بهترین زمان سال برای گرفتن توله سگ چقدر است؟

سگ

گرفتن توله سگ یک رویداد مهم زندگی است. و ، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا انتقال به آسانی انجام شود. اگر نمی دانید بهترین زمان برای گرفتن توله سگ کی است ، نکات مهمی در خاطر داشته باشید.

به همین دلیل است که سگها بعد از چسبیدن چمن شما را لگد می کنند.

“بیایید مستقیم بگوییم ، اواخر پاییز و زمستان بدترین زمان برای توله سگ است و هیچ ارتباطی با کریسمس ندارد.” “این واقعیت ساده فقدان فرصت های اجتماعی شدن در دسترس است به علاوه تعطیلات شلوغ که در آن همه با چیز دیگری غیر از آموزش بد توله سگ جدید زحمت می کشند.”

همچنین ممکن است بخواهید از اواسط تابستان اجتناب کنید ، هنگامی که گرما می تواند به شما و سطح فعالیت توله سگ شما آسیب برساند.

در اینجا 8 راه نبوغ برای برداشتن مدفوع سگ آورده شده است.

اگر می توانید یک فرصت مناسب برای گرفتن توله سگ انتخاب کنید ، بهار یا اوایل یا اواخر تابستان خواهد بود. هوا معتدل و گرم است و باعث می شود فرصت بیشتری برای توله سگ شما برای قطارهای سنگین ، کشف فضای بیرون از خانه و تعامل با انسان و حیوانات دیگر فراهم شود.

به طور طبیعی ، در آب و هوایی که در تمام سال هوای معتدل از قبیل کالیفرنیا ، کارولینای جنوبی و هاوایی را ارائه می دهد ، درجه حرارت راحت را ارائه می دهد که بین هفتاد یا بیشتر از 63 تا 86 درجه فارنهایت شناور است ، فرصت بیشتری در فضای باز برای توله سگ شما وجود دارد. با این وجود ، اجتناب از بالا رفتن یا از بین رفتن درجه حرارت غیرمعمول ، و فرمان برداری از اوقات شلوغ اواخر پاییز و زمستان ، ایده آل است.

ما به شما خواهیم گفت که چرا سگ شما شما را به داخل حمام و سایر رفتارهای عجیب بهترین دوست انسان می کند.

در مورد بهترین گزینه برای توله سگ ، بیشتر دامپزشکان و پرورش دهندگان موافق هستند که سن 7 تا 8 هفته ایده آل است. به گفته دکتر سالی فوت ، دامپزشک و رفتارگر ، توله سگ ها در این مدت در دوره اجتماعی شدن قرار دارند. دوره اجتماعی شدن به طور معمول از سن 6 تا 12 هفته به طول می انجامد و شامل توله سگهایی است که هنجارهای جهان اطراف خود را یاد می گیرند. فوته می گوید گرفتن یک توله سگ در این زمان به آنها اجازه می دهد تا با محیط جدید خود به بهترین وجه سازگار شوند.

شما همچنین باید سبک زندگی خود را در نظر بگیرید. شما می خواهید مطمئن شوید که زمان انتخاب توله سگ خود را برای خانواده تان حس می کند. توله سگ شما به ورزش ، بازی و همراهی زیادی نیاز دارد ، بنابراین مهم است که هنگام بررسی مواردی که در زندگی شما در برخی مواقع از سال اتفاق می افتد متفکر باشید. اگر قصد تعطیلات را دارید و حتی اگر قصد دارید اواخر شب را در دفتر بگذرانید ، مواردی را در نظر بگیرید. به خاطر داشته باشید که سگ ها حیواناتی هستند که دوست دارند جزئی از خانواده باشند. این ممکن است استرس داشته باشد که توله سگ شما بلافاصله پس از عضویت در خانواده از شما جدا شود. “

در اینجا کمترین هزینه برای داشتن یک سگ و روش های ملموس برای صرفه جویی در یک دزدکی کوچک را آورده ایم.

بعضی از نژادها به کارهای دستی بیشتری احتیاج دارند (سگهایی که نیاز به آموزش فشرده دارند) مانند روتوییلرها ، گودالها ، تپه ها ، بولداگها و پوسته ها. حتماً در مورد نژاد مورد علاقه خود تحقیق کرده و با آن زمان و زمان لازم برای اولین بار در این زمینه مطابقت دهید تا آنها را آموزش داده و متناسب با خانه خود تنظیم کنید.

این محصولات حیوان خانگی بسیار جالب را که می توانید در آمازون خریداری کنید ، بررسی کنید.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید فرزندان شما هستند. ریچارد کراس ، متخصص سگ می گوید: “به عنوان یک قاعده کلی ، ایده آل نیست که اگر بچه های کوچک دارید یا بیش از چند ماه باردار هستید ، سگ بدست آورید.” “آموزش توله سگ جدید می تواند زمان زیادی را ببرد ، که بیشتر والدین فرزندان خردسال ندارند! در حالت ایده آل ، شما باید صبر کنید تا فرزندانتان قبل از سگ شدن در مدرسه باشند ، زیرا مطالعات نشان می دهد که بچه ها احتمالاً گاز گرفته می شوند (معمولاً به این دلیل که آنها بطور تصادفی سگ را تحریک می کنند). کودکان خردسال نیز به اندازه کافی مسئول نیستند که در کنار یک سگ باشند. “

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *