چه می گوید ژانا گینز آیا نوسازی خانه مورد علاقه او همیشه است؟

به دست آوردبرایان آچ / Invision / AP / Shutterstock

تعمیر بالا در طول سال ها شاهد برخی از بازسازی های باورنکردنی بوده است. هر قسمت از نمایش HGTV نمایش ناخوشایندی از چیپ و ژانا گینز با استعداد بود. و ، در حالی که هر تحول بسیار باشکوه تر از گذشته ثابت شد ، جوآن گینز می گوید یک خانه وجود دارد ، در طول پنج سال این نمایش پخش شد ، که این جایگاه ویژه ای در قلب او دارد.

در اینجا چیزهای شگفت انگیز وجود دارد که چیپ و ژانا گینز نمی خواهند شما بدانید تعمیر بالا.

تقریباً دو سال پیش ، جانانا گاینز تصویری دعوت شده از یک اتاق خواب را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد. صحنه مستقیماً با مجموعه الیاف طبیعی و رنگهای خاموش از مجموعه خانه Magnolia Home به نمایش درآمده است.

جزئیات و سبک این هفته تعمیر بالا ممکن است خانه یکی از موارد دلخواه من باشد! “ژوآن گاینز نوشت. تصویر اتاق خواب استاد را اینجا ببینید.

به “La Pequeña Colina” گفته می شود که این نوسازی در خانواده Aguilar انجام شده است ، که در ابتدا در پورتوریکو زندگی می کردند قبل از انتقال خانواده به Waco ، تگزاس.

این 17 نکته در مورد بهسازی و نوسازی منازل به شما کمک می کند تا انتخاب های دقیق تری برای پروژه خود انجام دهید.

“جانان گاینز” در Mangolia.com می گوید: “آنها اکنون چندین سال در این منطقه زندگی می کردند ، اما آماده بودند خانه ای پیدا کنند که در آن واقعاً بتوانند در آن زندگی کنند.” آگویلارها دو فرزند دارند ، به همین دلیل آنها به اتاق کافی برای آنها احتیاج داشتند ، همچنین فضای زیادی برای میزبانی خانواده و دوستان برای سالهای آینده وجود دارد. به دلیل این نکته قیمت شگفت انگیز خانه ، ما در بودجه اتاق کافی داشتیم تا همه تنظیمات لازم را انجام دهیم تا این امر به خانه کامل آنها تبدیل شود. “

اجازه ندهید پروژه نوسازی شما از کنترل خارج شود. این 12 نکته در مورد بودجه را دنبال کنید.

الهام جوآن گینز ریشه در بینش آگویلار برای احساس مدرن و مدیترانه ای داشت. او عناصر طبیعی ، مانند سنگ و چوب را برای ورود به سبک مدیترانه ای انتخاب کرد ، سپس مواد مدرن و زیبایی را با جزئیات پاک و براق اضافه کرد. اضافه کردن بافت های ظریف در سراسر ، از جمله گچبری ، جوت ، میزهای آشپزخانه کوارزیت و تکه های پشتی ، به همراه فضای سبز تازه ، این طرح را دور هم جمع کرده است.

در سال 2017 ، چیپ و جوآن گاینز همکاری خود را با Target اعلام کردند و Hearth & Hand را با Magnolia راه اندازی کردند. در اینجا 10 محصول مورد علاقه ما از مارک ارائه شده است.

جانانا گینز درباره عکس ارسال شده در اینستاگرام می گوید: “اولین چیزی که در اتاق کارشناسی ارشد شما جلب توجه می کند ، سنگ تراشی روی دیوار کانونی است.” “من عاشق تنوع رنگ ها در سنگ و نحوه تعادل آن درهای مدرن ، سیاه فرانسوی و وسایل سبک است.” برای ایجاد تعادل در اتاق ، او لوازم جانبی نرم و معمولی مانند ملحفه های کتان و فرش جوت را انتخاب کرد.

در مرحله بعد ، این 15 بازسازی خانه را که می توانید همین حالا انجام دهید ، بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *