پیاده روی مسیر ارتقا

ده سال پیش ، من با استفاده از استپ های سنگی بتونی که به نظر می رسید قلمه سنگی دارند ، مسیری را از خانه به مغازه خود نصب کردم. من هرگز به شکلی که معلوم شد ، عمل نکردم و این یک دردسر هیولا بود که بتوان چمن را در اطراف پیست ها کوتاه کرد. سرانجام تصمیم گرفتم آن سنگفرش ها را با یک پیاده روی مناسب جایگزین کنم. فکر کردم سیستم Quikrete WalkMaker را امتحان کنم.

قبل از

WalkMaker یک فرم بتونی قابل استفاده مجدد است که به منظور ایجاد راهروها و پیاده روها طراحی شده است. فرم در حدود 2 2 2 فوت است و در قالب های سنگی ، بلوک و آجری موجود است. سنگ کشور بهترین مناسب برای پیاده روی من بود. من همچنین با استفاده از ماده رنگ آمیزی مایع Quikrete رنگ را برای رنگ آمیزی بتن انتخاب کردم.

در حین

من با بالا کشیدن پله های قدیمی و همچنین جوش شیرین بین آنها شروع کردم. از آنجا که بتن به شکل با زمین مطابقت دارد ، زمین باید نسبتاً صاف اما کاملاً مناسب نباشد ، همانطور که هنگام قرار دادن کفگیرها انجام می شود. استفاده از این سیستم ساده بود: یک کیسه بتونی را مخلوط کنید ، فرم را دراز کنید ، آن را پر کنید ، صاف کنید ، آن را بکشید و به حالت بعدی بروید.

کار با بتن به شکل کار سختی نبود ، اما به داشتن روشی کمک کرد. پس از پر کردن فرم ها با بیل ، من از ماله سنج استفاده کردم تا بتن را به داخل فرم فشار دهم. من چندین بار فرم را با مالت ضربت زدم تا جای خالی قسمت های پایین پر شود. سپس بتن را از پلاستیک جدا شده از سنگ پاک کردم. فرم دارای لب است تا لبه گرد بالای سنگها را تشکیل دهد ، بنابراین مرحله بعدی من چسباندن بتن در زیر آن لبه ها بود. بتن اضافی را قبل از بیرون آوردن فرم ، صاف کردم.

تا زمان پر کردن یک فرم ، لبه های موجود در سنگ های قبلی آماده لمس شده بودند ، وظیفه ای که من هم با ماله سنج خودم انجام دادم. زمان خشک کردن با توجه به گرما و رطوبت متفاوت است. زمان خشک شدن شما ممکن است متفاوت باشد. این روند به اندازه کافی آسان بود که حتی پسر نوجوانم نیز در حدود 10 دقیقه در این جلسه وارد عمل شد.

من به عنوان یک پیمانکار سابق ، من به اندازه کافی خوش شانس هستم که یک میکسر کوچک سیمان داشته باشم. میکسر این کار را یک کار یک نفره کرده است زیرا من می توانم روی فرم کار کنم در حالی که کیسه بعدی بتن در حال مخلوط کردن بود. بدون میکسر؟ یک یاور دریافت کنید ، زیرا می خواهید کسی در هر زمان مخلوط شود. این واقعاً نیمی از نبرد است و اگر چیزی را حفظ نکنید ، ابزارها و چرخهای چرخدار در بتن شروع می شوند. میکسرهای برقی کوچکتر مانند اجاره مین زیر 50 دلار در روز.

من در نزدیکی خانه شروع کردم و راه خود را به مغازه کردم ، اما اگر مسیری طولانی ، دو فرم و یک دسته از یاران داشتید ، می توانستید از وسط یک راهرو شروع کنید و هر دو مسیر را هدایت کنید. مسیر من دارای یک منحنی ملایم بود که نیاز به پیچاندن فرم ها کمی داشت و مجدداً چند سنگ مجدداً بتن ریزی شد. پیاده رو مربع و چرخش 90 درجه واقعاً با WalkMaker قابل انجام است.

من توصیه Quikrete را دنبال کردم و گذرگاه را از مخلوط بتون مقاوم در برابر Crack ساختم. بعد از گذشت چند روز ، من بین سنگ ها را با مخلوط خشک Quikrete Sand / Topping پر کردم ، و سپس آن را با شلنگ مرطوب کردم. این واقعاً همه چیز را به خوبی حفظ کرده بود. ویدئوی آموزشی Quikrete در مورد نحوه ساخت یک پیاده رو بتونی مفید بود.

بعد از

من یک شنبه کامل 20 فوت پیاده راه را به پایان رساندم و یک روز بعد چند ساعت دیگر نوشابه را ترمیم کردیم. من حدود 125 دلار برای مصالح از جمله 16 دلار برای فرم WalkMaker هزینه کردم. من نمی خواهم بگویم وقتی که من انجام شدم ، پشتم درد نکند ، اما از نتایج نهایی هیجان زده شدم. اکنون من فقط باید کودک خود را وادار کنم که هر دو طرف مسیر را پرچم گذاری کند … مثل این اتفاق می افتد!

– مارک پیترسن ، سردبیر کمک کننده

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *