چه چیزی جادونده پاک کن را جادویی می کند؟

پاک کن جادویی

اولین باری که از جادوی پاک کن استفاده کردم ، به راحتی نمی توانم متوقف شوم. حقیقت را می گویم ، من کمی دیر گرفتار شدم. در واقع ، تا چند ماه پیش نبود که یک مهمان خانه پس از گوش دادن به من شکایت از خراش های دیوار من را به من هدیه داد که این اسفنج سفید جادویی است.

جادوگر پاک کن می تواند ، خوب ، جادویی باشد. اما قبل از اینکه دیوانه شوید ، این 10 کار را که هرگز نباید با یک پاک کن جادویی انجام دهید ، بررسی کنید.

با خیس شدن از آب ، من 12 بسته کامل جادوی پاک کن را پشت سر گذاشتم و رنگ دیوار رختی قرمز را از دیوار ورودی ورودی سفید و حلقه های لیوان قهوه روی میز آشپزخانه سفید ام رها کردم (که فکر می کردم آنجا بماند). من هر سطح را صاف کردم تا هیچ علامتی دست نخورده بماند. جادوی این پاک کن بر من پیروز شده بود. و این بخش مهمی از ابزار تمیز کردن من است.

اگر مثل من باشید ، احتمالاً در چندین مورد از خود سؤال کرده اید ، همانطور که نشانگر مداد رنگی را از روی دیوار پاک کرده اید ، درباره جادوی این پاک کن. این ماده به یک ماده قدرتمند کاهش می یابد.

همه صاحبان خانه باید این معجزات تمیز کننده را به صورت دستی داشته باشند.

ماده اصلی موجود در Magic Eraser فوم ملامین است که از کربن ، هیدروژن و ازت ساخته شده است. این کف یک ماده موثر اسفنجی است. ترکیبی از ساختارهای سخت و نرم درون “اسفنج” چیزی است که باعث جادو می شود. کف ملامین سخت تر از چیزی است که بیشتر لکه ها را ایجاد می کند ، اما نسبت به بیشتر سطحی که لکه ها روی آن قرار دارد نرم تر است. این به Magic Eraser اجازه می دهد لکه ها را بدون خراش دادن سطح زیر آن یا اطراف لکه از بین ببرد.

این 100 هک تمیز کننده اساسی در اطراف خانه بسیار مناسب هستند.

تاکنون توجه داشته باشید که چگونه یک پاک کن سحر و جادو از هم گسیختگی جدا می شود؟ ساختار سلولی مانند اسفنج آن به اندازه کافی ظریف است که روی لایه بادوام زیر لکه می پوشد. به عبارت دیگر ، ساییدن اسفنج خاک را سست می کند ، در حالی که ساختار سلول باز آن را خیس می کند و مضراب آن را می گیرد.

در اینجا 16 هک تمیزکننده نبوغ وجود دارد که می خواهید از نظافت خانه های حرفه ای سرقت کنید.

و اگر هنوز شکاک هستید ، این بررسی را در وب سایت Mr. Clean بخوانید:

“آقای. پاک کن جادویی پاک کن. پسرم روی یک دیوار نقاشی شده اخیراً با یک شارپی (نام تجاری ، نه یک حذفی ارزان) ، نقاشی کوچک ، اما با این وجود یک نقاشی طراحی کرد. من فهمیدم که بهترین راه برای آموختن او از درس او ، بالا رفتن در آنجا ، مدت طولانی تمیز کردن است ، سپس من آن را تمام می کنم (او فقط 6 ساله است). جواب منفی. من جادوی پاک کن را به او دادم و به او گفتم که به طبقه بالا بروید و دیوار را تمیز کنید. به معنای واقعی کلمه ، دو دقیقه بعد ، او پایین آمد ، “من بابا تمام شده ام.” با تشکر از آقای پاک و “پاک کن جادویی” او ، اکنون باید روش دیگری را یاد بگیرم که به بچه هایم یاد بدهد که روی دیوار نکشند. “

آیا می خواهید خانه خود را در زمان کمتری از درخشان پاک کنید؟ این نکات مربوط به سرعت تمیز کردن و محصولات برتر را که در هر هفته ساعت های تمیز کردن شما را ذخیره می کند ، بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *