محصولات ضد آب به شما کمک می کند زیرزمین ها خشک شوند

توسط DRYLOK حمایت مالی می شود

خانه من یک طراحی تقسیم شده با سطح پایین یک و نیم پایین تر از کلاس است. بنابراین دیوارهای سطح پایین بلوک بتونی از پایه تا دیوارهای گل میخ است. من همیشه در دیوارهای سطح کارگاه خود مشکل رطوبت کمی داشته ام. قطع رطوبت به خصوص در آن اتاق بسیار مهم است زیرا رطوبت ابزارهای من را زنگ می زند.

در بهار ، رطوبت به صورت نقاط مرطوب روی دیوار بلوک و نقاط مرطوب گاه به گاه در کف که در آن با دیوار بلوک ملاقات می شود ، ظاهر می شود. با نزدیک شدن به تابستان و خشک شدن دیوار ، تکه هایی از نورپردازی را روی بلوک ها مشاهده می کنم. سال گذشته من دوباره باغ را دوباره رجیستر کردم و این کمی به آن کمک کرد ، اما من هنوز بهار برخی نقاط مرطوب را دیدم. این زمانی است که من تصمیم به انجام کاری در مورد آن گرفتم.

محصولات ضد آب به شما کمک می کند زیرزمین ها خشک شوند

برای این داستان ، من با UNITED GILSONITE LABORATORIES همکاری کردم ، که DRYLOK Masonry Waterproofer ، سیمان هیدرولیک DRYLOK Fast Plug و محصولات برس خود DRYLOK را تهیه کرده است. DRYLOK یک رنگ ضد آب با پایه لاتکس است که برای دیوار بلوک بتنی زیر کلاس من کامل است. هدف من آماده سازی و نقاشی منطقه در کارگاه من بود و دید آیا تغییراتی ایجاد کرده است. این همان کاری است که من کردم

من سطح را آماده کردم

دستورالعمل ها توصیه می کنند قبل از استفاده از محصول ، همه ردپایهای نورپردازی را از بین ببرید. گل آذین یک رسوب پودری سفید از نمک سطح است که به دلیل نفوذ آب از بتن خارج می شود. من یک بطری DRYLOK ETCH خریداری کردم و طبق دستورالعمل آن را رقیق کردم. من دستکش لاستیکی و محافظ چشم را پوشیدم و آن را با یک برس سخت محکم به بلوک ها بمالم. سپس سطح را با آب تمیز بشویید.

محصولات ضد آب به شما کمک می کند زیرزمین ها خشک شوند

در مرحله بعد ، من سوراخ ها و ترک های بلوک ها و در امتداد منطقه ای که بلوک ها با کف آن ملاقات می کنند را چک کردم. یک شکاف کوچک پیدا کردم که کف آن با دیوار ملاقات می کند. من محصول افزونه DRYLOK Fast Plug را مخلوط کردم و آن را درون کیسه ساندویچ بارگذاری کردم. سپس گوشه کیف را چسباندم و آن را فشردم تا سیمان را به زور ترک کند. سپس آن را با انگشتم صاف کردم و بگذارم 24 ساعت درمان شود.

سپس از DRYLOK Waterproofer استفاده کردم

از آنجا که بلوک متخلخل است ، استفاده از یک برس نایلون سفت و سخت و یا یک غلتک 3/4 اینچی پرنده برای مجبور کردن محصول به منافذ بسیار مهم است. من با یک بخش کوچک کار می کردم ، بنابراین برای اولین بار از قلم موی روکش اول و غلتک برای روکش دوم استفاده کردم و به محصول اجازه می دهم بین کت ها خشک شود.

محصولات ضد آب به شما کمک می کند زیرزمین ها خشک شوند

بعد از اینکه کت دوم خشک شد ، دیوار را برای سوراخ های سوراخ بررسی کردم و آنها را با استفاده از قلم مو پر کردم. اگر سوراخ های از دست رفته زیادی پیدا کردید ، این علامت آن است که شما محصول را خیلی طولانی کشیده و یا آن را خیلی سریع پخش می کنید. پر کردن منافذ برای متوقف کردن نفوذ آب بسیار مهم است ، بنابراین یک لایه سوم لیبرال بمالید ، مطمئن شوید که آن را مجبور به منافذ کرده اید.

محصولات ضد آب به شما کمک می کند زیرزمین ها خشک شوند

باران در پیش بینی است

محصول DRYLOK Masonry Waterproofer به دلیل توقف نفوذ آب شناخته شده است. در پیش بینی باران وجود دارد ، و من به شما اطلاع می دهم که چگونه کار می کند.

– ریک موسکوپلات ، سردبیر کمک کننده

این گفتگوی حامی مالی است که توسط من از طرف UGL نوشته شده است. نظرات و متن ها همه مال من است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *