با مواردی که نمی توانید اهدا کنید چه کاری انجام دهید

جعبه چیزهای رایگان
با بزرگتر شدن همه ، به نظر می رسد همه ما استعداد یکسانی داریم: جمع آوری چیزها. بعد از گذشت چند سال ، و زیرزمین کثیف شما را به این نتیجه می رساند که سرانجام وسایل اضافی خود را از بین ببرید ، ممکن است شما با کالاهایی که نمی توانید یا نباید آنها را اهدا کنید گیر کنید. به جای اضافه کردن آنها به محل های دفن زباله ، برای استفاده های مفید در اطراف خانه از دوچرخه سواری در نظر بگیرید!

تن پوش

هنگامی که در نهایت تصمیم گرفتید که نمی توانید داخل (یا فقط نمی خواهید بپوشید) شلوار جین شستشوی قدیمی خود را انتخاب کنید ، شاید وقت آن رسیده است که در مورد نحوه استفاده مجدد از آنها فکر کنید. هر لباسی که پوشیده از لباس باشد نباید اهدا شود ، اما می تواند در لباس بعدی شما انتخاب شود تا در سایر پروژه های DIY دیگر استفاده کنید. یا اگر به ویژه حیله گر هستید ، می توانید برخی از قسمت های مورد علاقه خود را جمع کنید و یک لحاف یا پتو از تمام خاطرات تهیه کنید. وقتی در مرحله بعدی به آن دسته از لباس های قدیمی نگاه می کنید ، این طرز فکر را حفظ کنید که می توانید ثروتمندان را از پارچه ها خلق کنید.

فرش

اگر به دنبال چرخ فرش اضافی بلااستفاده از زمان جایگزین کردن شقایق دهه 1960 هستید ، از وسایل DIY خود استفاده کنید تا فرش را به چیزی عالی و مفید تبدیل کنید. اگر هر بار که فرش فعلی خود را می بینید ، خرد می شوید ، پس ابتدا بدانید که برای رفع آن چه کارهایی لازم است انجام دهید. از آنجایی که احتمالاً این فرش سالها ساخته شده است که درون هسته آن قرار دارد ، برش هایی برای استفاده از لنت های زانو در باغ استفاده کنید. یا برای فرش در شرایط تمیز ، برای گربه مورد علاقه خود یک درخت گربه درست کنید.

آشپزی قدیمی و خرد شده

هنگامی که گلدان ها و قابلمه های شما برای سایش بدتر می شوند ، می توانند شروع به انتشار سموم درون مواد غذایی کنند. به جای اینکه آنها را در سطل آشغال خود ریخته باشید ، آنها را به یک محور خلاقانه میز ناهار خوری ، یک قطعه هنری یا یک خشت تبدیل کنید. ممکن است کمی کار طول بکشد ، اما با دید خلاق و اراده می توانید یک روش عالی برای استفاده از وسایل آشپزی استفاده نشده خود پیدا کنید.

برای گلدان ها و قابلمه هایی که می خواهید نگه دارید ، این سازمان دهنده را تهیه کنید.

مصالح ساختمانی

اگر مطالبی از پروژه های گذشته باقیمانده است ، این احتمال وجود دارد که آنها در فضای ذخیره شما نشسته و گرد و غبار جمع کنند. در حالی که برخی از آن جمع آوری گرد و غبار فقط نیاز به بازیافت دارند ، بعضی دیگر می توانند مورد استفاده مناسب قرار بگیرند! پرده پنجره قدیمی؟ آن پرده های پنجره را به یکی از این 15 روش تکرار کنید. کابینت آشپزخانه قدیمی؟ برای یک نقطه دیگر در خانه آسانسور صورت به آنها بدهید یا آنها را به یک میز تبدیل کنید. ضایعات چوب؟ امکانات بی پایان است – مخلوط کردن فنجان ، نیمکت های کاری یا حتی حصیر حمام اگر ضایعات مناسب داشته باشید.

این 80 مورد خانگی را به عنوان ابزارهای مفیدی که در دسترس هستند ، مشاهده کنید.

پتوهای قدیمی

زمانی در زندگی هر شخص می آید که پتو محبوب آنها (یا “پتو” که ممکن است در برخی موارد باشد) باید تعویض شود. خیلی دوست داشتنی به شما اهدا شود ، می توانید مکان های خلاق زیادی را برای استفاده از بیت ها و قطعات پرتاب کننده های آرام پیدا کنید. با استفاده از مواد پشمی ، ساخت صندلی ، کلاه یا جوراب ساق بلند را در نظر بگیرید.

مهم نیست که چقدر خلاق باشید ، زمانی می توانید موارد غیرقابل اهدا خود را بالا نبرید. برای همه چیز شما نمی توانید چرخه را بالا بکشید ، بازیافت! شانس زیادی وجود دارد که شما می توانید مراکز بازیافت محلی را پیدا کنید که تمام موارد ناخواسته شما را از بین ببرد ، از جمله:

  • مبلمان مورد استفاده – شما احتمالاً می توانید آن را خراب کرده و قطعات را بازیافت کنید یا شخصی را پیدا کنید که آن را بگیرد و این کار را برای شما انجام دهد.
  • تشک – باور کنید یا نه ، معمولاً می توانید حدود 80٪ مواد تشک را بازیابی کنید.
  • لوازم الکترونیکی قدیمی – اگر آنها را به مکان مناسب ببرید تقریباً می توان همه لوازم الکترونیکی را بازیافت کرد. و با سرعتی که در این روزها نیاز به ارتقاء همه افراد وجود دارد ، بازیافت یک اقدام ضروری برای جلوگیری از ایجاد انبوه در محل های دفن زباله است.
  • لباس هایی که خیلی دور دست و پاچه یا لحاف نیست – Google ، نزدیکترین دستگاه بازیافت پارچه خود را برای خلاص شدن از شر کمد لباس قدیمی خود Google! تقریبا 100٪ لباس قابل بازیافت است.

این لیست از مواردی را که نمی دانید می توانید دوباره بازیابی کنید قبل از تصمیم گیری برای پرتاب چیزی در سطل زباله را بررسی کنید.

موارد خطرناک برای دور ریختن؟ مطمئن باشید که می دانید آنها چه هستند و چه کارهایی با آنها دارید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *