روده های بدون درز چیست؟

ناودان از طریق پل ویلیامز بام

آیا تا به حال متوجه شده اید که یک جریان آب ثابت در روز بارانی از پنجره شما پایین می آید؟ احتمالاً این بدان معنی است که در سیستم روده شما یک نشت وجود دارد. بدون کنترل ، این نشت اجازه می دهد تا آب خیلی نزدیک به پایه شما بیفتد و در محوطه سازی شما ایجاد شکاف ایجاد کند. خوشبختانه ، متوسط ​​DIYer هیچ مشکلی برای رفع آسان روده نخواهد داشت. اما اگر روده های یکپارچه ای داشته باشید ، هیچ گونه مفاصل و در نتیجه هیچ گونه نشتی وجود نخواهد داشت.

ناودانهای یکپارچه دقیقاً همانطور که از نامشان می گوید ، یکپارچه هستند. آنها به جای اینکه در طول 10 فوت استاندارد قرار بگیرند ، که باید با هم جمع شوند ، به ایجاد و نصب حرفه ای نیاز دارند. در اینجا چند چیز قابل توجه است:

آیا ناودانهای بدون درز هزینه بیشتری دارند؟

آره. سرمایه گذاری اولیه برای ناودانهای بدون درز بیشتر است زیرا ، مگر اینکه شما صاحب یک دستگاه صافی بدون درز باشید و بدانید که چگونه از آن استفاده کنید ، این یک پروژه بهسازی خانه DIY نیست. با این وجود ، ممکن است بسته به ارزش خانه خود ، سرمایه گذاری بلند مدت را که ارزش آن را دارد ، بیابید.

اگر تصمیم دارید مسیر DIY (با درز) را طی کنید ، می توانید در آخر هفته جایگزین روده های خود شوید.

آیا روده های بدون درز در رنگ های مختلفی به وجود می آیند؟

آره. برخی از تولید کنندگان حداکثر 25 رنگ مختلف را برای مطابقت با خانه شما ارائه می دهند. بدون نیاز به ماندن با سفید-جین سفید و برنزه. نصب روده در رنگ های طراح یکی از راه های برجسته کردن خانه است.

روده های بدون درز از چه ساخته شده اند؟

ناودانهای بدون درز از فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. سنگین تر و قوی تر از ناودان های آلومینیومی یا وینیل موجود در دسترس DIYer ، ناودان های بدون درز در برابر آسیب های ناشی از وزن برف و یخ مقاوم تر هستند.

آسیب طوفان؟ رفع مشکلات سقف و ناودان راحت تر از چیزی است که فکر می کنید.

آیا مزایای دیگری برای روده های بدون درز وجود دارد؟

کاملا. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، آنها نشت نمی کنند. بنابراین ، آنها به نگهداری کمتری نسبت به عموزاده های مجهز به آنها احتیاج دارند. آنها همچنین در برابر نوسانات شدید دما و وزش باد شدید بهتر از روده های دارای اتصالات مقاومت می کنند.

روند نصب به چه صورت است؟

تیمی از کارگران با استفاده از یک دستگاه مخصوص که آنها را در یک کامیون یا تریلر بزرگ حمل و نقل می کنند ، روده های جدید شما را در حیاط شما تولید و مونتاژ می کنند. آنها روده ها را متناسب با خانه شما قرار می دهند تا در سیستم زهکشی موجود شما گره بزنند. پس از تشکیل ، قطعات بلند تا قسمت سقف شما بلند می شوند. این امر مستلزم استفاده از نردبانهایی است که به خانه شما تکیه زده و کارگرانی که از بالا و پایین بالا می روند. در حالی که در آنجا نگه داشته می شود ، کسی با استفاده از یک مته آنها را به مکان خود پیچ ​​می کند. انتظار می رود برخی از صداهای چکش و مته وجود داشته باشد ، اما در غیر اینصورت ، صدای دستگاه لرزه گیر بسیار آرام است. ممانعت از هرگونه عارضه ، کار باید تنها چند ساعت طول بکشد.

در اینجا بهترین توصیه ما برای یافتن یک پیمانکار خوب است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *