جاروبرقی هک برای نقاط سخت دستیابی

جاروبرقی اشاره دستی دستی هک را برای دستیابی به نقاط سخت هک می کند

جاروبرقی جاروبرقی هک

گاهی اوقات برای تمیز کردن مناطق سخت دستی که نیاز دارید کمی خلاقیت دارید. اگر یک بطری فشرده شده پلاستیکی دارید ، سعی کنید نوک را روی نازل خلاء خود قرار دهید. اگر متناسب باشد ، عالی ، اگر نه ، همیشه نوار وجود دارد. شما یک دستگاه قدرتمند برای رهایی از گرد و غبار و حتی کوچکترین فضاها ، مانند صفحه کلید ، درگاه هدفون یا برای جزئیات بیشتر در مورد ماشین خود خواهید داشت.

به علاوه ، این نکات تمیز کردن راز از جوانب مثبت را بررسی کنید.

جاروبرقی جاروبرقی HH Handy Hint نازل چاشنی هکخانواده دستی

این فصل پاییز فراموش نکنید که روده های خود را تمیز کنید. در اینجا پنج ابزار خارق العاده برای کار وجود دارد:
1 / 5

کیتاز طریق Amazon.com

کیت اسپری شیرین

برای انفجار برگ ها ، خاک و سایر مواد زباله خود ، به کیت تمیز کننده روده در دسترس بالا (Ezy Flo Deluxe) احتیاج دارید. فقط این را به واشر فشار خود وصل کنید تا روده های پاک کننده از زمین بسیار ساده شود. به علاوه ، ضمیمه اسکرابر هر لقمه و لنگه را تمیز می کند. به علاوه: این 25 نکته را برای رفع مشکلات پشت بام و روده ها بررسی کنید.
آیا تا به حال در مورد روبوت تمیز کردن ناودان شنیده اید؟ بله ، وجود دارد!
هم اکنون این کیت را در آمازون دریافت کنید.حرکت شبیه چمچه زنی از طریق Amazon.com

حرکت شبیه چمچه زنی جدی

این حرکت شفاف انعطاف پذیر ، سبک و با کاربرد آسان برای اولین پاس بعد از شروع ریزش برگ های شما عالی است. این بسیار مناسب است که درون روده های شما قرار بگیرد ، و یکباره بسیاری از زباله ها و لجن را بلند می کند – چیزی که دیگر ابزارهای کوچک باغ نمی توانند از عهده آن برآیند. آیا روده و روده های شما سر و صداهای زیادی ایجاد می کند؟ در اینجا نحوه آرام کردن آنها آورده شده است.
امروز این قاشق را سفارش دهید.نگهباناز طریق Amazon.com

گارد نصب آسان

توری بودن این محافظ روده ها باعث می شود تا آشغال ها از روده های شما بسیار ساده نباشد. و این یعنی تمیز کردن کمتر در طول سال! همه چیزهایی را که باید در مورد نصب نگهبانان روده بزرگ بدانید در اینجا بیاموزید.
هم اکنون این محافظان روده را در آمازون دریافت کنید.تمیز کردناز طریق Amazon.com

پسوند دمنده

به راحتی می توانید روده های خود را با دمنده و این پسوندهای مفید تمیز کنید. اتصالات به راحتی قابل جمع و متناسب با اکثر مارک های اصلی دمنده های گاز و برق است. به علاوه ، کل ابزار بسیار سبک وزن است.
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید.از طریق Amazon.com

این پاییز کر را بسیار سرگرم کننده تر کنید

این یاور کوچک نه تنها جالب به نظر می رسد ، بلکه خیلی خوب نیز تمیز می شود! نازل موشک با فشار بالا را به شلنگ استاندارد باغ خود بچسبانید و هرچند ناودانها و ریزگردها را به آن فشار دهید. این برگها و برگها را از بین می برد ، و در هر لحظه مانع هایی را آزاد نمی کند. بعلاوه: این اصلاحات روده بزرگ واقعاً آسان است.
این موشک تمیز کننده را امروز در آمازون دریافت کنید.
افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *