اگر ویندوز اتومبیل خود را در باران رها کنید چه کاری باید انجام دهید

صدای بارش باران بر روی ویندوز در اوایل صبح می تواند واقعا آرامش بخش باشد ، تا ، البته ، به یاد داشته باشید که پنجره های ماشین خود را به سمت پایین گذاشتید. لایک ها نه تنها می تواند باعث ناراحتی در اتومبیل شما شود (سلام باسن خیس) ، بلکه می تواند الکترونیک را از استریوی شما به تجهیزات مهمتری که به ماشین شما کمک می کند آسیب برساند. و بگذارید قالب را فراموش نکنیم! اگر یک ماشین خیس برای شما پیش آمد ، استرس نداشته باشید ، سریعاً پاسخ دهید. این مواردی است که شما باید انجام دهید.

همچنین ممکن است شما به این 100 کار تعمیر و نگهداری اتومبیل که می توانید به تنهایی انجام دهید علاقه مند باشید.

اول چیز اول: گرفتن آب بیرون! می خواهید چند حوله بگیرید تا از بین برود و خیس شود. برای خلاء رطوبت خصوصاً از صندلی های ماشین ، تشک کف و فرش با خلاء مرطوب و خشک پیگیری کنید. اگر یکی ندارید ، یکی را بگیرید! می توانید یک مورد کوچک را با حدود 30 دلار خریداری کنید.

آیا باران باعث ایجاد خسارت در زیرزمین شما شده است؟ این 9 راه مقرون به صرفه را برای خشک کردن زیرزمین مرطوب خود به خوبی ببینید.

پس از انجام کنترل اولیه آسیب با حوله ها و خلاء ، می خواهید برخی از طرفداران را بگیرید ، آنها را روشن کنید ، همه درهای خود را باز کنید و آنها را به مناطقی که از آب اشباع شده است منفجر کنید.

علاقه مند به جزئیات ماشین خود هستید؟ در اینجا 15 راز تمیز کردن که تنها جزئیات خودروها می دانند وجود دارد.

اکنون این جایی است که شما باید کمی صبر کنید ، زیرا در حالی که طرفداران کار می کنند ، یک یا دو روز کامل طول می کشد تا ماشین شما خشک شود. اگر برخی از لکه ها بعد از 48 ساعت هنوز خیس هستند ، برای تمرکز هوای گرم روی نقاطی که هنوز مرطوب هستند ، از سشوار استفاده کنید.

این 12 افسانه را که باید برای اعتقاد به اتومبیل خود متوقف کنید ، بررسی کنید.

هنگامی که سطوح خشک می شوند ، قدم مهم این است که تمام رطوبت باقیمانده را از ماشین خود خارج کنید تا از بو بودن کپک زده خودداری کنید. چند روش وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید ، خواه تصمیم بگیرید که از یک دستگاه رطوبت گیر استفاده کنید که به راحتی جابجا شود ، Damp Rid را بخرید و از آن استفاده کنید ، یا چند جعبه باز جوش شیرین را در قسمت داخلی خودرو خود قرار دهید.

در حین خشک کردن ماشین مرطوب خود ، ممکن است متوجه شوید که زنگ زده اید! در اینجا نحوه تعمیر آن آورده شده است.

اگر تلاش های جلوگیری از قالب شما با شکست مواجه شدند ، حداقل 15 دقیقه تمام پنجره ها و درهای ماشین را باز کنید تا اسپورها بیرون بیایند. در مرحله بعد ، از صندلی و کمربند ایمنی گرفته تا فرمان ، خودرو خود را بازرسی کنید و مکان را در آن قرار دهید. سپس از مسواک برای شکسته شدن اسپورها استفاده کنید ، مسواک زدن به تمام ترک ها و شکاف ها را ایجاد کنید. دوباره از خلاء مرطوب و خشک استفاده کنید تا قالب سست شود. سپس می توانید از سرکه سفید استفاده کنید. چون اسید است ، قالب و اسپورهای آن را می سوزاند.

هشت قسمت سرکه سفید را به دو قسمت آب در یک بطری اسپری مخلوط کرده و روی سطح آن اسپری کنید تا خیلی مرطوب شود. بگذارید محلول به مدت 15 دقیقه بماند ، سپس از خلاء مرطوب / خشک استفاده کنید تا روند خشک شدن سریع شود.

سرکه بر روی ابزارهای زنگ زده بسیار کار می کند!

افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *