قالب برفی چیست و چگونه می توان با خیال راحت از آن خلاص شد

قالب

شنیده های قدیمی را شنیدید ، دوش آوریل گلهای مه را می آورد ، درست است؟ خوب ، آنها همچنین قالب برفی را به ارمغان می آورند! از آنجا که برف هر بهار ذوب می شود ، چمن دوست داشتنی شما در برابر یک قارچ ناخوشایند آسیب پذیر است. این امر به ویژه اگر در منطقه ای زندگی می کنید که بارش برف سنگین است و چمنزار شما چمنزارهای خوبی است ، مانند گیاه کنگره آبی ، چاودار چند ساله ، طغیان خوب یا طوفان بلند. یادگیری همه چیزهایی که باید در مورد قالب برف بدانید به شما کمک می کند تا در بهار سال آینده آن را لکه دار کنید و به آن توجه کنید.

یک چمن کامل می خواهید؟ سپس این 10 نکته برتر را دنبال کنید.

بنابراین ، قالب برفی چیست؟

به عبارت ساده ، قالب برف نوعی بیماری چمن زنی قارچی است که در بهار بعد از ذوب برف رخ می دهد. به دو صورت قارچ صورتی (احتمالاً آسیب بیشتر) و قارچ خاکستری دیده می شود.

معمولاً اگر اولین برف بزرگ روی زمین بیفتد که هنوز یخ زده نشده است رخ می دهد. این یک نوع کامل پتو بین چمن و برف ایجاد می کند تا قارچ ها از اسپورهایی که در طول بقیه فصل خسته هستند ، رشد کنند. این می تواند به ویژه آسیب برساند اگر آن منطقه بین برف و زمین برای مدت طولانی در همان درجه حرارت باقی بماند زیرا یک محیط ایده آل برای رشد قالب ایجاد می کند. در پایان ، قالب برف می تواند باعث از بین رفتن تکه های کوچک چمن شود و به دلیل ویژگی های قارچی آن ، می تواند برای برخی از افراد آلرژی ایجاد کند.

علائمی که ممکن است شما از قالب برف استفاده کنید

دیدن قالب برف هنگام داشتن آن دشوار نخواهد بود. معمولاً با تکه هایی از چمن های کوچک و به رنگ کاه ظاهر می شود که بر روی آنها یک دستمال سرخی مانند وجود دارد (این قارچ است) ظاهر می شود. اگر قالب برفی صورتی (صورتی ، سفید یا برنزه) یا خاکستری (سفید یا خاکستری) دارید ، معمولاً می توانید با رنگ بگویید.

یکی دیگر از نشانه های وجود قارچ این است که علائم آلرژی شما برمی گردد. اگر آلرژی برای شما در داخل خانه آزار دهنده است ، یکی از این 10 راه را امتحان کنید تا آنها را آزاردهنده تر کنید.

اگر علفهای هرز به جای قالب برف مسئله هستند ، در اینجا چگونگی بازیابی یک چمن علفهای هرز و لکه دار آورده شده است.

نحوه برخورد با قالب برف

خبر خوب این است که قالب برف معمولاً از خود مراقبت می کند زیرا با افزایش دما می میرد (قالب خاکستری در حدود 45 درجه فارنهایت می میرد و قالب صورتی در حدود 60 درجه فارنهایت است.) خبر خوب دیگر این است که اثرات قالب برف وجود ندارد. بویژه افراطی اگر می خواهید سریعتر از شر آن خلاص شوید:

  1. به طور معمول چمن کاری چمن زنی کنید زیرا چمن بلند یک زمین بزرگ برای تولید قالب است
  2. به آرامی روی هر دایره ای به رنگ کاه شستشو دهید تا سریعتر منطقه خشک شود.
  3. از قرار دادن مواد شیمیایی روی چمن خودداری کنید زیرا در صورت بهبودی چمن ضروری نیست.

نکات مربوط به نگهداری چمن و باغبانی را که باید بدانید مطالعه کنید.

مطمئن باشید که در بهار امسال تمام محصولات چمن موردنیاز خود را دارید.

چگونه می توان از قالب برف جلوگیری کرد

از بعضی جهات ، این یکی از دست شما نیست زیرا بستگی به چیزی دارد که شما نمی توانید کنترل کنید: آب و هوا. با این حال ، برخی از قارچ کش های چمن وجود دارد که می توانید در اواخر پاییز از آنها استفاده کنید. همچنین ، با تمیز کردن همه زباله ها و کوتاه نگه داشتن چمن ، قبل از سقوط اولین برف ، از چمن خود مراقبت کنید. و حتما این نکات اضافی را برای سالم نگه داشتن چمن خود در طول زمستان رعایت کنید.

در این فصل با پیروی از این نکات مفید ، چمن سبزتر رشد کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *