چه چیزی به صابون ظرف غذای فوق العاده قدرت خود را می بخشد؟

صابون ظرف سپیده

صابون دیش داش

با نام تجاری بگویید و محصول را می شناسید: Kleenex، Band-aid، Q-tip، Pampers، و course البته — Dawn. برای بسیاری ، مواد شوینده صابون ظرف Dawn صابونی است که می توان آنرا حتی از کثیف ترین ظروف شما چربی و آردی بریزید. توصیفات علاقه مندان ممکن است به کیفیت غیرقابل باور بودن گریه یا داستان دلگرم کننده آن در مورد نجات معنادار جان حیوانات اشاره داشته باشد. اما … چرا لجن ها خیلی عالی هستند؟ بعد از انجام حفرهای غیر دانشمند ، چندین نظریه وجود دارد که نشان می دهد صابون ظرف Dawn صابون همه صابون ها نه تنها برای تهیه ظرف بلکه بلکه از گیاهان شما ، محافظت از لباس های شسته شده و عدم توالت شماست.

صابون ظرف Dawn را در آمازون بگیرید.

سحر تنها ابزار تمیز کردن شگفت آور نیست – یکی از این 25 هک تمیز جادویی دیگر را امتحان کنید.

تفاوت علمی

مگر اینکه روزهای خود را به عنوان یک شیمیدان بگذرانید (خنک باشید!) ، علم واقعی در مورد مواد شوینده ظرف سحر کمی پیچیده ای برای DIYer غیر روحانی می شود. اما ، به عبارت ساده ، یک ماده مخفی وجود دارد. در حالی که “دستور العمل” کامل برای توده ها غیرقابل دسترسی است ، یک سخنگوی Dawn این سحر را به مواد فعال منحصر بفرد قدرتمند نشان می دهد – یا ترکیبات شیمیایی که هنگام حل شدن ، کشش سطحی یک مایع را کاهش می دهند ، به عنوان چیزهایی که باعث کاهش گریس می شوند. یکی از آن سورفکتانتهای فوق العاده خاص؟ مقدار کمی از نفت. فراتر از این حقیقت ، متأسفانه تحقیقات کمی وجود دارد تا کنجکاوی های ما راجع به ماهیت قهرمانانه صابون ظرف سحر جلب کند.

راز ویندوزهای درخشان با توجه به حرفه ای ها؟ سحر

نبوغ بازاریابی

داون تاج و تخت خود را به عنوان قوی ترین و ملایم ترین صابون برای حیات وحش در دهه 1970 بدست آورد و از آن زمان بر سلطنت عالی است. هنگامی که پراکتور و گمبل پس از ریختن روغن اکستون والدز در سال 1988 مقدار زیادی پوسته پوسته اهدا کردند ، آنها یک کمپین علتی را آغاز کردند که آنها را به زمان کنونی منتقل کرده است. و صادقانه بگوییم ، این کمپین آثار. وقتی بطری های شوینده ظرف Dawn را در فروشگاه ها می گذرانید ، ممکن است اردک فازی را روی بطری ببینید و تبلیغاتی را به خاطر بیاورید که Dawn به طور قهرمانانه جوجه ای غمناک و پوشیده از روغن را به یک جوجه شاداب و شاداب و شاداب تبدیل می کند. P&G به طرز ماهرانه ای از منطق تجدید نظر می کند (من به قوی ترین صابون که بتواند کار خود را انجام دهد) و احساسات (اگر برای حیوانات به اندازه کافی ملایم باشد ، باید آن را به اندازه کافی ملایم باشد). با اتصال به مراکز تصمیم گیری عاطفی همه ، آنها از جمعیت صابون ظرف جدا می شوند.

هرگز از صابون ظرف به جای ماشین ظرفشویی خود در این ده چیز استفاده نکنید.

وقتی بطری بعدی صابون ظرف Dawn را خالی می کنید ، از آن به عنوان این ابزار مفید استفاده کنید!

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *