سیستم اتوماسیون خانگی Nexia Smart چیست؟

پیونداز طریق Nexia

فراموش کردید که جلوی درب را قفل کنید؟ آیا می خواهید ترموستات را تغییر دهید؟ آیا باید چراغ ها را روشن کنید؟ وارد سیستم اتوماسیون خانه هوشمند Nexia شوید.

اینها 20 محصول برتر فناوری خانگی هوشمند است که در سال 2019 عرضه می شوند.

سیستم اتوماسیون خانگی Nexia Smart چیست؟

سیستم اتوماسیون هوشمند هوشمند Nexia به شما امکان می دهد خانه خود را کنترل کنید ، حتی اگر دور از خانه باشید. برنامه همه به یک به دستگاه های هوشمند شما متصل می شود و به شما امکان می دهد کارهای روزمره مانند قفل اتوماتیک قفل درب را هنگام حمل مواد غذایی ، انجام کار اجاق گاز ، روشن کردن اجاق گاز هنگام آماده سازی شام و روشن کردن چراغ ها قبل از خود در مسیر حرکت کنید شما می توانید سیستم آبیاری چمن خود را کنترل کرده ، اقدامات امنیتی خانه را تنظیم کرده و نشت آب را تشخیص دهید. شما هرگز مجبور نخواهید شد که درب گاراژ را ببندید زیرا همانطور که Nexia خاطرنشان می کند ، “تقریباً مثل این است که به طور همزمان در دو مکان باشید.”

به این روش فکر کنید: می توانید از محصولات هوشمند مورد نظر خود استفاده کنید و همه آنها را از طریق Nexia به هم وصل کنید. برای اطلاعات بیشتر ، اینجا یک راهنمای پروتکل اتوماسیون منزل است.

این سیستم های امنیتی خانگی DIY قابل نصب و نصب آسان هستند.

راحتی در استفاده

به گفته Nexia ، حتی افرادی که از لحاظ فنی نیز با چالش روبرو هستند ، می توانند با سهولت از محصول خود استفاده کنند. برنامه Nexia قابل تنظیم است بنابراین به محض تنظیم آن با دستگاه های خود می توانید عملکردهای خاصی از جمله قفل کردن درب خود را در ساعت 9 بعد از ظهر به صورت خودکار انجام دهید. هر شب یا تبدیل ترموستات در ساعت 6 صبح.

این 100 محصول خانه شما را باهوش تر می کند.

شروع به کار با Nexia

Nexia با محصولات تعدادی از سازندگان مختلف کار می کند ، بنابراین می توانید محصولاتی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. برای شروع ، به پل Nexia ، در اینجا ، که در واقع قطب سیستم است ، نیاز دارید. این اجازه می دهد تا محصولات سازگار Nexia شما با یکدیگر صحبت کنند. انتظار دارید حدود 100 دلار برای Nexia Bridge Starter Kit بپردازید.

شرکت یادآور می شود: “اکثر محصولات خانگی هوشمند سازگار Nexia DIY هستند”. “پس از ایجاد حساب کاربری خود در mynexia.com ، شما با استفاده از فرآیندی گام به گام برای راه اندازی پل و محصولات سازگار خود هدایت می شوید. از آنجا ، شما می توانید تنظیمات و اتوماسیون خود را از طریق برنامه تلفن همراه خود یا از طریق mynexia.com ایجاد کنید. “

برنامه برای بارگیری در فروشگاه برنامه و Google Play در دسترس است.

برنامه اصلی ماهانه هزینه ندارد و شامل اصلاح ترموستات ، کنترل نور و فیلم است.

طرح سنجش با قیمت 4.99 دلار در هر ماه شامل هشدارهایی برای نشت آب ، دود و ورود به خانه است.

با 9.99 دلار در ماه – محبوب ترین برنامه – همچنین می توانید کارهای روزانه را خودکار کنید ، فیلم را شروع و ضبط کنید.

در صورتی که به دنبال ذخیره ویدیو هستید ، می توانید برای هر ماه 1.99 دلار اضافی نیز ذخیره کنید.

برای تفکیک کامل هزینه ، به صفحه برنامه Nexia مراجعه کنید.

این وسایل عجیب و غریب خانه هوشمند را که نمی دانید وجود داشته باشد ، بررسی کنید.

رقابت

بازار اتوماسیون خانه های هوشمند شلوغ است و شرکت های مشابهی ارائه دهنده خدمات رقابتی هستند. شرکت هایی مانند ADT و Vivant Smart Home خدمات مشابهی ارائه می دهند که می توانند براساس نیاز شما تنظیم شوند. قیمت بسته به خدمات مورد نظر شما متفاوت است ، بنابراین لازم است از هر شرکت یک نقل قول سفارشی دریافت کنید. مشاور مشاور خانه یادآور می شود که هزینه معمولی نصب سیستم اتوماسیون منزل از 300 دلار تا 1.522 دلار بسیار متفاوت است ، بنابراین بهتر است گزینه های خود را بررسی کنید.

به طور کلی ، Nexia ممکن است گزینه خوبی برای کسانی باشد که به دنبال سیستم اتوماسیون خانگی دوستانه با DIY هستند که از محصولاتی که قبلاً در اختیار دارید استفاده می کند ، خصوصاً به دلیل اینکه قابل تنظیم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتوماسیون خانه های هوشمند ، از دستگاه های خانه هوشمندی که دوست دارید استفاده کنید.

در اینجا بهترین وسایل خانگی هوشمند زیر 50 دلار ذکر شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *