با جک تلفن قدیمی نصب شده خود چه کاری انجام دهید

آنچه روزگاری یکی از بزرگترین نوآوری های فناوری – تلفن ثابت – بود ، اکنون به سرعت از خانه ها ناپدید می شود. با این حال ، این شواهد ناخوشایندی از برجستگی گذشته خود در حال ترک است. اگر شما یکی از بیش از 50 درصد صاحبان خانه هستید که از خدمات تلفن ثابت استفاده نکرده اید ، احتمالاً هنوز حداقل یک جک تلفن نصب شده روی دیوار زشت دارید که نمی دانید چه کاری انجام دهید. بنابراین ، سؤال این است … شما با آن جک غیر جذاب چه می کنید؟ حتی اگر عاشق تلفن هوشمند خود هستید ، شاید این 12 روش جالب را که نمی توانید از آن در خانه خود استفاده کنید ، نمی دانید.

ما جکهای تلفن ثابت را در لیست ویژگیهای منزل خود قرار دادیم که دیگر مفید نیستند. ببینید چه چیزی لیست را ساخته است.

اگر می خواهید به خوبی از جک تلفن دیواری خلاص شوید: وصله!

ابتدا جعبه را به طور کامل بردارید یا سیمها را برش دهید و انتهای آنها را با نوار الکتریکی بچسبانید تا به یکدیگر لمس نشوند. یا حتی بهتر ، خط را به منبع آن ردیابی کرده و کل سیم را جدا / قطع کنید. سپس می توانید دیوار را با این روش آزمایش شده و واقعی یا یک کیت تعمیر دیواری با قیمت کمتر از 10 دلار در آمازون بچسبانید.

اگر دیگر نیاز به تعویض جک تلفن دارید ، نگران نباشید! این کار بسیار ساده است

اگر می خواهید خانه را برای تلفن ثابت متصل کنید فقط در صورتی که نظر خود را تغییر دهید یا صاحب خانه بعدی یکی بخواهد: آن را مبدل کنید!

می توانید جک تلفن را با یک تابلوی پیام ساخته شده از چوب پنبه ، صفحه پاک کننده خشک یا تخته سیاه مخفی کنید. اگر جک خیلی دور از دسترس است تا صفحه پیام صاف در برابر دیوار آویزان شود ، یک قاب تصویر نازک و خالی را به پشت تخته وصل کنید تا آن را از دیوار دور نگه دارید. (البته این کار در صورتی انجام می شود که می خواهید جک را با آثار هنری پنهان کنید!)

جعبه سیگارآمازون

گزینه دیگر خرید جعبه سیگار خالی چوب (یا یک جعبه چوبی ساده که به نظر می رسد مانند جعبه سیگار است) بصورت آنلاین یا در یک فروشگاه سیگار ، یک سوراخ در مورد اندازه جک تلفن را در قسمت زیرین بریده و جعبه را روی دیوار آویزان کنید. . اگر جعبه فاقد قلاب باشد ، دو آهنربا کوچک را در قسمت بالا و پایین “درب” بچسبانید. یک دسته را اضافه کنید ، و حالا خودتان یک قهوه کوچک در انبار دارید. یک جعبه چوبی ساده خریداری کنید که به نظر می رسد مانند جعبه سیگار الان در آمازون است.

و در آخر اینکه می توانید از فضای داخل جک به عنوان صندوق امانات کوچک استفاده کنید. با برداشتن سیم ها ، فضایی برای پنهان کردن مقداری پول نقد ، جواهرات یا کلکسیونرهای کوچک خواهید داشت. سپس یک چیز تزئینی را برای پوشاندن دهانه پیدا کرده و بسازید و دیگر کسی گمان نکند که غارت شده در پشت آن پنهان شده باشد.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *