارتی دلخراش که عزیزانتان هرگز به آن دسترسی پیدا نکردید ، برچسب بزنید: به عنوان مثال “مالیات” ، یا “بیمه”.

پشت لوازم تمیز کردن

مخفی کردن هدیه در زیر سینک پشت لوازم تمیز کردن

در زیر سینک آشپزخانه ، پشت بعضی از وسایل تمیز کردن لزوماً یک مکان مخفی فوق العاده مخفی نیست ، اما برای اعضای خانواده کثیف که نمی توانند به آنها نزدیک شوند کاملاً مناسب است. دیوار جعبه های شوینده و بطری های اسپری بلند را در قسمت پشت کابینت تنظیم کنید و حتی اگر کسی درهای کابینت را باز کند ، هدایا پنهان خواهد ماند.

زیر لباسشویی

مخفی کردن هدایای زیر لباسشویی

آیا بچه های شما از انجام لباسشویی متنفر هستند؟ هدایای زیر لباس را در سبد لباسشویی مخفی کنید – ترجیحاً بارهایی که هیچ یک از کالاهای آنها را شامل نشود. با این وجود ، بهتر است آنها را در زیر لباس های کثیف مخفی کنید (البته که ابتدا در یک کیسه تمیز پیچیده شده اید).

داخل کوره هلندی

مخفی کردن هدایا داخل فر هلندی

بیشتر آشپزخانه ها چند کوره هلندی را در کمد دارند و اگر مواردی وجود دارد که هنگام پخت و پز به ندرت به آن دسترسی پیدا می کنید ، آن را بگذارید تا به عنوان مکان مخفی برای هدیه تعطیلات استفاده شود. فقط مطمئن شوید گلدان و درب آن مات است و بچه های شما چیزی را نمی بینند!

وارد جوراب

مخفی کردن هدیه در داخل جوراب

کشوی جوراب شما مخفیگاه خوبی برای هدیه های کوچک مانند جواهرات است. آن را یک قدم جلوتر بردارید و جعبه را درون یک جفت جوراب دمپایی کرکی متصل کنید.

یک یادداشت از احتیاط: بچه ها ممکن است سعی کنند بیشتر به خانه کمک کنند تا به سمت خوب سانتا برگردند ، بنابراین مراقب این رفتار عجیب باشید. شاید لازم باشد مکانهای مخفی کردن هدیه خود را در پرواز تغییر دهید. همچنین ، خود را یک کلید رمزگذاری شده کنید تا به یاد داشته باشید که در آن همه هدایا پنهان است!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *