چه کاری باید انجام دهید وقتی در خانه خود بلیط تهیه می کنید

کمترین چیزی که در خانه شما وجود دارد ، نگران کننده نیست.

پیاده روی بی گناه در داخل جنگل به همراه توله سگ شما می تواند باعث ورود کنه به خانه شما شود. در حالی که بسیاری از انواع کنه ها مستعد ساختن خانه در منزل نیستند (کنه های گوزن معمولاً طی 24 ساعت می میرند و فقط در مناطقی که رطوبت آن کمتر از حدود 90 درصد باشد ، زنده می ماند و بسیاری از گونه های کنه ترجیح می دهند تخم مرغ بگذارند). بر روی سطح خاک و در داخل منزل تولید مثل نکنید) ، به عنوان مثال ، سگ های قهوه ای ، انجام دهید. بنابراین اگر در خانه خود کنه پیدا کردید ، البته باید از شر آن خلاص شوید و سپس این موارد را در خاطر داشته باشید.

به خطرناکترین اشکالات مورد نیاز برای جلوگیری از آنها نگاهی بیندازید.

چگونه می توان از خانه های خود در اکتشاف خلاص شد 1. خود و خانواده را بررسی کنید.

پیاده روی طولانی در جنگل با فیدو و خانواده در یک روز زیبا و پاییز می تواند باعث شود تا کنه از طریق لباس و خز سگ خود را به خانه خود سوار کند. مطمئن باشید همه لباس هایی را پوشانده اند که پوست آنها را پوشانده است. همچنین ، حتماً مو و پوست خود را با دقت بررسی کنید! در خز سگ خود شانه بزنید و هرگونه برآمدگی را بررسی کنید. همچنین پای حیوان خانگی خود (از جمله بین انگشتان پا) ، داخل گوش آنها ، و اطراف صورت و گردن را نیز بررسی کنید. یک گربه در فضای باز دارید؟ هر بار که می خواهید می خواهید آنها را بررسی کنید!

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره چگونگی محافظت از علائم وجود دارد.

نحوه خلاص شدن از ریختگی در خانه شما 2. هرگونه شکاف یا شکاف را ترمیم و آب بندی کنید.

بیشتر کنه ها هیچ علاقه ای به داخل خانه ندارند. با این حال ، کنه های سگ قهوه ای را می توان از طریق ترک های کوچک و شکاف هایی در خانه هایی که به خوبی نگهداری نمی شوند ، در داخل خانه جلب کرد. اگر این اتفاق بیفتد و کنه ها شروع به تخم گذاری کنند ، می توانید یک دست آلودگی کامل به دستان خود بزنید. بنابراین ، این یک دلیل دیگر برای کوشش در تلاش برای پلمپ هرگونه شکاف و شکاف در قسمت بیرونی خانه شما است.

چگونه می توان از لک ها در خانه خود خلاص شد. از درمان های کنه استفاده کنید.

برای دوز اضافی ایمنی ، حتماً با استفاده از قلاده های کنه و درمان های پوستی ، در وهله اول از چسبیدن کنه به حیوانات خود جلوگیری کنید.

نمادها

چگونه می توان از خانه های خود در اراضی خلاص شد. 4. منظره خود را اصلاح کنید.

برای نگه داشتن کنه از خانه خود ، می خواهید آنها را از حیاط خود دور نگه دارید. کمیسیون محیط زیست Verona (NJ) پیشنهاد می کند که چمن زنی خود را به ارتفاع 3 اینچ رها کنید ، از شر مسواک ، علفهای هرز ، بستر برگ و سایر بقایای آن ، ریختن بسترهای برگ و قطع زیر بغل چندین پا به داخل جنگل استفاده کنید ، اگر حیاط شما باشد. به یک جنگل ختم می شود همچنین ، تختخوابهای پرپشت و کاشته شده در نزدیکی خانه خود را از بین ببرید. این کمیسیون همچنین پیشنهاد می کند از تراشه های چوبی یا شن استفاده کنید تا سدی بین مناطق چوبی که کنه ها مشترک هستند و چمن های شما و جابجایی چوب های چوبی ، فیدرهای پرنده و پرنده های پرنده از خانه خود دور باشید تا از موش ها و چیپس ها که میزبان کنه ها هستند دور باشید.

از راکون ها گرفته تا مورچه های نجار ، پشه ها تا کنه ها ، این نکات از ویراستاران و خانواده های متخصص خانواده Family Handyman به شما نشان می دهد که چگونه از آفات مداوم خلاص شوید.

چگونه خلاص شدن از ترکهای در خانه شما 5. خلاء مانند شما به معنی آن هستید!

هر گونه کنه در خانه خود را با خلاء مک کنید. دستگاه نه تنها مواردی را که می بینید ، انتخاب می کند ، بلکه در تمام مراحل زندگی تیک می زند. از آن به ویژه در مکانهایی که توسط حیوانات در فضای باز و همچنین فرش ، فرش و مبلمان استفاده می شود ، استفاده کنید.

چگونه می توان از خانه ها خود را از شر ریشه ها خلاص کرد. 6. زمین پراکندگی مایع را پراکنده کنید.

به گفته کمیسیون محیط زیست ورونا ، زمین دیاتومه (DE) یک جایگزین بی خطر برای اسید بوریک است که در صورت مصرف ، سمی است! DE را داخل فرش بکشید و گرد و غبار را در گوشه و کنار هر طبقه بی بند و باریک دریافت کنید. بعد از یک هفته حذف کنید. DE از موجودات آبزی فسیل شده ای ریز تشکیل شده است که لایه بیرونی کنه را سوراخ می کند ، زیرا روی پودر خوب خز می شود و کنه را بدون استفاده از سموم دفع آفات می کند.

رفتن به کمپینگ؟ از آستین های بلند و شلوار بپوشید تا در از بین رفتن کنه ها از پوست جلوگیری کنید و اغلب دردهای را بررسی کنید. در صورت یافتن ، بلافاصله کنه را بردارید.

7. چگونه می توان در خانه خود از ریزش موها خلاص شد. 7. لباس خشک کنید ، سپس آنها را بشویید.

طبق گفته AARP ، بعد از گذراندن بیرون از منزل پس از گذراندن وقت در بیرون ، فوراً لباس های خود را برداشته و ابتدا آنها را در خشک کن پرتاب کنید. این باعث خشک شدن آنها و از بین رفتن هر گونه کنه روی لباس می شود. لباس ها را به مدت 15 دقیقه در خشک کن بگذارید و سپس آنها را بشویید.

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره نحوه آماده سازی خانه خود برای انفجار کنه آینده وجود دارد.

در مرحله بعدی ، نحوه ساختن پشه خانگی را برای حیاط خود دفع کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *