قیمت بیت چیست و چرا به یکی نیاز دارید

قیمت محصولات

در آمریکا ، ما بیشتر یک نوع توالت را می شناسیم: شرکتی که تجارت ما را به زمین می اندازد تا هرگز به زمین نشود. اما سایر نقاط جهان چنین لوازم خانگی را تنها ضروری بودن در سرویس بهداشتی نمی دانند. این جایی است که یک بیت وارد می شود.

اما bidet چیست؟

به گفته Bidet.org (بله ، سایتی اختصاص داده شده به این لوله کشی لوله کشی) وجود دارد: “این بید اغلب یک حوضچه ای است که در نزدیکی توالت حمام قرار دارد و از آن برای تمیز کردن خود بعد از استفاده از توالت یا هنگام استفاده از توالت استفاده می شود. نیاز به تجدید یا شستشوی دستگاه تناسلی و مقعد دارید. “

اگر به خارج از آمریکا سفر کرده اید ، به ویژه کره جنوبی ، ژاپن ، مصر ، یونان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، پرتغال ، ترکیه ، آرژانتین ، برزیل ، اروگوئه ، ونزوئلا ، لبنان ، هند و پاکستان ، به احتمال زیاد با یک قیمت محصولات روبرو شوید. این که چرا آنها هنوز به خانه خود نکشیده اند ، یک داستان جالب است.

درمورد بحث در مورد حمام ، این 8 راه حل ذخیره سازی مناسب برای حمام را بررسی کنید.

این بید در دهه 1600 در فرانسه متولد شد. این واژه که در کلمه فرانسوی “پونی” ریشه یافته است ، با اصطلاح “پونی” ریشه دارد. این نام با استفاده از آن برای تمیز کردن پس از یک سواری محبوبیت بیشتری دارد.

در جنگ جهانی دوم ، سربازان آمریکایی مستقر در اروپا با یک بیت به خوبی آشنا شدند ، به ویژه هنگامی که GI ها که از بوردلوس بازدید می کردند ، در حمام ها با آنها روبرو شدند. به زودی ، آمریکایی ها این حوضه ها را با کار جنسی مرتبط می کردند ، که به افزایش محبوبیت قیمت محصولات کمک نمی کرد.

قیمت محصولات مفید هستند و همین نکات ذخیره سازی حمام!

قیمت محصولات

به نظر نمی رسد که پیشرفت های بهداشتی در آمریکا به قیمت محصولات مورد نظر توجه نکرده باشد که طبق تحقیقات انجام شده می تواند به بهبودی از جمله بثورات و بواسیر کمک کند. در سال 1964 ، شركت Bidet آمریكا تلاش كرد كه قیمت این محصول را محقق كند ، صندلی توالت را با یك كاركرد پراکنده ترکیب كرد. از جمله “Sitzbath” ، آرنولد کوهن ، بنیانگذار این شرکت گفت: “هزاران صندلی را در حومه شهر نیویورک نصب کردم … اما تبلیغات یک چالش بعدی غیرممکن بود. هیچ کس نمی خواهد در مورد شستشوی طوسی 101 بشنود. “

به توالت جدید احتیاج دارید؟ در اینجا نکات خریدی آورده شده است.

در عوض ، آمریكا بدون توجه به اینكه به سیستم فاضلاب آسیب می زند ، دستمال مرطوب را ترجیح می دهد. در همین حال ، ایالات متحده بیش از 6 میلیارد دلار در سال برای بافت توالت خرج می کند. به نظر می رسد نصب یک بیتی که می تواند فقط در 49 دلار در Bidet.org برای شما هزینه داشته باشد ، یک شرط مطمئن تر برای حساب بانکی و محیط شما خواهد بود.

صحبت از محیط زیست ، این 10 نسخه ارزان قیمت را برای یک خانه پایدار تر بررسی کنید.

برای استفاده از یک بیت ، اگر با آن روبرو شوید ، می خواهید آنرا بچسبانید ، با کنترل آب آن روبرو شوید. شما می توانید مانند یک توالت از آنها دور شوید ، اما به طور معمول کنترل دما و جریان آب با مواجهه با کنترل آسان تر است. بسته به تمرکز تمیز کردن (جلو یا عقب) همچنین می توانید با یک روش یا روبه رو رو به رو شوید.

دکمه “شستشو” را در کنترل از راه دور بید ، که به طور معمول روی دیوار کنار توالت سوار شده است ، پیدا کنید. برای استفاده شما یک نازل ظاهر می شود. پس از اتمام دکمه “توقف” را فشار دهید. ممکن است یک دکمه “خشک” وجود داشته باشد ، در غیر این صورت ، خود را با کاغذ توالت خشک کنید. پس از خاموش کردن بیت ، حتماً جت ها را با فشار بسیار کم به مدت چند ثانیه اجرا کنید تا آب حوضه تمیز شود. اطلاعات بیش از حد؟ متاسف.

شاید وقت آن رسیده است که از تعجب بپرسیم ، “قیمت چیست؟” و استفاده از آن را شروع می کنیم!

آیا این همه صحبت باعث می شود که شما حمام خود را دوباره تجدید نظر کنید؟ در اینجا چند پروژه بازسازی برای الهام بخشیدن به شما ارائه شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *