چه کاری باید انجام دهیم که پس از سلامتی به سقف شما آسیب برساند: خسارت طوفانی ، بیمه مالکان خانه و یافتن یک پیمانکار تعمیر خوب

براساس اطلاعات موسسه اطلاعات بیمه بیمه ، تگرگ و باد باعث متداول ترین مطالبات بیمه مالكین منازل است كه در مجموع 38 درصد از کلیه مطالبات را در بر می گیرد. ادعاهای خسارت باد و تگرگ نیز شامل خسارات ناشی از طوفان ها و گردبادها است.

ادعای خسارت باد و تگرگ به عنوان چهارمین ادعای گران قیمت با متوسط ​​هزینه 10182 دلار در هر ادعا ، براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط III است. بنابراین وقتی سقف پیمانکاران به ضرب و شتم می آیند چه باید بکنید؟

پس از آسیب طوفان چه باید کرد؟

این یک پست وبلاگ مهمان توسط Ryan Carey از My 3 Quotes است و در ابتدا در Structure Tech ظاهر شده است

من نمی دانم چه چیزی بدتر است ، طوفان به خودش آسیب می رساند یا بعد از آن چه می شود. بسیاری از شما آن را پشت سر گذاشته اید – به امید اینکه یک گردباد سقوط نکند ، در زیرزمین شکار می شوید ، به طور ناگهانی چیزی را می شنوید که به نظر می رسد مثل توپ های گلف که در خانه شما در حال لرزیدن است. اما شما در نزدیکی زمین گلف زندگی نمی کنید. ماشین شما بیرون است؟ چگونه سقف نگه داشته می شود؟ آیا یک درخت تازه چرت خورد؟ آن شیشه شکسته بود؟ (به همین دلیل به جعبه طوفان خود نیاز دارید.)

هنگامی که آخرین موج هوای وحشتناک سرانجام گذشت و شما در حال بررسی خسارت هستید ، اولین موج طوفان طوفان شروع به ضربه می کند. در برخی موارد ، آنها قبل از متوقف شدن آخرین قطرات باران ، از در درب شما می کوبند. آنها در حال رانندگی در اطراف ، گوش دادن به رادیو و دریافت گزارش های تگرگ به تلفن خود بودند. آنها از بزرگترین تگرگ ممکن تشویق می کنند و این می تواند طوفانی باشد که منتظر آن بودند! در این پست ، ما درمورد آنچه در جستجوی چیست و برای جلوگیری از بازی چند میلیارد دلاری که ترمیم صدمات طوفان است ، صحبت خواهیم کرد. در اینجا علائمی را که شما نیاز به جایگزینی سقف خود دارید آورده شده است.

استخدام پیمانکارخانواده دستی

تق تق!

اول از همه ، فقط به این دلیل که یک شرکت به درب شما می کوبد ، به معنای این نیست که آنها یک شرکت بد هستند. شرکت های محلی که از دست دادن مشاغل به خارج از شهرها دلخور شده اند ، حتی اگر بخشی از M.O معمولی هم نباشند ، به زور زدن در هم می پریند. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که تا زمانی که تکالیف خود را انجام نداده اید امضا نکنید. بسیاری از شرکت هایی که در درجه اول آسیب طوفان قرار می گیرند ، دنبال طوفان در سراسر کشور هستند ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که اگر کسی شروع به نشت کند یا مشکل دیگری پیش بیاید ، مطمئن شوید که شخصی در اطراف سقف شما را سرویس خواهد کرد.

نحوه عملکرد پیمانکاران آسیب طوفان

روند این است: شما توسط کسی که می خواهد یک بازرسی رایگان در پشت بام خود انجام دهد ، از روی در به شما ضربه می زنید. این برای شما بسیار خوب به نظر می رسد ، زیرا شما دقیقاً نمی دانید که خسارت تگرگ به پشت بام به نظر می رسد. وقتی آنها به پایین برگردند ، به شما خواهند گفت كه در آنجا خسارت وارد شده است و وقتی كار با تنظیمكنندگان بیمه می شود ، او به عنوان یك متخصص شناخته می شود. آنها سپس فرم تعهد بیمه را اخذ و توضیح می دهند که این به چه معنی است. آنها می گویند که این فرم به آنها اجازه می دهد از طرف شما با تنظیم کننده بیمه خود کار کنند. با امضای آن ، شما موافقت می کنید که اگر خسارت وارد شود ، این شرکتی است که شما از آن استفاده خواهید کرد. اگر تأیید نشود ، شما به هیچ کاری متعهد نیستید. به نظر می رسد که این یک درخواست منطقی برای شما باشد زیرا آنها به اندازه کافی خوب بودند که بتوانند از سقف خود بلند شده و معاینه کامل داشته باشند. و از این گذشته ، علاوه بر کسر ، هیچ پولی از جیب شما نیست ، پس چرا؟ آنچه شما باید انجام دهید بعد از طوفان است.

استخدام یک بامخانواده دستی

اجاره بام محلی

چرا به شما خواهم گفت این شرکت مقر خارج از ایالت است و وقتی این طوفان از بین برود ، به سمت بعدی حرکت می کنند. من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم انتخاب پیمانکار خسارت طوفان نباید متفاوت از انتخاب پیمانکار برای هر چیز دیگری باشد. توصیه من استفاده از یک شرکت محلی با ماندگاری است که در صورت نیاز به رفع مشکل ، به یک شرکت محلی کمک می کند. ضمانت کار پیمانکار یا ضمانت “کار” را بررسی کنید. بررسی ها را بخوانید و BBB را بررسی کنید. برو به کارهایی که انجام داده اند نگاه کن این تصمیم خیلی مهم است که فقط با اولین شخصی که در را می کوبد به امضا برسید ، بسیار مهم است ، اما از اینکه چند نفر این کار را می کنند تعجب می کنید. در اینجا نکاتی در مورد نحوه یافتن یک پیمانکار خوب ارائه شده است.

شرکت والدین را بشناسید

با گذشت سالها ، بیشتر و بیشتر صاحبان خانه شروع به سؤال از این شرکت محلی می کنند ، بنابراین دستگاه های طوفان تعدیل شده اند. برخی از شرکت های خارج از کشور وارد یک فروشگاه محلی می شوند و تحت نام آن شرکت تجارت می کنند. شرکت محلی کاهش می یابد و در صورت لزوم برای انجام خدمات در اینجا حضور خواهد داشت. وقتی کسی که به در شما می کوبد لهجه جنوبی دارد اما برای شرکتی که 20 سال در مینسوتا بوده است “مشغول کار” است ، دقیقاً ممکن است چنین باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که یک شرکت مینه سوتا باشد که در سطح ملی فعالیت می کند ، و وقتی بزرگ در اینجا بازدید می کند ، تمام منابع را از سراسر کشور به دست می آورد. راه پیدا کردن این است که سؤالات بیشتری بپرسید و تحقیقات خود را انجام دهید.

آیا شما در حال لغو مجوز یا قرارداد هستید؟

برخی از فروشندگان هنگام رسیدن به آن امضای اصلی فریبنده هستند. آنها به شما خواهند گفت كه فقط براي صحبت با شركت بيمه خود مجوز داريد ، اما آنها قسمتي را كه در آن مي گويد شما بايد كار با آنها را انجام دهيد تبيين مي كنند. بهترین توصیه من این است که از آنها بخواهید فرم خود را کنار بگذارند تا بتوانید به آن نگاه کنید. اگر آنها مایل به انجام این کار نیستند ، آنها را در راه خود ارسال کنید. گزینه دوم این است که از تمام درها جلوگیری کنید و به سادگی با شرکتی که مایل به بازرسی از سقف خود هستید تماس بگیرید تا بتوانید این تصمیم مهم را کنترل کنید. این 81 نکته زنده ماندن طوفان است که همه صاحبان خانه باید بدانند.

در مورد جایگزینی ویندوز بعد از یک طوفان چیست؟

سوال مهم دیگر برای پرسیدن از هر پیمانکاری این است که آیا آنها در ادعای بیمه شما از پنجره های آسیب دیده استفاده می کنند یا خیر. بسیاری از آنها برای گرفتن امتیاز سریع سقف یا سایدینگ آماده هستند ، بنابراین صدمه به ویندوز را نادیده نمی گیرند. ویندوز کار بیشتری در شناسایی ، زمان بیشتر برای سفارش دادن به اندازه های سفارشی (در نتیجه تأخیر در پرداخت نهایی) می کند ، و برای بسیاری از پیمانکاران تخصص آنها نیست. اگر دارای پنجره های چرمی آلومینیومی هستید ، حتماً آنها را بازرسی کنید. در برخی طوفان ها ، تگرگ و باد به حدی شدید است که مهر و موم های پنجره های دو جداره خراب می شود. این نتیجه ای ابری به ویندوز شما می دهد که نمی توانید تمیز شوید ، گاهی اوقات با تراکم قابل مشاهده بین دو صفحه. اطمینان حاصل کنید که در هنگام بازرسی همه چیز مورد بررسی قرار می گیرد.

در حالی که شرکت های بیمه قیمت سقف و جانبداری خود را نسبتاً قفل کرده اند ، آنها واقعا هیچ سرنخی در مورد قیمت قیمتی ویندوز ندارند زیرا تعداد زیادی مارک / سبک وجود دارد. این معمولاً برای نقل قول از پیمانکار و برخی از عقب و جلو به قیمتی درمی آورد که هم پیمانکار و هم شرکت بیمه می توانند در مورد آن توافق کنند.

پیمانکار در مقابل تنظیم کننده

نکته آخر اینکه بخاطر بسپار این است که بسیاری از این پیمانکاران تعقیب طوفان به شما خواهند گفت که حتی اگر نمی خواهید خسارت وارد کنید. آنها به سادگی بازی می کنند که شاید یکی از تعدیل کننده هایی که ظاهر می شود جدید باشد و می تواند در تصویب شغل صحبت کند. تنظیم کننده های بیمه معمولاً می دانند این شرکت ها کیستند و وقتی می بینند با شما چه کسی را امضا کرده اید ، سرشان را تکان می دهند. اگر تنظیم کننده شغل را تأیید نکند ، پیمانکار ممکن است از شما بخواهد که در صورت تأیید آن ، شرکت بیمه را تهدید نکنید که تجارت خود را از دست بدهید ، و همه چیز از آنجا می تواند زشت شود.

بسیاری از نبردها بین تنظیم کننده ها و پیمانکاران وجود دارد ، و بسیاری از اوقات آنها درست در مقابل مشتری بازی می کنند. اگر می بینید که این اتفاق می افتد ، به پیمانکار بگویید چه خسارت هایی را می بیند. اگر احساس نمی کنید از پشت بام بلند شوید ، از آنها عکس بگیرید. مطمئناً مواقعی وجود دارد که پیمانکار درست است و شرکت بیمه نسبت به خسارت آشکار عادلانه نیست. فقط توجه داشته باشید که برخی از پیمانکاران زاویه “هر خانه آسیب دیده” را تمرین می کنند.

محافظت از سقف خانه در هنگام طوفان

درباره بیمه پس از طوفان چه باید دانست

اکنون که می دانید برخی از مواردی که ممکن است پیمانکاران سعی در کشیدن آن داشته باشند ، توجه داشته باشید که شرکت های بیمه نیز لحظات خود را دارند. بعضی اوقات نماینده شما سعی می کند تا از شما درخواست کند با شما صحبت کند. بعضی اوقات آنها تخمین را پایین نمی آورند و پیمانکاران مجبور هستند برای مکمل کارهایی که مورد نیاز هستند فقط تلاش کنند تا شغل خود را به سود خود تبدیل کند (گرفتن سهمیه قیمت به شما این امکان را می دهد که اگر شرکت بیمه شما بیش از مبلغی را پرداخت می کند یا هزینه های اضافی را پرداخت می کنید). بعضی مواقع اولین تنظیم کننده آنها صدمات آشکار را پوشش نمی دهد ، و طول می کشد تا پیمانکار مجدداً تنظیم کند تا تعمیر از طریق آن انجام شود. گاهی اوقات آنها بدون اطلاع از آن ، شرایط پوشش شما را تغییر می دهند.

بیمه خانهRawpixel.com/Shutterstock

به تغییرات بیمه نامه منزل توجه کنید

اگر برخی از محصولات آسیب دیده باشند و دیگر محصول توسط سازنده ساخته نشود ، برخی از ایالت ها برای نمای سایدینگ یا سقف ، به تعویض کامل خانه احتیاج دارند. با این حال ، برخی از شرکت ها تغییر در سند 20 صفحه ای را که هر سال می فرستند پنهان می کنند که بیان می کند دیگر اعتبار ندارد مگر اینکه یک سوار کم هزینه به پوشش خود اضافه کنید. بیشتر مردم برای پرداخت این هزینه هزینه های اضافی را پرداخت می کنند ، اما آنها حتی نمی دانند که تغییر کرده است. هنگامی که آن دفترچه را دریافت می کنید ، با نماینده خود تماس بگیرید و سؤال کنید که آیا چیزی در حال تغییر است که باید درباره آن بدانید (یا وقت خود را برای خواندن کل چیزهای کسل کننده می گذارید). در غیر این صورت ، ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که مجبور شوید “نزدیکترین مسابقه موجود” را فقط برای سایدینگ یا سقف آسیب دیده پیدا کنید. این می تواند به معنای نگاه تابلو به خانه شما باشد زیرا شرکت بیمه شما فقط زونا یا پنل های جانبداری را پوشش می دهد.

درباره ضمانت های جایگزینی سقف چه باید بدانیم

همچنین ، موفق باشید با پیدا کردن پیمانکاری که ضمانتی را در پشت بام قرار دهد که آنها فقط بخشی از آن را انجام می دهند. هیچ پیمانکاری نمی خواهد مسئولیت نشت بخشی از سقف کاری را که انجام نداده باشد ، عهده دار شود. در تماس با نماینده خود احساس راحتی کنید و در مورد خط مشی فردی خود از این سؤالها بروید.

همه ما می دانیم که هر تابستان طوفان هایی وجود خواهد داشت. اگر قسمت بزرگی به منطقه شما برخورد کرد ، قبل از تصمیم گیری ، مدتی وقت بگذارید و سعی کنید در برابر ضربات درب چندگانه مقاومت کنید. یا شما می توانید کاری را انجام دهید که همسایه من انجام داده است … او یک تابلو را از کنار درب خود قرار داد که می گفت: “لطفاً آگهی های خود را اینجا بگذارید!” در زیر فلش قرار داشت که به سطل زباله اش اشاره داشت.

بعلاوه ، نکات ما را برای خشک نگه داشتن زیرزمین خود در ویدیوی زیر بررسی کنید.

16 آیتم های کیت اورژانس برای زنده ماندن از طوفان باید داشته باشند
1 / 16

ذخیره سازی

ذخیره سازی

کیت اضطراری خود را با ظرف مناسب شروع کنید. به دنبال ظروف پر از آب و هوا مانند وان های پلاستیکی سنگین و دارای درب های قفل شو باشید. وسایل کوچکتر را درون کیسه های پلاستیکی محکم با هوا ذخیره کنید. اطمینان حاصل کنید که جعبه ذخیره سازی شما به راحتی قابل دسترسی است و به وضوح مشخص شده است ، بنابراین می توانید آن را در قطع برق پیدا کنید.اب

اب

آب آشامیدنی بدون بطری را در مکانی خنک و تاریک در کنار کیت اورژانس خود ذخیره کنید. 1 گالن در هر بزرگسال در روز محاسبه کنید. اگر می دانید طوفان شدید در راه است ، ایده خوبی است که علاوه بر آب آشامیدنی ذخیره شده خود ، یک وان حمام را با آب وصل کنید تا از آن برای بهداشت و بهداشت استفاده کنید.
به علاوه: راهنمای بقا طوفانغذا

غذا

یک غذای سه روزه غذایی غیر قابل فشرده را در کیت اورژانس خود ذخیره کنید و سالی یک یا دو بار با چک کردن تاریخ انقضا چرخش کنید. مواد غذایی کنسرو سبزیجات ، سوپ ها ، میله های انرژی و آجیل های بی نظیر عمر طولانی دارند. حتماً یک قوطی کنسول و هر وسایل مورد نیاز برای مصرف مواد غذایی بسته بندی شده را در آن قرار دهید.
ایده های ذخیره سازی شیرین کاری آشپزخانه هوشمند را اینجا ببینید.جعبه کمکهای اولیه

جعبه کمکهای اولیه

اولین وسیله ضروری برای هر کیت بقا. لوازم مورد نیاز خود را برای درمان صدمات جزئی مانند بریدگی ، زخم ، درد و سوختگی ذخیره کنید. هرگونه داروی تجویزی که در خانه مصرف می شود را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که به میزان کافی برای دریافت اورژانس وجود دارد. در اینجا نکات بیشتری برای ایجاد یک کیت اضطراری پیدا کنید.لوازم بهداشتی

لوازم بهداشتی

ممکن است این موارد تا زمانی که آنها را از بین نبرید مهم به نظر نرسند. خوشحال می شوید که در صورت نیاز به کاغذ توالت ، بافت ، صابون ، خمیر دندان ، پوشک و ضدعفونی کننده دست بسته بندی کنید.
به علاوه: نکاتی درباره فضای حمام هوشمند
رادیو

رادیو


با قطع شدن برق ، تمام باتریهای فناوری شما سرانجام از بین می روند. یک رادیو با قابلیت خنثی کردن باتری یا دستی را در کیت اضطراری خود نگه دارید تا هشدارهای مهم طوفان و سایر اطلاعات اضطراری را تنظیم کنید. برای جلوگیری از خوردگی ، باتری ها را از نصب خارج کرده و از رادیو جدا کنید.
به علاوه: نکاتی درباره مراقبت از باتری لیتیوم یون.چراغ قوه یا فانوس

چراغ قوه یا فانوس

اطمینان حاصل کنید که هر آنچه را برای حرکت در تاریکی در هنگام طوفان از جمله چراغ قوه یا فانوس دارید ، دارید. باتری های اضافی را فراموش نکنید!
چراغ قوه هدیه ای عالی برای مالکان جدید است. در اینجا مجموعه ای از ایده های اضافی برای هدایایی که صاحبان خانه های جدید حتی نمی دانند که به آنها احتیاج دارند وجود دارد.شمع و مسابقات

شمع و مسابقات

هنگامی که باتری از کار می افتد ، داشتن منبع روشنایی پشتیبان مانند شمع و کبریت ضروری است. مسابقات را در یک ظرف امن در آب ذخیره کنید. و مطمئن باشید که هیچ شمع را بدون مراقبت نمی گذارید. شما نمی خواهید آتش بگیرید و اضطراری دیگری را روی دستان خود داشته باشید. در اینجا نکاتی برای صرفه جویی در زندگی برای جلوگیری از آتش سوزی در خانه آورده شده است.
منبع گرما

منبع گرما

بخاری در داخل پروپان یا اجاق گاز اردوگاه می تواند در هنگام طوفان گرمای خوبی برای شما باشد. به دنبال جمع و جور بودن آن باشید ، و اطمینان حاصل کنید که بخاری یا اجاق گاز برای استفاده در فضای داخلی بی خطر است.
به علاوه: نکاتی در مورد استفاده از ژنراتورهای اضطراری ابزار چاقو

ابزار چاقو

یک چاقوی اردوگاه یا چند ابزار می تواند در طی طوفان به اهداف بسیاری برسد. به دنبال یک تیغه تیز ، قیچی ، موچین و پیچ گوشتی بگردید. نوار مجرای دیگر یکی دیگر از کارهای بسیار بزرگ برای بسته بندی ، نوار مجرای است.پتو و لباس

پتو و لباس

بسته به شرایط آب و هوایی شما ، بهتر است یک ست لباس اضافی و همچنین راحتی گرم مانند پتو ، کلاه و دستکش را در کیت اورژانس خود نگه دارید. پتوهای اضطراری میلر نازک ، سبک و بسته بندی آسان است.
اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

امروز به راحتی می توانید اطلاعات تماس را در تلفن همراه خود جستجو کنید ، اما وقتی اینترنت ، برج های برق و تلفن کم می شوند ، چقدر اطلاعات را به خاطر سپرده اید؟ لیستی از اطلاعات تماس اضطراری مانند شماره تلفن و آدرس عزیزان ، اطلاعات بیمارستان ، شماره تماس شرکت برق و کدام ایستگاه های رادیویی اطلاعات طوفان را پخش کنید.بازی ها

بازی ها

آب و هوای طوفان می تواند زمان ببرد و با گذشت زمان کسل شود. برای سلامتی خود ، یک برگه کارت ، بازی روی صفحه کوچک یا کتاب را بسته بندی کنید تا زمان آن سپری شود. یک دفترچه یادداشت ، قلم و نشانگر دائمی می تواند در تعدادی از موقعیت ها نیز مفید باشد.پول نقد

پول نقد

طوفان پست ، دستگاههای خودپرداز و دستگاههای کارت اعتباری / بدهی هنوز هم می توانند رو به زوال باشند. اطمینان حاصل کنید که برای تهیه هرگونه وسایل اضطراری یا مواد غذایی مورد نیاز در صورت عدم امکان پذیرش هر نوع پرداخت دیگری ، از پول نقد تهیه پشتیبان تهیه کنید.فعالیت برای کودکانخانواده دستی

فعالیت برای کودکان

اگر فرزندان در خانه دارید ، آرامش و سرگرمی آنها در طوفان وحشتناک دشوار است. بسته بندی برخی از موارد را که باعث راحتی آنها می شود ، در نظر بگیرید ، مانند کتاب های مورد علاقه یا پتو ، و همچنین فعالیت هایی که باعث می شود مانند رنگ آمیزی کتاب ها یا معماها ، آنها را اشغال کنید.لوازم حیوان خانگیخانواده دستی

لوازم حیوان خانگی

اعضای خانواده خشم خود را فراموش نکنید. به اندازه کافی مواد غذایی و آب خانگی خود را برای رفع نیازهای خود در مواقع اضطراری نیز ذخیره کنید. یک شیرینی یا چسباندن نیز می تواند برای داشتن حیوان خانگی عصبی مفید باشد.
به علاوه: فراموش نکنید که وسیله نقلیه خود را با 15 موردی که در دور اتومبیل خود به آن نیاز دارید ، انبار کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *