نماینده املاک و مستغلات برای شما چه کاری باید انجام دهند؟

نماینده املاک و مستغلاتshutterstock / gpointstudio

آنتوان تامپسون ، مدیر اجرایی ملی انجمن ملی کارگزاران املاک و مستغلات می گوید ، چه در حال خرید و یا فروش خانه باشید ، به یاد داشته باشید که املاک و مستغلات شما را استخدام می کند تا برای شما مذاکره کند. هنگام بروز چالش ها ، “شما می خواهید یک مشاور خوب داشته باشید که از طرف شما کار کند.”

در اینجا برخی از خدمات شما باید انتظار داشته باشید:

وقتی می فروشید

تعیین قیمت منصفانه و افزایش ارزش. تامپسون می گوید ، نماینده شما باید درک عمیقی از بازار محلی از جمله شرایط اقتصادی فعلی و تحولات جدیدی داشته باشد که می تواند بر ارزش ها تأثیر بگذارد ، تا به شما در تعیین قیمت مناسب کمک کند. وی می افزاید: این نماینده همچنین باید توجه چشمگیری به پیشرفت های متوسط ​​(به عنوان مثال ، یک رنگ جدید رنگ با رنگ محبوب) داشته باشد که می تواند جذابیت خانه شما را به خریداران بهبود بخشد.

یک استراتژی بازاریابی. ویکی اسکارنلی ، نماینده مجاز املاک و مستغلات در Trumbull ، می گوید: باید برنامه ای روشن برای تبلیغ خانه خود ، از عکاسی حرفه ای و نمایش صحنه (تنظیم خانه خود برای نمایش) گرفته تا دریافت کلمه از طریق رسانه های اجتماعی و وب سایت های متعدد وجود داشته باشد. کانکتیکات “آنها باید به شما در ارزیابی پیشنهادات و مذاکره برترین قیمت کمک کنند” ، و به ترتیب ترتیب خدمات کمکی مانند وکلا ، خدمات عنوان و حتی شرکتهای در حال حرکت کمک می کنند.

یک خانه باز خانه های باز برای ترتیب دادن وقت و هزینه می گیرند و همه نمایندگان آنها را به ویژه برای خانه های با قیمت متوسط ​​و پایین نمی آورند. تامسون می گوید: “حتی با این وجود ،” من فروشندگان را ترغیب می كنم كه از نمایندگان خود بخواهند خانه های باز داشته باشند. ” “این باعث ترافیک در املاک می شود ، و این باعث می شود مقدار زمانی که ممکن است در بازار باشد کاهش یابد.”

هنگام خرید

یک مدافع قیمت. Scarnuley می گوید ، نماینده املاک و مستغلات شما باید به شما در درک شرایط فعلی بازار برای منطقه شما و نوع خانه مورد نظر خود کمک کند و اینکه آیا خاصیت هایی که چشم شما را به خود جلب می کند ، قیمت مناسب دارند یا نه.

در مورد بازرسی ها راهنمایی کنید. نماینده شما باید به بازرسان واجد شرایط توصیه کند تا خانه ای را که فکر خرید آن را دارید ، به طور کامل بررسی کند. اسکارنولی می گوید: “آنها باید در هر بازرسی شرکت کنند و در هر مرحله از راه با خریدار باشند.”

رفع مذاکره اگر بازرسی معایب ، به ویژه خطرات ایمنی یا سلامتی مانند مشکلات ساختاری ، قالب ، سپتیک ، و یا آزبست یا آسیب در آب را نشان دهد ، نماینده خریدار “باید بیشترین توجه مشتری را در نظر داشته باشد.” این باید شامل مذاکره با فروشنده باشد تا اطمینان حاصل شود که مشکلات قبل از شروع کار برطرف شده است.

خرید در اطراف

املاک و مستغلات یک تجارت ارتباطی است ، بنابراین با عوامل بالقوه مصاحبه کنید. علاوه بر تجربه و دانش آنها ، در نظر بگیرید که آیا از گذراندن وقت با آنها لذت می برید یا خیر. اسکارنولی می گوید: “شما با هم کار می کنید و می تواند یک روند طولانی و استرس زا باشد.” “اگر شخصیت ها مطابقت خوبی ندارند ، باید بتوانید با شخص دیگری تناسب بهتری پیدا کنید.”

در مرحله بعد ، بررسی کنید: 18 علامتی را که می خواهید نماینده اشتباه املاک و مستغلات را استخدام کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *