چه کاری باید انجام دهید وقتی سقف شما آب دارد

سقف

احساسات بدتری نسبت به مقابله با آسیب آب وجود ندارد. اگر سقف دارید که آب لکه دار ، لایه برداری یا ترک خورده است ، این کارها چیست.

وضعیت را تثبیت کنید

اولین قدم تثبیت ناحیه اطراف نشت است. اشیاء با ارزش را از منطقه خارج کنید و سپس یک سطل و برزنت را برای گرفتن و آب موجود در پشت سقف از آن جدا کنید. احتمال اینکه پوشش سقف شما از نوع دیواره ای باشد ، باعث جذب آب یا پراکندگی آب خواهد شد. بهتر است کنترل کنید که آب از طریق سقف وارد شود. این کار را با ایجاد یک سوراخ کوچک در مرکز نشت با استفاده از یک شفت ، پیچ گوشتی یا شی مشابه آن انجام دهید تا آب هرچند باز شده کنترل شده و داخل سطل شما شود.

در اینجا نحوه یافتن و ترمیم نشت لوله کشی پنهان آورده شده است.

پیگیری و تعمیر

در مرحله بعد ، زمان آن رسیده است که منبع را پیگیری و تعمیر کنیم. آب می تواند مسافتی غافلگیرکننده از نشت اولیه را طی کند و به ویژه نشت سقف می تواند برای جداسازی سخت باشد. حتی در یک وضعیت ظاهراً ساده ، مانند وقتی که یک حمام مستقیماً بالای لکه باشد ، هنوز تعدادی منبع بالقوه برای آب وجود دارد. این می تواند یک تخلیه نشت ، خط تولید شل یا گاو مفقودی باشد.

ممکن است لازم باشد سوراخی را در سقف برش دهید تا ببینید آب از کجا می آید و اگر در ایجاد دوباره نشت مشکل دارید ، ممکن است ترفند قدیمی کاغذ توالت را در امتداد لوله ها و تیرچه های سقفی امتحان کنید. . کاغذ توالت واضح است که هرگونه واکنشی در برابر رطوبت نشان می دهد ، به شما امکان می دهد دامنه جستجوی خود را محدود کنید.

چگونه نشت سقف را بیابیم و رفع کنیم.

آسیب را خشک کنید

هنگام ترمیم منبع نشت ، اجازه دهید هر ماده آسیب دیده کاملاً خشک شود. این امر به ویژه در مورد حفره سقفی صادق است زیرا رطوبت به دام افتاده در پشت دیواره مستعد ابتلا به قالب خواهد بود. یک نشت جزئی ممکن است به خودی خود خشک شود ، اما ، برای نشت های بزرگتر ، اغلب بهتر است قسمتی از سقف را باز کنید و با کمک فن آن را هوا کنید.

10 راه برای جلوگیری از ایجاد قالب در اثر نشت آب.

سقف را تعمیر کنید

بسته به نشت ، این ممکن است به سادگی لمس کردن مقداری از Spackle و رنگ باشد ، یا ممکن است به معنای تعویض و مجدد کل سقف باشد. بخاطر داشته باشید که حذف ساده دیواره آسیب دیده به مواد خشک معمولاً ساده تر است. این غالباً تیرچه های سقفی را در معرض دید قرار می دهد و همین امر تکه های حلقوی را آسان تر می کند. در مورد نقاشی نیز همین امر صورت می گیرد ، زیرا در صورت وجود نشت بزرگتر ، رنگ آمیزی پر رنگ جدید در یک منطقه بزرگتر یا حتی رنگ کردن کل سقف ساده تر است.

در اینجا نحوه پچ کردن سقف آغشته به آب یا بافت آورده شده است.

12 نکته دیگر برای ترمیم آسیب های آب.

نکاتی درباره Must-Know More More برای صاحبان خانه مفید را ببینید:

شما باید هر ماه این لوازم خانگی را تمیز کنید

نحوه حذف سقف پاپ کورن سریعتر و آسان تر

100 هک خانگی پرنعمت که امروزه هنوز درخشان است

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *